Quantcast

recite mi neka zenska imena

• Začetnik teme sara28
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Heh,oprostice mi tvorac ovog Topic-a,tek moram vam ispricam nest:
Bio ja Kum.Ono...porodila se kuma,mi vec sarmantno zagrejani ispod stola,kad rekose:SIN!
Ok,da je ziv i zdrav...
kakvo ime,kume....pita kumasin.Ja stao,onako mrtav ozbiljan,kazem:SOFRONIJE!Ajoj...komesanje,zbrka,frka...kako bre kume Sofronije?Nemoj ,molim te.ja i dalje ozbiljan.Kazem:pa tako,ali cemo ga zvati FONE! I gle,odma oni to prihvatise.Znaci ime ne,ali ako je nadimak onako zvucan...hehhehe...to moze,a?E nije nego...normalno dao sam ime Predrag........

Gost
Izvorinka,Naca,Jana.Malina,kupina,Kruska,Nastazija,Arabela;Davorka,Javorka,Bisenija,Branka,Stanka.Dara,Caja,Milunka,Spasenija,Zivodarka,Kosara,Gospava,NatalijaDina,Draginja,Nadezda,Radmla,Milijana.Izabel,Radenka,Dragica,Culanka,

Etoti pa biraj imena koja nisu klise.Sve zenetine iz moje zgrade.Kakvo ime takve zene.Samo ime malo odredjuje licnost.To je sudbina.Razmislite o vasim imenjacima svi imaju mnogo karakternih slicnosti sa vama.Ime netreba samo lupiti zato sto se vama svidja.
To ime treba lepo da se slaze sa prezimenom a sem toga neko treba i da ga nosi citav zivot

Gost
Definitivno na ovim prostorima ljudi imaju malo maste i originalnosti,zato i imamo toliko sezonskih imena.Licno bih svom detetu pre dala ime Visnja,koje je ovde neko pomenuo,nego Kristina,Katarina,Teodora,Andjela-kojih se u par poslednjih godina rodilo toliko da mi je muka kada cujem neko od navedenih imena.A da zaboravila sam i sve popularnije Anastasija :roll:Zamislite Anastasija Milosavljevic ili Sretenovic...A znam za takve slucajeve.
Meni lepa imena su Ana,Nevena,Ema ili Emilija,Lenka,Sara,Iva ili Ivana,Maja,Una...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.