Radikalski ustav Srbiji

jedite_kod_Joa:
Шта ти причаш?
Ове беде себе не сматрају србијанском већ српском политичком елитом...То је велика разлика.
izvinite gospodine ali tamo su zasedale eminentne i uticajne licnosti iz sveta politike,kulture,univerziteta,NVO koje je iznedrio beograd....i kao takovi oni pretstavljaju jedini svetlu buducnost ostatka srbije....nije mi jasan vas antagonizam prema jedinom valjanom pravcu strategije razvitka srbijanskog drustva koji ovi ljudi zastupaju....mislim da bi se trebali i vi i svi ostali presabrati da bi mogli razumeti njihova stremljenja...a samo nipodastavati nesto sta je jos od vrednosti srbije preostalo nije bas razumno...zar ne
 
Jerry Ropero:
Niste vi pro evropska vi ste antisrpska narkomansko-homoseksualna . I kao takvi ne cinite vise od 5% gradjana ove zemlje svi na gomili

A vi ste najvece zlo Srbije. Evo imam amandman na vas seronjski ustav.
Ko srBuje da se strogo kazni. Ko digne tri prsta, da ostane bez ta tri prsta. Ko prica srBski da ostane bez jeziuka. Pa da vidimo ko ce da srBujwe.
Eto vam drugovi pravoslavni talibani pravbila kao kod vasih iranskih prijatelja.
 
er@serhead:
A vi ste najvece zlo Srbije. Evo imam amandman na vas seronjski ustav.
Ko srBuje da se strogo kazni. Ko digne tri prsta, da ostane bez ta tri prsta. Ko prica srBski da ostane bez jeziuka. Pa da vidimo ko ce da srBujwe.
Eto vam drugovi pravoslavni talibani pravbila kao kod vasih iranskih prijatelja.
gospodine er-konekcija-serhead....vasa konstatacija je donekle odmerena ali ne cini li vam se da vam neka slova nekontrolisano ispadaju....pa nadasve originalan tekst deluje smrdano...zar ne
 
er@serhead:
A vi ste najvece zlo Srbije. Evo imam amandman na vas seronjski ustav.
Ko srBuje da se strogo kazni. Ko digne tri prsta, da ostane bez ta tri prsta. Ko prica srBski da ostane bez jeziuka. Pa da vidimo ko ce da srBujwe.
Eto vam drugovi pravoslavni talibani pravbila kao kod vasih iranskih prijatelja.

Ma pazi bogati da neces i glave da nam nabijas na kolac ako dignemo tri prsta?

Evo ja dizem tri prsta sto puta a ti mozes samo da mi pljunes pod prozor :D

triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif
 
er@serhead:
A vi ste najvece zlo Srbije. Evo imam amandman na vas seronjski ustav.
Ko srBuje da se strogo kazni. Ko digne tri prsta, da ostane bez ta tri prsta. Ko prica srBski da ostane bez jeziuka. Pa da vidimo ko ce da srBujwe.
Eto vam drugovi pravoslavni talibani pravbila kao kod vasih iranskih prijatelja.

Ера-серко, ево и ја дижем три прста!

triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif


И шта ћеш? Мош' нас само за муда повућ'! :D
 
er@serhead:
srBski je produkt srBovanja. patiJotizam je prvo utociste za sljam.
Ne mogu da ti objasnim dok ne skines opanke. A to je za tebe mlogo komplikovana operacija. Zahteva cak tri mozdane celije.

Ti nemas objasnjenje imas samo mrznju. Patriotizam je ljubav prema sopstvenom narodu i drzavi i spremnost da se za nju/njega boris i zrtvujes. Nesto najlepse. Naravno kod normalnih ljudi.
 
ma nije problem u tri prsta... ccc nemojte da banalizujete stwari...!!! problem je mnogo dublji i tice se ajde da kazemo neo nacionalizma koji je swe wise prisutan u serbiji...
cak sta wise nije ni nacionalizam wec pomalo poceca na FASIZAM... e tako da se razumemo.. u tom grmu lezi zeka!!! nema problema ako neko digne 3 prsta ali problem postoji ako bi isti ti serbi nekoga da kolju ... recimo Hrwate... e to je jeziwo.. i to ce se suzbijati dokle god je ewrope i demoktatije... znaci nema klanja , nema razbijanja glawa i tako toga ... kapirate...
 
rokavec:
ma nije problem u tri prsta... ccc nemojte da banalizujete stwari...!!! problem je mnogo dublji i tice se ajde da kazemo neo nacionalizma koji je swe wise prisutan u serbiji...
cak sta wise nije ni nacionalizam wec pomalo poceca na FASIZAM... e tako da se razumemo.. u tom grmu lezi zeka!!! nema problema ako neko digne 3 prsta ali problem postoji ako bi isti ti serbi nekoga da kolju ... recimo Hrwate... e to je jeziwo.. i to ce se suzbijati dokle god je ewrope i demoktatije... znaci nema klanja , nema razbijanja glawa i tako toga ... kapirate...
Kakva demokratija šta lupetaš Novac je taj koji drži Evropu zajedno iskorišćavanje malih istočno-evropskoh zemalja od strane Nemačke,a da što se tiče lupanja glava i paljenja i ko zna još čega vidi primer Madzarske ili pre koji mesec Francuske koja je brutalno ugušila ustanak afrikanaca u predgrađima većih gradova :twisted: toliko o Demokratiji :idea:
 
rokavec:
ma nije problem u tri prsta... ccc nemojte da banalizujete stwari...!!! problem je mnogo dublji i tice se ajde da kazemo neo nacionalizma koji je swe wise prisutan u serbiji...
cak sta wise nije ni nacionalizam wec pomalo poceca na FASIZAM... e tako da se razumemo.. u tom grmu lezi zeka!!! nema problema ako neko digne 3 prsta ali problem postoji ako bi isti ti serbi nekoga da kolju ... recimo Hrwate... e to je jeziwo.. i to ce se suzbijati dokle god je ewrope i demoktatije... znaci nema klanja , nema razbijanja glawa i tako toga ... kapirate...
Ти,изгледа не познајеш довољно ближу историју,а камоли даљу...
 
Witch-king of Angmar:
Ера-серко, ево и ја дижем три прста!

triprsta.gif
triprsta.gif
triprsta.gif


И шта ћеш? Мош' нас само за муда повућ'! :D


Vidi kako ste hrabri, sa druge strane zice........
A jos, kad sam prebrojao petoricu kako se nadmecu u doskocicama i vasarskim posalicama, protiv jednog............moze da vam se desi da utripujete kako ste i inteligentni :D :D :D

Radikali ko radikali, i kad vas je pet na jednoga, ispadate jednako glupi , ako ne i gluplji :roll:
 
rokavec:
ma nije problem u tri prsta... ccc nemojte da banalizujete stwari...!!! problem je mnogo dublji i tice se ajde da kazemo neo nacionalizma koji je swe wise prisutan u serbiji...
cak sta wise nije ni nacionalizam wec pomalo poceca na FASIZAM... e tako da se razumemo.. u tom grmu lezi zeka!!! nema problema ako neko digne 3 prsta ali problem postoji ako bi isti ti serbi nekoga da kolju ... recimo Hrwate... e to je jeziwo.. i to ce se suzbijati dokle god je ewrope i demoktatije... znaci nema klanja , nema razbijanja glawa i tako toga ... kapirate...

Ма јасно к'о дан, значи сви три прста у вис... Ајмо, немој да се стидите... :lol: Ако сте прави Срби... :roll:

 

Back
Top