Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Ruse baš jako smeta kada se Rusija gađa američkim oružjem. Mislim da ih nije lijepo ljutiti bez razloga. Predlažem Amerima da isporuče ATACMS rakete potpuno nebrendirane, pa da ukrajinci zalijepe naljepnicu "Упитанная Баба Яга".
Genijalna ideja, pitam se odakle mi je samo sinula? :lol:
Verovatno od Srpskih grad raketa dometa 40km, koje se isporucuju bez oznaka u Ukrajinu, pa se dalje salju na Belgorod
 
poruka iz gruzije
...
Gruzijski premijer Irakli Kobakhidze rekao je da je "stranka globalnog rata" koja ima utjecaj na razne zemlje uključena u destabilizaciju Gruzije

“Na kraju, koordinacija se obavlja jednom rukom.”

Također je rekao da EU i SAD trebaju "deoligarhizaciju".


Pogledajte prilog 1552339

Права, истинита реч. Није чудо што желе да га смакну.
 
Poslednji pozdrav.
Ovi jadnici će sutra, najkasnije prekosutra, biti mrtvi.


Од овог људског материјала нема војске. Ако не ескалира НАТО ови ће капитулирати до краја године, а ако НАТО ескалира, капитулираће и НАТО и Украјина.
 
Ma katastrofa, pogledaj ovo, u Lavovu dečko hoda mrtav-hladan u majici s kukastim križem

474503_nosio-kukasti-krst_ls.jpg
 
Rusija je tamo garant mira i stabilnosti.Dok je Rusa tamo niko ih pipnuti neće,inače bi otišli pod nož.Što ne znači da se Rusija širi u tom pravcu.U stvari,šalio sam se,širi se jer vraća svoje zemlje koje je tako velikodušno poklanjala Ukrima.
Da, i ja sam svom frendu prije 30 godina poklonio CD or RHCP, ja reko frende vrati mi to nazad a on kaže "ko te ebe, moj je CD a ne tvoj"

Zbunjene glave filoputina. Da ti Putin pobije sve oko tebe, našao bi opravdanje, tipa, pa zaslužili su.
 
Vidi baja ovako,pošto ti istorija definitivno nije jača strana i pošto se ovde svakodnevno nalupetaš gluposti kao onaj @Frtajler ,možda bi bolje bilo da smanjiš vređanje a da povećaš čitanje i proveravanje onog što želiš da napišeš ovde.Za početak toplo preporučujem da proučiš KO je minirao Minske sporazume(imaš i dva priznanja,Angele Merkel i Fransoe Olanda) i da proveriš sve činjenice zašto je došlo do ovog sukoba,a ne da palamudiš ovde i da nam dižeš živce.Lažljivijih od vas sa zapada nema,vi ste van svake konkurencije,najbolji ste u toj disciplini,neprikosnoveni ste u tome.

I sigurno podržavaš pravedne i opravdane putkove zahtjeve prema vekovnom ruskom tlu, koje je privremeno pod okupacijom finskih i švedskih nacista?

Vi niste normalni, eto, to je, drugog objašnjenja nema, to je neki poremećaj, nema šta drugo biti 🙄🙄🙄
 
Оружане снаге Украјине признају да ће Кијев морати да се сагласи са губитком територија како би окончао сукоб са Руском Федерацијом, пренео је ТВ канал АБЦ позивајући се на команданта 57. бригаде Оружаних снага Украјина, пуковник Александар Бакулин.

Он је такође напоменуо да је ситуација за украјинске трупе и даље „прилично тешка“ јер се борбе настављају, а америчка војна помоћ није стигла.

Alo trolu, bilo koji časnik vojske u ratu bi bio izveden pred vojni sud zbog takve izjave, ajd haluciniraj negdje drugdje 🙄🙄🙄
 
Alo trolu, bilo koji časnik vojske u ratu bi bio izveden pred vojni sud zbog takve izjave, ajd haluciniraj negdje drugdje 🙄🙄🙄

Zašto lepo ne proveriš da li je tačno to što je napisano.
Intervju je stvaran, čovek je još uvek optimista ali shvata realnost situacije

https://abcnews.go.com/Internationa...ms-brigade-battles-russian/story?id=110458472

And he even seemed to accept that in order for this to happen territory might need to be given up, citing the experience of nearby Finland.
“Little Finland once fought against big USSR,” Bakulin said. “Yes, it lost some territories. But it still does exist as a country and Russia doesn't even look in that direction. We are in a similar position, but I hope we will not lose our land.”


Red bi bio da sa izviniš čoveku koga si napao da je trol
 

Back
Top