Razlika u godinama i sex sa udatom zenom?

Pozdravila ja Jagodicu za ono ¨one ne mogu da vam naprave decu¨. Sa mojih tries kusur ( mali kusur) mogu da ¨napravim decu¨ još 7-8 god. A što se tiče fizičkog izgleda , svi koji ne znaju koliko imam godina misle da imam 23. Videću ja vas, mlađahne devojke kad uđete u tridesete. A osim toga gleda li neko ¨sex i grad¨?
Ja lično ne volim razliku u godinama, tako da ne bih bila sa više od 3-4 god. mlađim , a i to pod uslovom da je dotični emotivno zreliji od svoje generacije.
 
Lepo je znati da u nekom periodu zivota,kada si vec dobro obavezana decom kucom i muzem,dobro izgledas,ali ipak mislis da je nemoguce da se neko okrene za tobom jer vuces decu kestine i torbetine,e lepo je znati da se i tad nekome mozes svideti.A Romantik ipak vise uziva u strahu od muza nego u sexu sa iskusnom.To je mozda vec pitanje nekog poremecaja.
Sto se sex-a tice,da,da,skroz je drugacije.Zena tek posle 30-te zaista pocinje da uziva,a samim tim mora i njen partner da uziva.
Mlohavost?Nikada bolje nisam izgledala nego posle drugog porodjaja,i nikada vise racuna o sebi nisam vodila.
Da li treba ili ne treba odobriti takve veze?Svaka je prica prica za sebe,zavisi i iz kog ugla se gleda,tesko da onaj koji to nije doziveo moze da sudi.Ja nisam,ali neke moje prijateljice jesu.U pocetku im nisam odobravala,ali gledajuci ih srecne i zadovoljene.....sta znam?
Ja to ipak ne bih mogla,mozda zato sto mi je sex sa muzem sve bolji i bolji,ne znam,plasila bih se da zarad trenutka zadovoljstva ne unistim godine i godine ulaganja....
Ma,svako na kraju radi onako kako mu se hoce
 
Bustura:
Ma da.Sta meni pa fali sto sam bio sa zenkom starijom skoro cetrdeset god od mene.Nije bila neka ljubav.A ni zadovoljstvo.Ali zato kinta boli glava. :lol:
bustura , poceo sam da cenim tvoje komentare, i drago mi je da te vidm na forumu, e buki buki, veruj mi kada se te pare potrose to pocinje da lici na heroinsko prijateljstvo iznova iznova.....
 

Back
Top