Agafja
Buduća legenda
- Poruka
- 25.546
Šta kaže Tramp, zašto ne valja Kamala
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Šta kaže Tramp, zašto ne valja Kamala
Koji crnjak da je Francuska postala zemlja koja hapsi ljude koji se zalažu za slobodu govora i komunikacije.borba za fašizam stalno traje
...
Udarne vijesti: Osnivač Telegrama Pavel Durov uhićen u Francuskoj!
Pavel Durov, osnivač Telegrama, uhićen je danas oko 20 sati. nakon što je izašao iz svog privatnog zrakoplova u zračnoj luci Le Bourget u blizini Pariza. Durov je bio u pratnji žene i tjelohranitelja. U Francusku je doletio iz Azerbajdžana.
Prema televizijskom kanalu TF-1, Durov je stavljen na saveznu tjeralicu, s francuskim uhidbenim nalogom koji je izdala Nacionalna uprava pravosudne policije nakon preliminarne istrage. Nalog je vrijedio samo dok je Durov bio na francuskom teritoriju.
Istražitelj žandarmerije komentirao je za TF1/LCI: "Pavel Durov će završiti u pritvoru, to je sigurno!" Izvori bliski slučaju tvrde da je Durov dopustio da se na Telegramu dogode brojni prekršaji i zločini, a da nije poduzeo nikakve korake za moderiranje ili suradnju. Francuske vlasti sumnjiče ga da je povezan s "trgovinom drogom, zločinima protiv djece i prijevarom" zbog Telegramove neumjerenosti i pravne suradnje.
Ogolili ih Rusi sve redom.Koji crnjak da je Francuska postala zemlja koja hapsi ljude koji se zalažu za slobodu govora i komunikacije.
Rusi protiv nacista.Ukrajinci se bore protiv komunista!
Puna podrška Ukrajincima!
- Što više teritorija Ukrajina pokušava zadržati u Kursku, to više vojnika i opreme mora odvratiti od stvarne linije kontakta;
- Izvješća zapadnih medija priznaju da je ruski napredak u Donbasu ubrzan od početka prodora Kurska;
- Ukrajina ne gradi onu vrstu utvrda potrebnu za dugoročno držanje Kurska, a zapadni dužnosnici/analitičari priznaju da je, kada Rusija dovede dovoljno pojačanja, iskorijenjivanje Ukrajine neizbježno;
Osim toga fokus odlazi na BI, tamo je sad aktivnost pojačana.
Da li možeš da dokažeš da je Zelenski nacista?Rusi protiv nacista.
Odlikovao je nacistu u Kanadi.Da li možeš da dokažeš da je Zelenski nacista?

Zapad ne shvata.Public oppinion
Zašto se vjeruje da je ponižavanje Rusije u zapadnom mišljenju važno Rusima? Sve što bi Rusima trebalo biti važno je realnost na terenu iu svakodnevnom životu.
To je sve što im je sada ostalo!
To je sjajna poanta! Ovo pokazuje da se sve ovo više odnosi na zapad nego na Rusiju ili čak Ukrajinu...Stvarno tužno
Vole filmove.
Izgled je sve za narcisa.
"Onaj koji se zadnji smije, najbolje se smije". Današnji nacisti će uskoro naučiti... brzo su naučili i oni iz 1940-ih!
Rusi se obično ne ponižavaju. Ne možete poniziti državu koja je prošla ono što su oni prošli zadnjih 40+ godina
Pogledajte prilog 1598473
Nije dovoljno. Da li Zelenski proganja Jevreje?Odlikovao je nacistu u Kanadi.
Dovoljno?
![]()
Ti znas toliko ja mnogo vise.Da,osiromaseni uranijum
Kako roditelji od 104 godine?Babac vristi vec trecu godinu da je Ukrajina gotova a ne konta da joj bioloski sat otkucava ...tik...tak![]()
Zato su dobrotvoriTi znas toliko ja mnogo vise.
Ako kažeš da je Zelenski nacista bez dokaza, onda i treba da ti obrisu tu poruku, jet takva poruka je klevetanje.Za svaki post o nazi zelenskom dobijam opomene i brisanje.
A kad su to komunjare izgubile i od koga?