Razvod

..informativno a i teshko je mene zadovoljiti ali hvala na odgovoru ,a shto se tiche pitanjca verovatno ti je drugar uspeshan privatnik zbog toga shto je vukao prave poteze,verovatno ne zeli da reskira sa nechim u shta nije 100% siguran tako da ja verujem u njegov sud .......

Ne baš. Prodao me je. Dobro unovčio, ali kuka. Nema ono što je imao.
 
Ne uopšte...ako već jedan ne uspe, zašto gubiti vreme na drugi, treći, peti, deseti...kad ćeš ionako ostatak života da vučeš fleke prvog...
Može da se kaže da sam za liberalnu varijantu...

Znam nekoliko takvih parova i stvarno neki put pomislim da su upravu jer i kad se posvadjaju samo se razidju bez buke i svih njasra ostalih al sto je najzanimljivije sve i jedan od tih parova koji su u toj liberali kad se rastanu vrate se opet dok kod ovih nikad nista odu zauvek,
Ima tu nesto.
 
Ne baš. Prodao me je. Dobro unovčio, ali kuka. Nema ono što je imao.

...udadila i kod njega SEKs kriza (svetska ekonomska) ali dobro ,mozda je chovek sa principima a i ako sagledash da je mnogo lakshe imati zaposlene sredjene u emotivnom stanju od onih shto stalno neshto traze i menjaju ,mislim realno da ga shvatam ,racionalno razmishlja sad da li tu ima etike boz pomozi ,mislim novac je novac .....z:hi:
 
...udadila i kod njega SEKs kriza (svetska ekonomska) ali dobro ,mozda je chovek sa principima a i ako sagledash da je mnogo lakshe imati zaposlene sredjene u emotivnom stanju od onih shto stalno neshto traze i menjaju ,mislim realno da ga shvatam ,racionalno razmishlja sad da li tu ima etike boz pomozi ,mislim novac je novac .....z:hi:

Onda neka drži nos gde mu je lova. Nije to to
 
Znam nekoliko takvih parova i stvarno neki put pomislim da su upravu jer i kad se posvadjaju samo se razidju bez buke i svih njasra ostalih al sto je najzanimljivije sve i jedan od tih parova koji su u toj liberali kad se rastanu vrate se opet dok kod ovih nikad nista odu zauvek,
Ima tu nesto.

Ti parovi su mi nejasni
 
Onda neka drži nos gde mu je lova. Nije to to

......i opet mi nije jasno shto osudjujesh choveka koji je samo prokleto racionalan oko posla .............................a za sve ovo ostalo razvedena ,razveden sve je to od sluchaja do sluchaja ..........malo iskorishtavanja jedno drugog malo prestanak ljubavi ,strani faktori ,boz moj ko zna kakvih sve sluchajeva ima ................
 
......i opet mi nije jasno shto osudjujesh choveka koji je samo prokleto racionalan oko posla .............................a za sve ovo ostalo razvedena ,razveden sve je to od sluchaja do sluchaja ..........malo iskorishtavanja jedno drugog malo prestanak ljubavi ,strani faktori ,boz moj ko zna kakvih sve sluchajeva ima ................

Volim ga
 
I hoću te rasrgnuti! Promisuitetan mušakarac nabija recke, koje nije imao u mladosti, pa ostaje sam . Promiskuitetna žena, pametna, nađe muža sa deviznom penzijom



Zbilja se nismo razumeli . Ma nema to veze sa brakom . to je generalna razlika . A ovi sto trpaju recke , koje nisu dok su bili mladi ,,, jednom sam vec piao o tome ... to je cista zelja za samopotvdjivanjem koja dolazi usled straha od smrti . A takodje se postavlja pitanje , zasto nisu , kad su bili mladi ... sta su radili .
A zene kojesu udaju za devizna knjizice nisu bilje ,.

Zene u savakom pa i ovom vremenu vise trpe posledice razvoda ,. kako u socioloskom tako i u materijalnom pogledu . U opste razvod je strahavt stres za oba supruznika , jedino sto se taj stres razlicito manifestuje . A ta razlika u manifestaciji , je zapravo osnov i za svaku drugu razliku . Eto , rekao sam da , da zene polude a muskarci umru . Naravno , malo sam koristio hiperbolu, kako bi bio plastivcniji .

