Радост на Куби! Друг Раул Кастро дозволио компјутере!

inace young ti si toliko "pametan"i skladan sa svojim mozgom pa bi verovatno trebalo da znas da je bas rezim u vasingtonu od fidela napravio komunistu.posto kastro nije sproveo socijalisticku revoluciju 1959,nego kad je nacionalizovao americke kompanije na kubi amerikanci su poceli da ga napadaju udarili mu sankcije i on nije imao kome da se obrati za pomoc do SSSR i tek je na 1.maj 1962.izjavio da je komunista.dakle pametni amerikanci su ispod svog prozora sami napravili komunistu.
 
pa hajde pozovi,cekam-))inace young ja bi voleo da tebe neki amer sutne da preko leta radis na njivi za 2 dolara svaki dan kod njih pa bih voleo da vidim da li bi toliko hvalio taj tiranski rezim,a ako vec pricas o nekoj zemlji onda prouci njenu istoriju.

ja sam ti rekao da imam prijatelje tamo koji zardjuju preko 1000 USD mesecno kao najobicniji radnici a i ne pada mi napamet da vise oko bilo cega polemisem sa tobom ti si lud covek
 
Evo nama šanse da izvozimu u prijateljsku Kubu : :lol:

balkan10.jpg
 
a pare koju sakupim tako sto cu prositi poklonicu jadnom youngu koji mora da zivi u bednoj srbiji pa da mu ostvarim zivotnu zelju da odleti za ameriku gde ce moci da uziva u carima americkog slatkog zivota i da ans sve ovde zeza i govori kako smo glupi da je samo potrebno biti pokorni sluga i da ce zato biti placen dobro.

:rotf: ne 100 vec 200% lud
 
young bice mi cast da ja sa tobom ne diskutujem jer ja i ti smo dva pojma,ti si sklon ponizavanju,nisi obavesten i nepristojan si.dakle drzim te za rec da mi se neces obracati.pozdravi prijatelje koji zaradjuju 1000 dolara i reci nek ti posalju za put za ameriku.

pozdravicu ih hvala a ja sam mnogo dobro obavesten ne brini a od tebe mi se :rotf:

i ne brini stvarno mi ne pada na pamet da polemisem sa tobom o nicemu ozbiljnom
 

Back
Top