Supruga Džulijana Asanža: Ako ga izruče SAD, neće preživeti

Novinar kažeš? Pa zašto se onda naslađujete i navijate da recimo onaj beloruski novinar bude izručen:
https://forum.krstarica.com/threads...ne-izrucujte-me-zavrsicu-kao-navaljni.994725/

Inače ja ne želim da bilo ko bude izručen, ubijen ili bilo šta slično, ali Putin je taj koji ubija i odgovoran je za smrt bar pola miliona ljudi.
Тај белоруски новинар је издајица и треба да буде изручен. На то смо обавезни као држава.
 
Novinar kažeš? Pa zašto se onda naslađujete i navijate da recimo onaj beloruski novinar bude izručen:
https://forum.krstarica.com/threads...ne-izrucujte-me-zavrsicu-kao-navaljni.994725/

Inače ja ne želim da bilo ko bude izručen, ubijen ili bilo šta slično, ali Putin je taj koji ubija i odgovoran je za smrt bar pola miliona ljudi.

pa duguje za porez

Asanz ne duguje za porez nista Americi

On i nije americki drzavljanin vec drzavljanin Australije

Amerika zeli da ga ubije , dok beloruskog novinara njegova rodjena drzava trazi zbog duga za porez

Licemeran si.
 
Да је у Русији био би слободан човек, као Едуард Сноуден
Zato što je ruska špijunčina, nego nisu uspeli da ga izvuku, kao Snoudena

Naravno, propustio si poentu da bi takav tretman imao u situaciji da je on neki Julij Asanžov i da je objavio terabajte materijala protiv Putina.
 
Zato što je ruska špijunčina, nego nisu uspeli da ga izvuku, kao Snoudena

Naravno, propustio si poentu da bi takav tretman imao u situaciji da je on neki Julij Asanžov i da je objavio terabajte materijala protiv Putina.
Какве везе Сноуден има са Русима, сем што су га Руси заштитили од освете оних мрачних снага које је разоткрио?
А Асанж никакве материјале није објавио ни против Краљице Елизабете, ни против овог Британског лидера, Индијца, како се већ зове, ни против кога у Британији, па то није спречило Британце да га утамниче на правди бога
 
Какве везе Сноуден има са Русима, сем што су га Руси заштитили од освете оних мрачних снага које је разоткрио?
LOL, koja slučajnost.
А Асанж никакве материјале није објавио ни против Краљице Елизабете, ни против овог Британског лидера, Индијца, како се већ зове, ни против кога у Британији, па то није спречило Британце да га утамниче на правди бога
Nije ni objavio ništa o tome koga je Putin sve ubio, kako je izgradio bogatstvo, etc
 
LOL, koja slučajnost.
Информиши се мало, Сноуден је у Русији завршио сасвим случајно, јер није имао други избор. Русија му није била ни на крај памети, али ето, посрећило му се, и сада је њихов држављанин. Некада су Руси од диктатуре бежали у САД, сад се смер обрнуо, па Амери од диктатуре беже у Русију

Nije ni objavio ništa o tome koga je Putin sve ubio, kako je izgradio bogatstvo, etc
Вау, оваквиу логику ни Информер не би смислио :mrgreen:
Није објавио ништа о Британцима, а они га ухапсили, држе га годинама у затвору без разлога, и хоће да га испоруче у САД.
Није објавио ништа о Путину, и ... ништа.
Наравоученије: Две палме на аутопуту :mrgreen:
 

Back
Top