Путин избацује Лењина са Црвеног трга

треба ли склонити Лењина са Црвеног трга

  • Да

  • Не

  • Не знам

  • руски проблем

  • заболе баш Русе шта ми на крсти о томе мислимоо


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Странка Јединствена Русија премијера Владимира Путина покренула је иницијативу да се затвори маузолеј на Црвеном тргу у коме се налазо балсамовано Лењиново тело.
Ако иницијатива буде прихваћема, Лењиново тело ће бити премештено.
"Лењин је веома контраверзна личноста присуство његовог тела као централне фигуре у некрополи у срцу наше нације је потпуна бесмислица" написао је Владимир Медински, члан парламента на званичном сајту премијера Путина.
Он истиче да Лењина за живота није желео да му комунистичка партија изгради маузолеј а против је била и његова родбина. на сајту "Збогом Лењине" вишр од две трећине од 100.000 анкетираних се изјаснило да маузолеј буде уклоњен са Црвеног трга.


(вест из данашњег АЛО)
 
ваљда је комунисте брига?


Mi smo odjebali Ruse još 1948. godine ako nisi znao:



Marshal_Tito_Greeting_President_John_Kennedy.jpg
:mrgreen:
 
Pa malo je morbidno da balzamovana lesina stoji na sred glavnog prestonickog trga vec skoro 90 godina , a sa druge strane to je u isto vreme i jedna od najprepoznatljivih "hot spots" u Moskvi i jedna od glavnih turistickih i gradskih znamenitosti , tako da bi trebalo verovatno ostaviti mauzolej ,a onog ukopati negde , nek stave vostanu repliku i naprave neku muzejsku postavku o Lenjinu i komunjarskoj proslosti Rusije i to je to ....
 
Pa malo je morbidno da balzamovana lesina stoji na sred glavnog prestonickog trga vec skoro 90 godina , a sa druge strane to je u isto vreme i jedna od najprepoznatljivih "hot spots" u Moskvi i jedna od glavnih turistickih i gradskih znamenitosti , tako da bi trebalo verovatno ostaviti mauzolej ,a onog ukopati negde , nek stave vostanu repliku i naprave neku muzejsku postavku o Lenjinu i komunjarskoj proslosti Rusije i to je to ....

можда си у праву......
 
Ohoho...imamo jednog šašavka...:hahaha: sad ću pozvati veterinara da te
pelcuje...:hahaha::hahaha::hahaha:

много си се узнемирио (да не помињемо што ни једно речју ниси покушао да нам објасниш шта је конкретно лоше код ове теме, осим што ти је вероватно тешко што руси желе да уклоне твог идола)

зато узми један

bensedin.jpg


а можда и два...у зависности колико си узнемирен.

П.С.
смајлији?
Чему они служе?
стварају код тебе илузију да речи које си написао имају одређену вредност пошто ни сам у њих не верујеш или нешто друго?
 
И Лењин, и Стаљин, и БРоз и остали комунистички диктатори - СВЕ ИХ ТРЕБА ПРЕМЕСТИТИ НА ГРОБЉЕ...

Ово су невероватне ствари и цинична дволичност пропалица комунистичких - ЧАК И ПОСЛЕ СМРТИ БАЛСАМОВАНИ ИЛИ ИМ ПОДИГНУТЕ ФАРАОНСКЕ ГРОБНИЦЕ... на шта то личи. Они су обични људи ПРОЛЕТЕРИ, то сте заборавили, значи све их треба преместити на гробље - а њиховим породицама, нарочито мушкарцима ОБЈАСНИТИ ДА НЕМАЈУ НИКАКВО НАСЛЕДНО ПРАВО ВЛАДАВИНЕ и да се не гурају поново у политику и владање.
 
И Лењин, и Стаљин, и БРоз и остали комунистички диктатори - СВЕ ИХ ТРЕБА ПРЕМЕСТИТИ НА ГРОБЉЕ...

Ово су невероватне ствари и цинична дволичност пропалица комунистичких - ЧАК И ПОСЛЕ СМРТИ БАЛСАМОВАНИ ИЛИ ИМ ПОДИГНУТЕ ФАРАОНСКЕ ГРОБНИЦЕ... на шта то личи. Они су обични људи ПРОЛЕТЕРИ, то сте заборавили, значи све их треба преместити на гробље - а њиховим породицама, нарочито мушкарцима ОБЈАСНИТИ ДА НЕМАЈУ НИКАКВО НАСЛЕДНО ПРАВО ВЛАДАВИНЕ и да се не гурају поново у политику и владање.



Znam da si i gluv i ćorav, ali se ipak potrudi da pročitaš nešto.

Он истиче да Лењин за живота није желео да му комунистичка партија изгради маузолеј а против је била и његова родбина.
 
И Русија се води ставом да је нормално да постоји музеј комунизма, безвредне дрангулије у једној згради, али не балсамовани лешеви у њима.
Ништа битно, а верујем да ће то у догледно време бити и спроведено, мада се и та прича отеже годинама...
 
Aman čoveče nedotupavni, neka ga uklanjaju-to je njihov problem a ne naš.

Šta biste vi radili da nema Putina i Rusije?:sad2:

Па што си се онда толико узрујао?
И који је порив у теби да постанеш толико јефтин и прост?

а и даље ниси рекао који је твој проблем са овом темом?

Није ваљда да ти смета што Руси хоће да твог идола склоне из центра Москве?


П.С.
Да си се мало мање узрујао и си мало више писмен приметио би (анкета је јавна) за коју опцију сам гласао...управо за ону коју ти помињеш (руска посла) али с' обзиром да евидентно ниси у стању да здраво расуђујеш и да се твоја комуникација своди искључиво на простаклук, смајлије и вређање такав пропуст и не чуди.
 
Poslednja izmena:
Присуство балсамованих лешева и пирамида у срцу нације означава робовање туђим окултним силама, крајње је време да се то оконча, крајње је време да се Лењинова мумија, балсамована по рецептима из старог Египта покопа, да би нација могла да продише, да почне да негује култ живота а не смрти..
 
Па што си се онда толико узрујао?
И који је порив у теби да постанеш толико јефтин и прост?

а и даље ниси рекао који је твој проблем са овом темом?

Није ваљда да ти смета што Руси хоће да твог идола склоне из центра Москве?


П.С.
Да си се мало мање узрујао и си мало више писмен приметио би (анкета је јавна) за коју опцију сам гласао...управо за ону коју ти помињеш (руска посла) али с' обзиром да евидентно ниси у стању да здраво расужујеш и да се твоја комуникација своди искључиво на простаклук, смајлије и вређање такав пропуст и не чуди.


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top