Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
1500ccm turbodizel, 188 konja, 7 stepeni automatski menjač
GOGzUh8WgAAW16p
GOGzUl5WoAEcqfu
GOGzUihXQAAPE31
Svaki diktator koji drži do sebe naručiti će ovu limuzinu.
 
I sigurno podržavaš pravedne i opravdane putkove zahtjeve prema vekovnom ruskom tlu, koje je privremeno pod okupacijom finskih i švedskih nacista?

Vi niste normalni, eto, to je, drugog objašnjenja nema, to je neki poremećaj, nema šta drugo biti 🙄🙄🙄
Jel si pročitao šta piše za Minske sporazume i šta je izjavila Merkelova u vezi toga?Jel si tražio možda sve podatke hronološki da vidiš baš ko je zamutio vodu u Ukrajini?Jesi li se ikada zapitao zašto je 8 godina zapad ćutao na divljanje onih Ukrajinskih jedinica koji su neometano ubijale Ruse po Ukrajini?Zašto im taj brižni(videsmo juče da je brižan kad mu odgovara) zapad nije uveo sankcije,poslao plave šlemove,zaustavio ubistva tog naroda tamo?Naprotiv,naoružavao ih je i pravio se mutav,i na kraju je Merkelovoj proradila savest i priznala je da su lagali Ruse da bi dali vremena Ukrajini da se naoruža.A moglo je mirnim putem.Sada je kasno,dešava se što se dešava.Rusija je ponovo svetska sila i tera kako joj odgovara.I treba.
 
Da, i ja sam svom frendu prije 30 godina poklonio CD or RHCP, ja reko frende vrati mi to nazad a on kaže "ko te ebe, moj je CD a ne tvoj"

Zbunjene glave filoputina. Da ti Putin pobije sve oko tebe, našao bi opravdanje, tipa, pa zaslužili su.
Opšta pogibija plaćenika, gledali ljudi previše filmova pa pomislili da će lako s Rusima…
2B02D577-E934-417F-85D0-C379E4D31338.jpeg
 
I sigurno podržavaš pravedne i opravdane putkove zahtjeve prema vekovnom ruskom tlu, koje je privremeno pod okupacijom finskih i švedskih nacista?

Vi niste normalni, eto, to je, drugog objašnjenja nema, to je neki poremećaj, nema šta drugo biti 🙄🙄🙄
Strašna stvarnost onih koji su poverovali u tvoju propagandu pa otišli da malo neobavezno šibaju Ruse:
21580AE3-4FAA-46D5-9568-838D5CE4B329.jpeg
 
Бесмислица. СВИ ухапшени припадници Министарства одбране осим генерала Попова су из реда корумпиране и пре рата компромитоване војне бирократије.

За Попова се тражи пуштање у кућни притвор до доношења пресуде.
Svi pohapseni su postali to sto jesu u Putinovo vreme pod okriljem nekih iz Putinovog bliskog kruga takodje korumpiranih. Putinovi ljudi u vrhu sve lopov do lopova ponasaju se kao i on ako mi ne verujete pogledajte sta se sve dogadja oko kompleksa u Gelendziku za koji protivnici Putina kazu da je njegov jer nigde ne stoji ko je vlasnik i nigde nije zavedena u zvanicne papire.
 
vreme da se s koreja ukljuci a onda iran a i mi damo doprinos padu nato fasizma do konacne pobede nad ovim natom zlom
ne to treba prepustiti komšijama..u slučaju konvencionalnog rata sa rusijom i kinom komšije će morati slati svoju vojsku na istočni front...crna gora oko 2500 *********a za početak a hrvati 30 000 domoljuba za početak sa stalnom mjesečnom popunom zbog gubitaka...
 

Back
Top