A ko se razvede , treba ponovo da se uda , ili ozeni , jer ni razvod nije prestanak postojanja , prestanak bitisanja , i sposobnosti davanja ljubavi .

Taman posla .
 

..........volish ozenjenog choveka ...................a postavljash ovake teme iza plota ,pa gde ceti dusha a ja taman pomislio napadash choveka bezveze a ono ljubomora ,tja. tudji petao dobar samo u komshijinom loncu trazi sebi novog,boljeg lepsheg,veceg,uspeshnijeg.........jb,.g oteto prokleto ........:snesko3::snesko3:.....sve ce to jednom proci ...
 
samo shvatanje zena treba prvo da se promeni da bi se promenio i odnos drustva prema njima.
sve pricaju o nekom ravnopravnom odnosu a placaju plasticne himene, praktikuju analni i slicne idiotske stvari da bi nekome posle prodavale nesto..
samo ne znam sta.
jel ovo 21. vek? zasto same sebe vracaju u mracni srednji. a posle osudjuju sve druge da su vracene u zatucanost, a same sebe napravile na najgore izopacene folirante.
 
..........volish ozenjenog choveka ...................a postavljash ovake teme iza plota ,pa gde ceti dusha a ja taman pomislio napadash choveka bezveze a ono ljubomora ,tja. tudji petao dobar samo u komshijinom loncu trazi sebi novog,boljeg lepsheg,veceg,uspeshnijeg.........jb,.g oteto prokleto ........:snesko3::snesko3:.....sve ce to jednom proci ...

Ne razumeš. Bilo je došlo do sa mnom ili sa njom. Ne trpam se u komšijski lonac. Samo kažem , da me je prodao. I teško prolazi
 
Zapaamti koliko god bio dobar lep i bogat uvek imas sve to jos bolje.
To je pravilo kod nas muskih za vas zene i tacno je potpuno.
Pa tako i ti tuguj sad pa kreni dalje.
 
a znam za slucaj kad su jednoj matorci popizzdeli jer je nju zaprosio divan decko koji je razveden i ima dvoje dece. a razveo se jer je bivsa zena bila alkos. a ovoj matori naopravili pakao kad im je rekla da je sa njim. u fazonu, sta ce tebi razvedeni.
mozda bi im bilo bolje da je ozenjen:).
debilizam zaostalog balkana.
 
a znam za slucaj kad su jednoj matorci popizzdeli jer je nju zaprosio divan decko koji je razveden i ima dvoje dece. a razveo se jer je bivsa zena bila alkos. a ovoj matori naopravili pakao kad im je rekla da je sa njim. u fazonu, sta ce tebi razvedeni.
mozda bi im bilo bolje da je ozenjen:).
debilizam zaostalog balkana.

.......jes vala debilizam a jednoj vala zabranili shto je njen tip bio u shemi sa njenim bratom od tetke ,zamisli pa sad taj debilizam ........ti balkan zaostali sad svi napolje pa pravo u japan ..........z:plez:z:zz:z:plez:
 
.......jes vala debilizam a jednoj vala zabranili shto je njen tip bio u shemi sa njenim bratom od tetke ,zamisli pa sad taj debilizam ........ti balkan zaostali sad svi napolje pa pravo u japan ..........z:plez:z:zz:z:plez:

e kambodzo ne preteruj z:plez:

ovaj decko iz mog primera je diskriminisan jer je razveden, pa kao, sta nje njoj "takav".
a taj iz tvog primera nije diskriminisan nego je zahatrao po celoj porodici pa da spasu sta se spasti da z:plez:
 
Ne razumeš. Bilo je došlo do sa mnom ili sa njom. Ne trpam se u komšijski lonac. Samo kažem , da me je prodao. I teško prolazi

A, što si ti njemu, zemljakinjo, postavljala taj uslov "ti ili ona"? Ako ti nije bila prepreka da uđeš s njim u šemu, iako si znala da postoji ona, i ako ti je lepo sa njim, i ako ga voliš, kao što kažeš, zašto jednostavno nisi uživala u tome što imaš, i pustila da vreme odradi svoje?

Ne razumem čemu postavljanje uslova"ili se razvedi ili pali".
Ako si htela da ga imaš samo za sebe, onda si trebala da budeš prema njemu najbolja što možeš, da budeš ostvarenje njegovih snova, da mu pružiš onoliku ili veću dozu zadovoljstva od nezadovoljstva koje ima kod kuće, i onda bi on sam jednog dana presekao i odlučio da je besmisleno da bude u lošem braku, kada bi mogao slobodno i javno da uživa u blagodetima života sa tobom.

