Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Ovo neodoljivo podsjeća na Hitlerov stav prema slavenskim borcima koji su iz Hrvatske, Ukrajine, Slovačke i Poljske slani u borbu protiv SSSR-a.

Skoro je identična i mrkva (šargarepa) kojom su Hitler tada, a gospoda sa Zapada sada, mamili Slavene u borbi protiv Rusije, ali ne sa ciljem da te narode odmaknu od Rusije i zaista ih prihvate u svoj civilizacijski krug, nego samo sa ciljem da budu jeftino topovsko meso germanima i anglo-saksoncima.
 
Poslednja izmena:
Ma nije, to ja izmišljam kad kažem da se okupatori samoubijaju.
Mislim da ih drogiraju pa su nahajpani, pa kada ih spusti odu u kua.

Russian soldiers in Ukraine are thought to be taking a drug known as salt, which can cause paranoia and aggression and lead to hallucinations and self-harm.

Eto, case closed.
Inverzija realnosti,provaljen vam je mehanizam oko ukro propagande,kad krenete u glas da mantrate o pola milke mrtvih rusa galamom sklanjate reaalnost da je to na vasoj strani.
A tvoj moto svi rusi ce izginuti je na zalost proces koji gasi ukrajinu
 
🤡
Естонија ће учинити све да баци Русију на колена“, рекао је председник Естоније Алар Карис.
:rotf::rotf::rotf:
64fee56f85f54014167de25fa.jpg
 
Ma nije, to ja izmišljam kad kažem da se okupatori samoubijaju.
Mislim da ih drogiraju pa su nahajpani, pa kada ih spusti odu u kua.

Russian soldiers in Ukraine are thought to be taking a drug known as salt, which can cause paranoia and aggression and lead to hallucinations and self-harm.

Eto, case closed.


Znaci celi NATO j.ebu drogirani, halucinogeni Rusi?
Auuu...
Pa ako NATO gubi od drogiranih i pijanih, kako li ce tek naje.bati kad se Rusi otrezne...

:prpa:
...
 
Оружане снаге Русије нанеле су удар по аеродрому Запорожје, који контролише Кијев - ваздушна лука се не користи за цивилни транспорт од фебруара 2022.
Услед тога је оштећена зграда у којој су Оружане снаге Украјине највероватније чувале муницију.

 
Znaci celi NATO j.ebu drogirani, halucinogeni Rusi?
Auuu...
Pa ako NATO gubi od drogiranih i pijanih, kako li ce tek naje.bati kad se Rusi otrezne...

:prpa:
...
Cuj Rusi se ubijaju i ginu a od 18.maja ih pitam zasto se vrsi mobilizacija,svi izbegavaju odgovor pa misle da je ukrajinska mobilizacija zato sto rusi stravicno ginu.
A ukrajince vise nema ni ko da sahrani,i grobari su poginuli
 
Шеф одељења за борбу против корупције у Свердловској области Дјаков и његов скромни возни парк.
(Свердловска област - Обухвата део територија Средњег и Северног Урала , као и Западног Сибира . Део је Уралског федералног округа)

 
🤡
Естонија ће учинити све да баци Русију на колена“, рекао је председник Естоније Алар Карис.

Znaci...
Estonija...podrucje gde zivi 1 300 000 ljudi
Od toga odbijes minimum 325 000 Rusa...

Ostaje znaci manje od milion...:lol:

To je kao da Crna Gora objavi rat Rusiji...(sto me i od njih ne bi iznenadilo...)

...
 
Саслушање украјинског заробљеника из "72 дефанзивне" снимљено у Волчанску. У граду се воде тешке борбе. Оружане снаге Украјине су хитно довеле у град велики број лоше обучених резервиста.

 

Back
Top