Razvod

mene vise vredja
sto takav stav
i takve izraze
koriste uglavnom zene

Mene, a uglavnom, vređa stav mog prijatelja, koga znam sa faxa. Znamo se u bocu, i sad mi prodaje, posle 30 god. muda za bubrege. Ne krivim čak ni njega, krivim Balkan, u koji se uklopio. U suštini i njega. Zna me. Što se uklopio?
 
Pa ima malo stereotipa tu ... opstih mesta ... ali sustina je u razlici polova . Zapravo pravo pitanje bi bilo :
Zasto razvedene zene izgube kompas ( malo polude ) , a razvedeni muskarci , se najcesce razbole i umru .. U najboljem slucaju , zivot im se bitno skrati .
 
Pa ima malo stereotipa tu ... opstih mesta ... ali sustina je u razlici polova . Zapravo pravo pitanje bi bilo :
Zasto razvedene zene izgube kompas ( malo polude ) , a razvedeni muskarci , se najcesce razbole i umru .. U najboljem slucaju , zivot im se bitno skrati .

c035.gif
:lol:
a050.gif

...gde to pročita 'leba ti...
 
Da ne krenem odmah sa teškim naslovom.
Zašto se razvedena žena zove''raspuštenica''?
Zašto se razveden muškarac ne zove ''raspuštenik''?
Bio mi je prijatelj nedavno, iz studentskih dana, i pričao o tome, kako ne želi da zaposli u svoju privatnu firmu razvedenu ženu, koja ima sve kvalitete, koje su mu potrebni, jer će ''kera da laje''. Ja ga naivno upitam, da li njegova draga zna za mene, odgovor je bio ''NE'' A znamo se 30 godina, samo što smo od nedavno ponovo u kontaktu, igrom slučaja, pa je i saznao da sam razvedena. Malograđanština, ili stvarno ima nešto u tome, da ti supruga nema slobodne prijateljice, jer će te kad tad navesti na zlo?

ova problematika je jedan od najjadnijih problematika naseg drustva i mentaliteta i ne zelim da je komentarisem.
 
c035.gif
:lol:
a050.gif

...gde to pročita 'leba ti...

Sta . Nije valjda da mislis da sam ovo negde procitao .

Iskustvo , mladicu . Zivotno . I valiki broj primera , iz zivota .

A sto se tice raspustenice ,, i razvedenih muskaraca , radi se o cistoj razlici medju polovoma . A ta razlika je u prosolosti bila mnogo znacajnija nego danas , ( na zalost ) Kao sto se promiskuitetna zana ne gleda isto , onako , kao sto se gleda promiskuitetan muskarac . A zaista nije isto . ( po cenu da me rastrgnu rqadikalne feminiskinje ) .
Promiskuitetan muskarac najcisce siguran u sebe, i ume da napravi trajan izbor , a promislkuitetna devojka postaje sve nesigurnija , i zapravo , ima velike sanse da joj izbor bude pogresan .
 
Pa ima malo stereotipa tu ... opstih mesta ... ali sustina je u razlici polova . Zapravo pravo pitanje bi bilo :
Zasto razvedene zene izgube kompas ( malo polude ) , a razvedeni muskarci , se najcesce razbole i umru .. U najboljem slucaju , zivot im se bitno skrati .

Ali zašto minirati, trpaj pozitivno. Šta te košta? Mislim u oba smera. Ali uglavnom svi peglaju svoju bedu, na račun drugih
 
Pazi ocajnik ili ne osecanje nade je krivo.
Ti vidim se za sve boris za tebe nada ne postoji samo borba i na kraju rezultat.
Ok postujem i to misljenje.

Nada posle razvoda uvek treba da postoji i postoji....inače čovek pukne...ali nema razloga protraćiti je na novi brak (čitaj - sve ispočetka)...
...ne borim se ja nizašta...
:ok:
 
Da ne krenem odmah sa teškim naslovom.
Zašto se razvedena žena zove''raspuštenica''?
Zašto se razveden muškarac ne zove ''raspuštenik''?
Bio mi je prijatelj nedavno, iz studentskih dana, i pričao o tome, kako ne želi da zaposli u svoju privatnu firmu razvedenu ženu, koja ima sve kvalitete, koje su mu potrebni, jer će ''kera da laje''. Ja ga naivno upitam, da li njegova draga zna za mene, odgovor je bio ''NE'' A znamo se 30 godina, samo što smo od nedavno ponovo u kontaktu, igrom slučaja, pa je i saznao da sam razvedena. Malograđanština, ili stvarno ima nešto u tome, da ti supruga nema slobodne prijateljice, jer će te kad tad navesti na zlo?

...........jedno pitanjce a jel se ti i on "druzite" ..............mislim ono kao povremeno ...........
 
Sta . Nije valjda da mislis da sam ovo negde procitao .

Iskustvo , mladicu . Zivotno .
Mladić...:lol: Hvala na komplimentu...
Promiskuitetan muskarac najcisce siguran u sebe, i ume da napravi trajan izbor , a promislkuitetna devojka postaje sve nesigurnija , i zapravo , ima velike sanse da joj izbor bude pogresan .

...kada nepotrebno robuje stereotipima sredine...
 
Sta . Nije valjda da mislis da sam ovo negde procitao .

Iskustvo , mladicu . Zivotno . I valiki broj primera , iz zivota .

A sto se tice raspustenice ,, i razvedenih muskaraca , radi se o cistoj razlici medju polovoma . A ta razlika je u prosolosti bila mnogo znacajnija nego danas , ( na zalost ) Kao sto se promiskuitetna zana ne gleda isto , onako , kao sto se gleda promiskuitetan muskarac . A zaista nije isto . ( po cenu da me rastrgnu rqadikalne feminiskinje ) .
Promiskuitetan muskarac najcisce siguran u sebe, i ume da napravi trajan izbor , a promislkuitetna devojka postaje sve nesigurnija , i zapravo , ima velike sanse da joj izbor bude pogresan .

I hoću te rasrgnuti! Promisuitetan mušakarac nabija recke, koje nije imao u mladosti, pa ostaje sam . Promiskuitetna žena, pametna, nađe muža sa deviznom penzijom
 
Nada posle razvoda uvek treba da postoji i postoji....inače čovek pukne...ali nema razloga protraćiti je na novi brak (čitaj - sve ispočetka)...
...ne borim se ja nizašta...
:ok:

Pa ne ok al zasto si onda protivnik 2 braka cemu prazna nada?
Naravno da ne treba da je protraci al da pazljivo pocne da bira pa jos pazljivije pa da ucini nemoguce i neverovatno a onda cudo da to 2 put bude to zar ne.
Ja sam borac *** pa pomislih i ti si ;)
 

Back
Top