Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Srbi su se branili sami i okruženi, bez moderne tehnologije protiv celog zapada na njihovom vrhuncu ekonomske i vojne moći. Odabrali smo da ne ginemo i na vreme smo izvukli dobar kompromis, to što su oni prekršili ugovor nije naša krivica, nego njihova sramota.

Mi nemamo čega da se stidimo.

Ukri daju svoje živote za šarenu lažu, oni se od ovoga nikad neće oporaviti. Vi licemeri ih hrabrite, gurate im oružje u ruke i obećavate im kule i gradove, a svi znamo da će Rusija da pobedi i to ćete iskoristiti da operete ruke od njih i pustite ih niz vodu da trunu u siromaštvu. Samo da naglasim, mislim na zapadne Ukrajince, istočni će biti deo Rusije i živeće mnogo bolje od njih.

Evo sad je maj 2024, ja to pišem praktično od starta SVO, čujemo se za 2 godine.
A Kosovo u međuvremenu izgubilo 300 k ljudi.
 
Sledi cini se vrela noc na Krimu.

6708_100984925_photo_2024-05-26_18-11-30.jpg
 
Šta je tu kontradiktorno? Život ukrajinskog vojnika nije na bacanje, ruskog jest.

Вероватно зато Рује присилно доводе људе на фронт и ту их под пушком задржавају док не погину. За разлику од хохола који упиру и рукама и ногама да у војску ступе. У весељу и уз хармонику им прође дан када треба да иду на фронт. Баш као што су Срби некада испраћали своје младиће у ЈНА.
 
Вероватно зато Рује присилно доводе људе на фронт и ту их под пушком задржавају док не погину. За разлику од хохола који упиру и рукама и ногама да у војску ступе. У весељу и уз хармонику им прође дан када треба да иду на фронт. Баш као што су Срби некада испраћали своје младиће у ЈНА.
Polako, ima još dovoljno ruskih Afrikanaca i Nepalaca. I nikoga po Rusiji nije za to briga, sve dok ne počnu regrutirati po Moskvi i Petersburgu. A hoće, to ti je jasno, jer ovakvu razinu topovskog mesa ni Indijci ne bi mogli izgurati.
 

Back
Top