Ruski veteran se prisetio ruskih zločina u Nemačkoj na kraju II svetskog rata

Wild Ranger

Zainteresovan član
Poruka
324

Šta kažete na ovo? Ja mislim da je to bilo užasno.
Silovali su sve žene i pucali na decu koja su branila svoje majke.
Prema ovom svedočenju Rusi definitivno nisu bili "dobri momci" u II svetskom ratu. Mada nijedna strana u tom ratu nisu bila dobri momci svakako.
Tako mi i tvrdnje o ruskim silovanjima po Srbiji imaju smisla posle ovoga.
 

Šta kažete na ovo? Ja mislim da je to bilo užasno.
Silovali su sve žene i pucali na decu koja su branila svoje majke.
Prema ovom svedočenju Rusi definitivno nisu bili "dobri momci" u II svetskom ratu. Mada nijedna strana u tom ratu nisu bila dobri momci svakako.
Tako mi i tvrdnje o ruskim silovanjima po Srbiji imaju smisla posle ovoga.
a jel taj mladić bio narkoman?
 

Šta kažete na ovo? Ja mislim da je to bilo užasno.
Silovali su sve žene i pucali na decu koja su branila svoje majke.
Prema ovom svedočenju Rusi definitivno nisu bili "dobri momci" u II svetskom ratu. Mada nijedna strana u tom ratu nisu bila dobri momci svakako.
Tako mi i tvrdnje o ruskim silovanjima po Srbiji imaju smisla posle ovoga.
A nacisti su bili dobri? Akcija povlaci reakciju.
 
Čak su i previše milosrdni bili s obzirom da je Nemački narod učestvovao i podržavao najveći genocid u istoriji čovečanstva.
Нема оправдања за силовање јер је међу њима било и деце. Педофилија и силовање је злочин.
 
Нема оправдања за силовање јер је међу њима било и деце. Педофилија и силовање је злочин.
I posle čitaš ovde na politici one koji priželjkuju rat. Nisu ga okusili pa ne znaju grozote ratova. Tu ne postoji nikakva ženevska konvencija jer svako ide na to da će da pobedi, a pobednici nikada nisu krivi za ratne zločine.
 

Šta kažete na ovo? Ja mislim da je to bilo užasno.
Silovali su sve žene i pucali na decu koja su branila svoje majke.
Prema ovom svedočenju Rusi definitivno nisu bili "dobri momci" u II svetskom ratu. Mada nijedna strana u tom ratu nisu bila dobri momci svakako.
Tako mi i tvrdnje o ruskim silovanjima po Srbiji imaju smisla posle ovoga.
mogo si bar nik da upristojis nekim domacim imenom...............ovako, nisi ni poceo a vec sve znamo o tebi.
 
Нема оправдања за силовање јер је међу њима било и деце. Педофилија и силовање је злочин.

nema, stvarno nema!

1715105949740.png
 
Da li je potrebno zaista odgovoriti na to pitanje?
Svet je i pre i kasnije viđao masovna ubistva i zločine, ali ubijanje na industrijskom nivou kakvo su izveli Nemci nije nikad ponovljeno. Nemački narod je masovni ubica, a u tom trenutku maja 1945. velika većina Nemaca je još uvek podržavala Hitlera i njegovu zlikovačku politiku.
 
Rusi su apsolutna katastrofa. I oni i ostali Azijci, u svojim iživljavanjima nad ženama- Kina, Japan, Mongoli.....
Jedni gori od drugoga

http://culturahistorica.org/wp-content/uploads/2020/02/beevor-war_and_rape.germany.pdf


War and Rape, Germany 1945


……………….


Grossman soon discovered that rape victims were not just Germans. Polish women also suffered. So did young Russian, Belorussian and Ukrainian women who had been sent back to Germany by the Wehrmacht for slave labour. „Liberated Soviet girls quite often complain that our soldiers rape them‟, he noted. „One girl said to me in tears: “He was an old man, older than my father”.‟
……………………
This is not the only incident. It happens every night. Those who stay in Bunslau are frightened and demoralised and there is much dissatisfaction among them. One of them Maria Shapoval said: “I waited for the Red Army for days and nights. I waited for my liberation, and now our soldiers treat us worse than the Germans did. I am not happy to be alive”.‟ „It was very hard to stay with Germans‟, Klavdia Malaschenko said, „but now it is very unhappy. This is not liberation. They treat us terribly. They do terrible things to us.‟

In Berlin if anyone attempted to defend a woman against a Soviet attacker it was either a father trying to defend a daughter or a young son, trying to protect his mother. „The 13-year old Dieter Sahl‟, neighbours wrote in a letter shortly after the event, „threw himself with flailing fists at a Russian who was raping his mother in front of him. He did not succeed in anything except getting himself shot.‟
 

Back
Top