Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Не него си поверовао да озбиљно мислим, сасвим довољно
Jesi li čitao Alisu u zemlji čuda... podsetio si me na Kraljicu.

“Alice laughed. 'There's no use trying,' she said. 'One can't believe impossible things.'

I daresay you haven't had much practice,' said the Queen. 'When I was your age, I always did it for half-an-hour a day. Why, sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.”
 
Sada ima od strane Rusa otvoreno koliko vidim 4 fronta, Harkov, Kupjansk, Donbas, Zaporozje, malo Sumi, povremeno malo Herson, mislim da ce to biti trenutna Ruska vojna taktika, na svakom frontu polako napredovati i iscrpljivati Ukrajince, ostaje samo pitanje da li ce prvo krenuti konacni napad Harkov ili Slavjansk i Kramatorsk.
 
Gotovi su. Zadajmo im odlucujuci udarac.
Sada ima od strane Rusa otvoreno koliko vidim 4 fronta, Harkov, Kupjansk, Donbas, Zaporozje, malo Sumi, povremeno malo Herson, mislim da ce to biti trenutna Ruska vojna taktika, na svakom frontu polako napredovati i iscrpljivati Ukrajince, ostaje samo pitanje da li ce prvo krenuti konacni napad Harkov ili Slavjansk i Kramatorsk.
Verovatno ga uopšte neće biti. Neko će neminovno iz Kijeva morati baciti peškir na pod.
Da li će u tom trenutku linija fronta biti u Lavovu, na Dnjepru ili Robotiniu, sasvim nebitno.
Uništava se ukrajinska mogućnost za daljim vođenjem rata, a to jedna konačna vrednost.
Posle upališ Ladu, vozaš se Ukrajinom i hapsiš bivše naciste.
 
Не него си поверовао да озбиљно мислим, сасвим довољно
1715608048703.png
 
Babo jel odnesose Rusi gace na stapu oko Kijeva zbog Krima kojeg su okupirali jos 2014? :hahaha:

im-501678
Ovo je bilo jer su Rusi imali ono mišljenje iz vremena dok su Ukri bili koliko toliko normalni,pa su pomislili da će sa njima ipak moći sa nekom vrstom pritiska da se ipak dodje do nekakvog rešenja.Sada ih satiru.Da mi nebi odgovarao sa nekom nebuloznom porukom,podsetiću te na činjenicu da Ukri na front šalju i kuso i repato i da im nedostaje ogroman broj vojnika za borbu.Za nekih 700000 vojnika ne znaju da odgovore gde se nalaze.I gube svakodnevno,mesto za mestom,kilometar po kilometar,i oko 1000 vojnika na dan.Zaključi sam čemu to vodi.
 
No pasaran Slavjansk, Kramatorsk.
Savremeni Verden za agresora.

Uz mažino linije, strojnice, topništvo.

F16 zrakoplove sa suvremenim raketama.
"Мажино линија" се дуго одржала! Додуше, недостајале су им "сувремене" ракете. А и Верден све док Срби нису пробили Солунски фронт. Телеграм немачког Кајзера бугарском цару Фердинанду - "Срамота, шездесет две хиљаде српских војника решило је исход рата"!
 

Back
Top