Razvod

Druže, nema ništa loše u tome što prestaneš da voliš nekoga ili on tebe. To je normalan proces. Bitno je da ne preraste u mržnju.
Има лоше. Каква је то љубав онда? Ја кад волим, онда волим. Нећу да ме нико одволи, нити никог да одволим. Код мене ништа не прераста у мржњу, али ако волиш, све то повреди. То је и један од разлога зашто се и трудиш - јер или ти је лепо, или ти је ружно

Има лоше. Каква је то љубав онда? Ја кад волим, онда волим. Нећу да ме нико одволи, нити никог да одволим. Код мене ништа не прераста у мржњу, али ако волиш, све то повреди. То је и један од разлога зашто се и трудиш - јер или ти је лепо, или ти је ружно
У односима

Druže, to nije svesna radnja. Niti svesno zavoliš niti svesno prestaneš da voliš. Ali kako god ti kažeš za sebe. Za mene lično tu nema ništa loše.

Druže, to nije svesna radnja. Niti svesno zavoliš niti svesno prestaneš da voliš. Ali kako god ti kažeš za sebe. Za mene lično tu nema ništa loše.
Опет, као што кажем, поштујем. Ја се трудим да што више ствари радим свесно баш да би се преупредиле неке ствари као ова. Кад волим, знам зашто волим. Трудим се да знам. Верујем да су свест и памет блиске ствари.

Опет, као што кажем, поштујем. Ја се трудим да што више ствари радим свесно баш да би се преупредиле неке ствари као ова. Кад волим, знам зашто волим. Трудим се да знам. Верујем да су свест и памет блиске ствари.
Da to možeš svesno da radiš, svesno bi mogao bilo koju ženu da zavoliš. Tvoja podsvest prepozna nešto u drugoj osobi i zavoli je.

ali ako su se voleli, kako se vise ne vole?

da li je onda ljubav bila lazna?
Lažna.. da..
Većina ljudi ljubavlju zove sviđanje. Danas mi se sviđa, sutra mi se ne sviđa,
dosadilo mi..

Čak i onaj mali procenat ljudi koji ima ideju o tome šta ljubav jeste, u praksi
to teško može da primeni.

Razlozi za razvod:

60% - prevara
20% - zapostavljanje partnera
10% - novac
5% - nasilje
5% - ostalo