Радост на Куби! Друг Раул Кастро дозволио компјутере!

nego sto su jos nepristojni,pa kad pocnu da vredjaju kaok mene jedan pre neko vece pa to je uzas,psuju kao kocijasi,a za sebe tvrde da su evropejci i tako to....sto je najgore ja sam bio 4 meseca u demokratskoj stranci clan i srecom imao sam zrno pameto pa sam se isclanio i usao u pravu partiju.kad sam ja video da boris tadic kaze kako logorasi iz jasenovca nece dobiti odstetu zarad "mira" sto je veoma diskriminatroski,pa kad vidim da se tu pomalja politicka ljubav cede praska i tadica rekoh ja sebi bezi odavde,ne prodavaj svoje stavove jer oni su najvredniji kod jednog coveka i tako sam ja posle nekoliko meseci izasao iz stranke,napisao izjavu predao i to je to.iz mog iskustva sam shvatio da je to jedna elitisticka stranka u kojoj samo glavesine imaju glas mi svi ostali cutimo dok oni pricaju oni zaradjuju mi im sluzimo samo da im dajemo glasove i da oni i dalje zaradjuju.i tako sam ja otisao u pravu partiju gde se moj glas cuje u komuniste.i ponosim se time.

Najjaci su ovi preletaci...
 
nego sta nego da su najjaci i nema razloga da se stidim samo lud covek ne menja misljenje,mada to mi je prvi put da sam se angazovao u neki politicku stranku i bio sam iksren dosao sam u sediste stranke napisao izjavu zasto ne zelim da budem u stranci i gotov posao.necu da budem licemeran da glumim da ih podrzavam,a za druge da glasam.zar ne?a pogotovo kad videh ko ce sa kime da se druzi.a i bilo mi prvo malo zanimljivo,hteo sam da vidim kako se to sve u tim strankama odvija pa sam odlucio da se uclanim u trenutno najbrojniju stranku.
 
zlo i naopako. kompjuteri...djavolja rabota
2hd9x7a.gif


nesrecni kubanci nisu culi kostunicinu ministarku, ocigledno...:tjah

Ocekujem da se Ljiki Colic ponovo aktivira u buducoj patriotskoj vladi,mada se prica i da je cika prOliver Antic ozbiljno nameracio prosvetu ,u svakom slucaj bar necemo ovog idiota Loncara gledati.:)
 
master of errors zasto sam u politici uopste jel?pa zato sto zelim ja da pokusam nesto svojim delovanjem,pricom da nesto promenim.mozda necu uspeti,a mozda hocu ali najgore bi bilo kad bih sedeo kuci i pitao se sta bi bilo kad bi bilo.moramo se sloziti da je situacija u zemlji ne ocajna vec odvratno ocajna vec decenijama.
A koja je po redu vasa izborna lista na listicu , ko je nosilac ,koji je broj ispred nje ?
 

Back
Top