Razlika u godinama i sex sa udatom zenom?

Nisam, to je ona s kojom sam se samo ljubio u kolima, nije htela na tom prvom dejtu u gajbu posto je ziva, valjda jadna videla koliko sam bio zagoreo, pa se prepala. :lol: Zvala sledeceg dana, kaze stize kod mene, predomislila se u vezi snoske, ja nisam mogao, imao nekih obaveza, i vise se nikada nismo culi, nije bilo hepienda, bila je to ljubavna prica u najavi. :)
 
Pozz narode...evo ukratko cu da vam izlozim moju pricu,pa m dajte neki savet sta da uradim...

Pre 3 meseca upoznao sam udatu zenu preko neta,cisto zbog kombinacije jer sam to zeleo da probam, nista vise...I tako je krenula neka nasa prica...opipavanje terena,upoznavanje...Otvoreno smo u startu pricali i primarni cilj nam je bio tajni sex i meni i njoj. culi smo se svaki dan po ceo dan bukvalno i tako kroz pricu ona mi se otvorila,rekla mi dosta o sebi i neke stvari koje su mozda i previse privatne...zasvidela mi se puno,a po njenim recima i ja njoj kaze zaljubila se u mene...u to ne znam koliko verujem,ali se ona meni jako jako svidja... videli smo se par puta,nije bilo seksa mesto nije dozvoljavalo...konstantno mi govori kako je mnogo palim i da jedva ceka trenutak kad cemo moci da spavamo... medjutim kad god smo trebali da se organizujemo ona je govorila kako ne sme da izadje iz kuce i da mnogo rizikuje,plasi se muza s kojim bas i nije u nekim odnosima...i tako vec par puta... u medjuvremenu mi govori kako cemo da se seksamo a kad treba onda nista jednostavno ne zeli da rizikuje... i onda mi se u medjuvremenu i dalje javlja normalno se ponasa,pisemo o svemu... ne znam sta hoce od mene? zadnji put je to bilo sinoc trebalo smo da se vidimo i ona mi je ladno rekla ne mogu bolje da to vise ne pokusavamo...i bilo je rasprave cele veceri jer prosto vise ne mogu da cekam,a s druge strane mnogo mi se svidja... pa ne znam sta da ocekujem dal ima vajde ili ne? inace je starija 10godina od mene ima 37 ja 27.

Batali to, verovatno te neko zeza.
Svaleracija nije nikada dobra stvar.
 
jao ovo ke potsetilo na razgovor koji sam vidila sa frizerkom..tj ona je samo blebetala i hvalila se kako joj se svakave lujke poveravaju i kao bika neka starija zena koja je tao volela da se dopisuje sa momcima mladjanim(naravno lazno pretstavljala) i onda se dogovori sa likom da se nadje i posmatra ga ona tako izdaleka....:lol: jezivo pomalo...XD
 
I jos tetka povede drugarice, da i one sa njom iz prikrajka snime piletinu koja je dosla, i hvalise im se sta je smuvala... :lol: Uvrnuto brate... :lol:

Ovde sigurno nema piletine, samo matori i matoriji, tetke i tece, babe i dede. ovog najmladjeg mozete uciti forumasenju, a za zivot je vec mator.
U 27 godina se uveliko rukovodi sa 100 ljudi, brine o dvoje troje dece ili trguje milionima dolara.
 
Poslednja izmena:
jao ovo ke potsetilo na razgovor koji sam vidila sa frizerkom..tj ona je samo blebetala i hvalila se kako joj se svakave lujke poveravaju i kao bika neka starija zena koja je tao volela da se dopisuje sa momcima mladjanim(naravno lazno pretstavljala) i onda se dogovori sa likom da se nadje i posmatra ga ona tako izdaleka....:lol: jezivo pomalo...XD

Pricljivija od tebe? :huh:
 

Back
Top