Radikali neće sa Narodnjacima!

Када је доследност у питању - ЖУТИ СУ ОНИ КОЈИ ТРЕБА ДА СЕ ПОКРИЈУ УШИМА И ДА ЋУТЕ... нема већих лажова, лопужа и превараната од њих.

Tvoj Kostunica, doskorasnji premijer, diktirao je politiku ove zemlje tako da ne delim tvoj stav iako si mi prijatelj sa liste u profilu.
To ne da nije narodnjachki nego nije ni chobanski!
 
Ja u ovoj temi vidim samo politicku genijalnost Tome Nikolica i vrha SRS uopste.
Svojom odlukom da ne ulaze sa DSS u koaliciju na prethodnim izborima doveli su do nepovratnog prekida partnerskih odnosa DS-a i DSS-a. Nikada te dve partije vise nece saradjivati. DS je ostao bez sanse da ikada vise zasedne na vlast.
 
Ja u ovoj temi vidim samo politicku genijalnost Tome Nikolica i vrha SRS uopste.
Svojom odlukom da ne ulaze sa DSS u koaliciju na prethodnim izborima doveli su do nepovratnog prekida partnerskih odnosa DS-a i DSS-a. Nikada te dve partije vise nece saradjivati. DS je ostao bez sanse da ikada vise zasedne na vlast.

Sačekaj da razmislim:think: ... radikali nisu hteli u koaliciju sa DSS prošle godine, da bi pokvarili odnose DSS-a i DS-a i učvrstili svoje odnose sa DSS posle DSS-ove podvale radikalima oko izbora predsednika Skupštine, sa najkraćim mandatom u istoriji parlamentarizma u svetu.

Ne, ima logike. Ima. Doduše, to samo radikal može da razume, ali....:dash:
 
Razumela ti to ili ne, efekat i rezultat bi morao biti vidljiv cak i tebi.

Što se tiče krajnjeg rezultata, u pravu si: DSS i radikali su sada u koaliciji. Ali to svakako nije neki unapred smišljen genijalni plan. Stvar je u odsustvu poštenja i morala i prihvatanju svih ljudi i stranaka koje jednima ili drugima mogu da omoguće dolazak na vlast. Radikali ili DSS će ući u koaliciju i sa LDP ako im to bude odgovaralo i ako im bude omogućilo da zasednu u fotelje. Ništa nisi razumeo: oni se ne gade ničega i prelaze preko svega zarad fotelja. Ne reče li Nikolić prošle godine da nikada više ne dolazi u obzir saradnja radikala i DSS, osuo je drvlje i kamenje na Koštunicu zbog postupka oko izbora predsednika Skupštine. Nije tako davno bilo, seti se.

A da ne govorimo o Šešeljevim ispadima kroz njegov "književni rad" u stilu: ...... i q*ve del Koštunice"....

Mislim, stvarno, nećemo preterivati i hvaliti ono što nije za pohvalu.

Nije teško reći: "Radikali su prevaranti, zarad dolaska na vlast sklopiće koaliciju za crnim đavolom, ako treba". Eto, vidiš, ne boli, a i istina je.:D Isto važi i za DSS.:thumbdown:
 
ma,napisaćemo da je to onako kako nama odgovara,može to i drugačije da se formuliše.šta zna raja šta je 1244,euleks..nešto ćemo da smuljamo:mrgreen:

evo ruke!:super::lol:
mene ne zanima puno, ministarstvo ekonomije, infrastruktura i spoljni poslovi, a tebi prepuštam sve ostalo:whistling: dobro može i BIA, čisto da oslušnem šta radiš:mrgreen:
i još nekoliko upravnih odbora za filatelistu, registru, svetolika, banshee, moreplovku, bezkorisničkogimena i još par iskrenih socijalista:heart::lol:

gde da potpišem?:rolleyes:
 

Back
Top