Ovako... Dala si mu signal da se ni ti ne razlikuješ mnogo od onoga što ima kod kuće. Žena koja misli samo na sebe. Možda nisi. Možda si samo postala nestrpljiva. Ali, on je to tako shvatio.
 
Da ne krenem odmah sa teškim naslovom.
Zašto se razvedena žena zove''raspuštenica''?
Zašto se razveden muškarac ne zove ''raspuštenik''?
Bio mi je prijatelj nedavno, iz studentskih dana, i pričao o tome, kako ne želi da zaposli u svoju privatnu firmu razvedenu ženu, koja ima sve kvalitete, koje su mu potrebni, jer će ''kera da laje''. Ja ga naivno upitam, da li njegova draga zna za mene, odgovor je bio ''NE'' A znamo se 30 godina, samo što smo od nedavno ponovo u kontaktu, igrom slučaja, pa je i saznao da sam razvedena. Malograđanština, ili stvarno ima nešto u tome, da ti supruga nema slobodne prijateljice, jer će te kad tad navesti na zlo?

Forum.Sta je ovaj Forum Krstarice?Brod ludaka?Mesto za izivljavanje i lecenje kompleksa?Mesto gde mozes doci,razmeniti misljenje sa drugim ljudima,nasmejati se,nauciti nesto...?Prilika da cak i oni ne uspesni u javnom zivotu,bez ugleda kod poznanika i komsija napokon dobiju drugu sansu i barem ovde budu otvoreni,duhoviti i voljeni?Mesto za lazz,foliranje i obmanu??Mesto za zabavu?
Ja licno mislim da je Forum sve ovo gore zajedno.Razlika izmedju nas ovde je u tome sto ga svi razlicito dozivljavamo i svakome od nas Forum sluzi za nesto od ovog gore navedenog.E sad,moje misljenje je da lazovi i dupljaci u stvarnom zivotu(mada je i ovo ovde deo nasih stvarnih zivota) to ostaju i ovde.Ako nesto ne podnosim to su podvaljivaci,neiskreni ljudi i foliranti.Pa makar ovde nista ne kosta da covek bude iskren!!
Bacio bih peglu koliko mi se smucilo....
Zasto podvaljujes temu Aquariusss??Cemu to?Procitao sam sve postove i video o cemu se radi.Zasto nisi napisala ovako:
"Imam jednog lika sa kojim sam se muvala jos dok sam bila na fakultetu.Nije hteo da me startuje a ja njega nisam znala kako.Posle su stvari krenule svojim tokom,dosli su neki novi ljudi za mene i neke nove zene za njega...Medjutim nesto je ostalo....
Ja sam napravila los izbor u zivotu i razvela sam se.Dok mi je brak krizirao ja sam stupila u kontakt sa mojim "prijateljem" cisto iz razloga da povratim svoje samopouzdanje i mozda da se poj3b3m.Trebalo mi je to,trebalo mi je da zadam poslednji udarac svom bivsem i nasem braku.Od tada se ponovo druzim sa mojim "prijateljem" ali on je kreten jer nece da ostavi svoju zenu i da upropasti i on svoj brak ali hoce da me kr3se.Nista mi nije jasno.Ja sam sama i tesko mi je.Mozda sam se i zajebala sto sam se razvela...?Sad me svi zovu raspustenica i znate li kako je zeni u zrelim godinama tesko kad je sama i nema muskarca uz sebe?Moj prijatelj nece da me zaposli kod njega u firmi i nece da ostavi svoju zenu za koju prica da mu ide na zivce i da ga nervira.Zamislite nece ni da kaze svojoj zeni za mene!!Zasto kad su moje namere casne??Pa nas dve bi mogle i da se druzimo!Mogao bi on da ostavi nju i da se ozeni samnom pa onda da mene vara sa njom koja ce tada biti raspustenica!
"Eh da,sta su to raspustenice,znate li?Sta vi mislite o tome?"

Tako si trebala da postavis temu.Nije tesko i ne kosta te nista bar ovde da budes iskrena.Ko ovde laze,pitam se sta radi kod kuce,na poslu,u drustvu...?A sto se tice onoga "Volim ga"- za malo sam se upishao od smeha.
To je moje misljenje.
 

Back
Top