Rat koji se mogao izbjeci

..:hahaha: :hahaha:..
..nece ova tema dugo....garant..:hahaha: ..

А јеси ли ти дошао да пишеш о теми или да је спамујеш ???

И кад смо већ код тога :




Кад се већ позиваш на неки извор, добро би било да прочиташ шта пише ...
Нема ни 5000 речи, а све ти је јасно објашњено ...
 
zasto sam ne pocnes od toga i ne odgovoris na vec postavljena pitanja na drugim temama?
i, posto tvrdis da je licna svojina zagarantovano pravo- postoji mnogo ljudi na kopnu i otocima hrvatske kojima se ne vraca licna svojina.

:bye:..pa de si ti..nisi ti meni prvo odgovorila..jel imas osobnu /licnu kartu...:rtfm:..onda cemo dalje..i koliko imas godina..to je najbitnije...:rtfm:..da znam..s kojim tempom..da nastavimo diskusiju..
 
Хоћеш рећи да тога није било ???
Хоћеш рећи да се тада у Хрватској Скупштини није гледало ко је Србин, те да су Делоегати постављани независно од националности ???
Па више Срба је било у Словеначкој Скупштини него у Хрватској ...

И докле ће више овај Форум служити за иживљавање неколицине Хрватских националиста ????

:rtfm::rtfm::rtfm:



Ti nemaš veze sa mozgom,definitivno...

Uz to nemaš pojma...

malo činjenica...

1. Srbin Predsjedništva CK SKH Stanko Stojčević 1986-1989.

2. Srbin Veljko Knežević direktor RTV Zagreb.



....a Srbi su po memorandumu SANU ugorženi u SR Hrvatskoj.
 
..moras znati....da je privatno vlasnistvo..neotudjivo.,.to je jedan od temelja Hrvatske drzavnosti i ustava RH..: zvuci poznato
ako si punoletan, znas zasto spominjem osijek( mladice, ne jadne izbeglice) i srpske vikendice na bracu zajedno
 
Dok Srbin u zagrebu dobije otkaz i bude izbačen iz stana - ne ostaje mu ništa drugo nego da se spakuje i pobegne... E sad, postojao je problem sa Srbima širom hrvatske koji su imali svoju imovinu... Njih nisu mogli tek tako da proteraju...

Hrvatskoj je bio potreban rat kako bi pobili, spalili i proterali sve Srbe.
Završili su krvavi pir koji su počeli u drugom svetskom ratu, naočigled celom svetu i na pragu 21 veka.
Sramota za ceo svet, ne samo za hrvate koji se time ponose.
 
..ako je privatno..zanci da je neotudjivo..i sta sad tebi tu nije jasno..zovi policiju neka ih izbaci..
..a zasto spominjes Osijek..i neke mladice..eeeeeeeeeee....to stvarno nemam pojma..ne ulazim u tvoju privatnost...s koliko njih i zasto...:per:...i na kojem mjestu..:per:

masa ljudi se sudi, ne vracaju se otudjene kuce i vikendice sto na kopnu, sto na otocima( muslimanima i srbima). oddlazak u policiju nikome nije pomogao

momci iz neke osijecke formacije ili cega vec, su koristili srpske vikendice na bracu.
mozda se odatle znamo?
 
Па звали људи,
или су их ухапсили,
или су им куће попаљене и миниране ...


Марком барте мој ,одеш тамо суд добијеш њега треба иселити одједном сто сведока све бојовници који сведоче да је он у кућу кој например вреди 300.000 евра уложио 220,000 да би је средио( а није ни цент) и онда се суди са тобом и неће да изађе док не добије новце,
један од истинских примера


Иво ,звучили познато пуковник а кућа вредила 700.000 дм?
 
Марком барте мој ,одеш тамо суд добијеш њега треба иселити одједном сто сведока све бојовници који сведоче да је он у кућу кој например вреди 300.000 евра уложио 220,000 да би је средио( а није ни цент) и онда се суди са тобом и неће да изађе док не добије новце,
један од истинских примера


Иво ,звучили познато пуковник а кућа вредила 700.000 дм?

..ne ..stvarno..mi nije poznato..koji pukovnik..:dontunderstand:..objasni...
 
..loopaš..ne postoji nikakva..Osiječka formacija na Braču..ajde se uozbiljji...:rtfm:

kao sto nisam spomenula izbeglice na predhodnoj temi, sada nisam spomenula osijecku formaciju na bracu.
govorim o otudjenju kuca muslimana i srba, i koristenju srpskih vikendica na bracu( godinama, da su ljudi bili prinudjeni prodati ih po smesnim cenama)

optuzujes me da loopam a verovatnije je, ako imas toliko god koliko tvrdis, da smo se vidjali na bracu u tom intervalu

u vikendici do moje, vikendici mojih rodjaka, je bilo xx mladica iz osijeka
nisam smela da ih slikam pa ne mogu postaviti dokaz
 
Poslednja izmena:
kao sto nisam spomenula izbeglice na predhodnoj temi, sada nisam spomenula osijecku formaciju na bracu.
govorim o otudjenju kuca muslimana i srba, i koristenju srpskih vikendica na bracu( godinama, da su ljudi bili prinudjeni prodati ih po smesnim cenama)

u vikendici do moje, vikendici mojih rodjaka, je bilo xx mladica iz osijeka
nisam smela da ih slikam pa ne mogu postaviti dokaz

:dash:..
tehduduk
ne shvata i mrzi politiku. apoliticna
Zainteresovan član

Učlanjen: 11.07.2009.
Pol: ženski
Poruke: 238
tehduduk se trudi

Podrazumevano Re: Rat koji se mogao izbjeci
Citat:
Original postavio iwo jima Pogledaj poruku
..ako je privatno..zanci da je neotudjivo..i sta sad tebi tu nije jasno..zovi policiju neka ih izbaci..
..a zasto spominjes Osijek..i neke mladice..eeeeeeeeeee....to stvarno nemam pojma..ne ulazim u tvoju privatnost...s koliko njih i zasto......i na kojem mjestu..
masa ljudi se sudi, ne vracaju se otudjene kuce i vikendice sto na kopnu, sto na otocima( muslimanima i srbima). oddlazak u policiju nikome nije pomogao

momci iz neke osijecke formacije ili cega vec, su koristili srpske vikendice na bracu.
mozda se odatle znamo?

..ajde stvarno..zbroji se..pa cemo nastaviti..danas ti bas i ne ide..:bye:..
 
Ало поново ,показало се да јесу и да је сану била управу

Original postavio piciginx
Ti nemaš veze sa mozgom,definitivno...

Uz to nemaš pojma...

malo činjenica...

1. Srbin Presjednik Predsjedništva CK SKH Stanko Stojčević 1986-1989.

2. Srbin Veljko Knežević direktor RTV Zagreb.



....a Srbi su po memorandumu SANU ugorženi u SR Hrvatskoj.





Politički najutjecajnija osoba u SR Hrvatskoj je Stanko Stojčević,Veljko Knežević direktor RTV Zagreb.....

Samo ovaj podatak govori punoooo o ugroženosti Srba u vrijeme "kuhanja" Memoranduma SANU...
 

Back
Top