Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?

• Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Монтажа и испитивање тенка Т-90М „Пробој“ Русије у фабрици 12.4.2024 Лампа знања

U prvih 20 sekundi mogli ste da vidite ono o čemu sam pisao ovde više puta

- UVZ radi 3 smene 7 dana u nedelji, što je u suštini rad u 4 brigade, odnosno 4 smene (2 dana radiš prvu, dva dana drugu, dva dana treću smenu i onda dva dana odmora pa u krug)

- rade se samo T90 i T72

- ne radi se ništa drugo niti se remontuju tenkovi, to rade druge, manje fabrike

- rade se serijski, videli ste pokretnu traku za montažu tenkova

- normalno da neće da kažu koliko se proizvodi ali je u više drugih izvora plasirana informacija da je predratna proizvodnja gotovo udesetostručene sa 100-150 tenkova mesečno na isti taj broj na dnevnom nivou. To znači da sa pokretne trake silazi od 3 do 5 tenkova dnevno što je sasvim realan broj

Kada budete videli ili čuli da je neka evropska fabrika prešla na ovakav režim rada možete pričati o podizanju evropske namenske industrije.
Ja još uvek nisam čuo da je bilo koji evropski proizvođač to uradio, za USA ne znam, verujem da su ozbiljno podigli proizvodnju videćemo i koliko.

U prvih 20 sekundi mogli ste da vidite ono o čemu sam pisao ovde više puta

- UVZ radi 3 smene 7 dana u nedelji, što je u suštini rad u 4 brigade, odnosno 4 smene (2 dana radiš prvu, dva dana drugu, dva dana treću smenu i onda dva dana odmora pa u krug)

- rade se samo T90 i T72

- ne radi se ništa drugo niti se remontuju tenkovi, to rade druge, manje fabrike

- rade se serijski, videli ste pokretnu traku za montažu tenkova

- normalno da neće da kažu koliko se proizvodi ali je u više drugih izvora plasirana informacija da je predratna proizvodnja gotovo udesetostručene sa 100-150 tenkova mesečno na isti taj broj na dnevnom nivou. To znači da sa pokretne trake silazi od 3 do 5 tenkova dnevno što je sasvim realan broj

Kada budete videli ili čuli da je neka evropska fabrika prešla na ovakav režim rada možete pričati o podizanju evropske namenske industrije.
Ja još uvek nisam čuo da je bilo koji evropski proizvođač to uradio, za USA ne znam, verujem da su ozbiljno podigli proizvodnju videćemo i koliko.
Не знам али то је све сигурно фејк њуз

Пици каже да не направе ни један тенк у 100 година, лиЋно их бројао и није мако од нуле

Stoka bacala kasetne opet na civile,rade fabovi sa svih strana,treba dan noc ravnati
IMG_20240413_162128_775.jpg

Sistematsko razvaljivanje zapadne ukrajine,gasi sve

„Ракетни удари Ваздушно-космичких снага Русије: Добротвирска ТЕ...

Последња велика термоелектрана у Западној Украјини (инсталисане снаге 600 МВ), како се показало на снимку који је данас погодио мрежу (Бандеровци знају да ћуте), била је дан раније подвргнута „декомунизацији“. јуче ујутро.

Погођен је са најмање 2 пројектила (судећи по испаљивању топлотних замки при прилазу, радило се о Кс-101).

Још није јасно колика је штета, али доласци су били тачни.

Војници 25. одвојене ваздушно-десантне бригаде Оружаних снага Украјине у саставу јединице предали су се Оружаним снагама Русије у правцу Авдејевског, саопштило је Министарство одбране Русије.

Како није, Норвешка, Холандија, ГрЋка, Данска.

Све скупа и више од 100 обећаних комада
Zona Militar nedavno je izvijestila da je SAD odobrio Danskoj, Norveškoj i Nizozemskoj da prebace ukupno 65 borbenih aviona F-16 u Ukrajinu, kao i rezervne dijelove, opremu za obuku, alate i drugu opremu

Casov Jar gungula

Виши команданти Оружаних снага Украјине, напуштајући своје људство, пожурили су на тачке евакуације изван западних периферија града, остављајући момке на првој линији фронта без евакуације и комуникације.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back