Putin: Imali smo plan kako da vratimo Krim

Крим нема шансе да падне у руке натоваца, по цену Трећег светског рата.
А на Западу ни плаћеници нису спремни да ратују против савремене, добро вођене и утрениране Руске Армије.
Рат са Русијом за НАТО би значио и рат са Кином, а вероватно и са Индијом.
И у том рату НАТО нема шансе да изађе као победник.
НАТО никад није покрену операцију са великим армијским групацијама, а какав би изискивао сукоб са Русијом.
То би било самоубиство и жртвовање милиона младића пре свега из Европске уније.

 
samo svratih da pitam *******oljubce, sta bi sa rusijom??? usrali im se ameri po sred ekonomije i drzave...cujem da se ponovo pripremaju ruje da se vrate omiljenoj narodnoj igri...cekanje u redovima za cipele i toalet papir:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Највећу земљу света немогуће је изоловати.
О томе је говорила некадашња прва дама Америке Ана Елеонора Рузвелт.
 

kad god rusofil nema sta da kaze pametno, sto je u 99% slucajeva tako, on stavi sliku tenka...........valjda ga pali dugacka cev.........u boolju :)))))))))))))))))))

- - - - - - - - - -

Највећу земљу света немогуће је изоловати.
О томе је говорила некадашња прва дама Америке Ана Елеонора Рузвелт.

o da.........zato valjda ove godina rusa manje u grckoj , turskoj i crnoj gori za preko 50% ........ne moze im niko nista jaci su od sudbine :)))))
 
kad god rusofil nema sta da kaze pametno, sto je u 99% slucajeva tako, on stavi sliku tenka...........valjda ga pali dugacka cev.........u boolju :)))))))))))))))))))

- - - - - - - - - -



o da.........zato valjda ove godina rusa manje u grckoj , turskoj i crnoj gori za preko 50% ........ne moze im niko nista jaci su od sudbine :)))))

Šta si pa ti pametno rekao na ovoj temi? Baš me zanima koja je to aktivnost zapada prema Rusiji postigla svoj cilj?
 
kad god rusofil nema sta da kaze pametno, sto je u 99% slucajeva tako, on stavi sliku tenka...........valjda ga pali dugacka cev.........u boolju :)))))))))))))))))))

- - - - - - - - - -



o da.........zato valjda ove godina rusa manje u grckoj , turskoj i crnoj gori za preko 50% ........ne moze im niko nista jaci su od sudbine :)))))

А зато данас не постоји Армија Украјине.
Слистили су за пар дана армију земље од 40 милиона становника.
Амерички адмирали и генерали са страхом гледају на Руску Армију.
Ви ако мислите да је паметно напасти Русију, најбоље сами да се пријавите у прве редове.
 
pa malo samo...........standard im opao za 30% u startu za samo nekoliko meseci...za godinu dana ce ponovo da glodju djonove na vetrometini. Navikao rus , doduse, na bedak , pa ce lakse da mu padne...

Pre godinu dana ste govorili da ce da propadne rusija skoro, evo godinu dana posle i dalje to trtljate.. Kako vam ne dosadi vise, priznajte poraz i idemo dalje.
 
А зато данас не постоји Армија Украјине.
Слистили су за пар дана армију земље од 40 милиона становника.
Амерички адмирали и генерали са страхом гледају на Руску Армију.
Ви ако мислите да је паметно напасти Русију, најбоље сами да се пријавите у прве редове.

usrali se americki generali sve im niz noge curi :))))) ....ebiga, ja sam stvarno mislio da ce mocna ruska armija da uleti u ukrajinu , razyebe za dan dva sve dalje do londona.......kad ono medjutim. U okrilju mraka , kao stakori prebacuju poneki tenk ili ljude da ih ne vidi neko...posle ce da bude po usima
 
pa malo samo...........standard im opao za 30% u startu za samo nekoliko meseci...za godinu dana ce ponovo da glodju djonove na vetrometini. Navikao rus , doduse, na bedak , pa ce lakse da mu padne...

Znaš, o standardu jedne zemlje možeš da pričaš tek kada odeš u nju i uveriš se sam. Ja nikada nisam bio u SAD i ne pada mi na pamet da pričam o tamošnjem standardu na osnovu činjenice da imaju 40 miliona stanovnika ispod granice siromaštva, a sa druge strane, imam drugare u Rusiji koji kažu da se sankcije zapada skoro pa nisu osetile. Ali dobro, malo li je ovakvih prognoza o sudbini Rusije bilo u poslednje vreme...
 
Pre godinu dana ste govorili da ce da propadne rusija skoro, evo godinu dana posle i dalje to trtljate.. Kako vam ne dosadi vise, priznajte poraz i idemo dalje.

zemljace, rusija je tresnula qrcem o ledinu , samo sto vi ruski lizoguzci to ne vidite..........rublja nikad gora, plate i standard opali za preko 30 % za sada. Prestala prodaja robe siroke potrosnje kao nozem odsecena, a oni koji su se spremali na strana mora, zbog pada rublje kapiraju da kupe po limeni lavor ..........
 
Znaš, o standardu jedne zemlje možeš da pričaš tek kada odeš u nju i uveriš se sam. Ja nikada nisam bio u SAD i ne pada mi na pamet da pričam o tamošnjem standardu na osnovu činjenice da imaju 40 miliona stanovnika ispod granice siromaštva, a sa druge strane, imam drugare u Rusiji koji kažu da se sankcije zapada skoro pa nisu osetile. Ali dobro, malo li je ovakvih prognoza o sudbini Rusije bilo u poslednje vreme...

svi vi , majstori sa krste imate drugove po celom svetu , a dupetom dalje od lajkovca ceo zivot mrdnuli niste..........sankcije se ne osecaju u rusiji??? pogledaj koliko je aranzmana otkazano za crnu goru, grcku , tursku....nema rus vise para ni za gace pocepane , a bice i gore

- - - - - - - - - -

Samo primecujem da Ameri pucaju po savovima. Ni jednu krizu ne umeju da rese. Sada ce im Rusi pokazati kako se to radi.

ima li lekara na krstarici ???????????:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::super:
 
svi vi , majstori sa krste imate drugove po celom svetu , a dupetom dalje od lajkovca ceo zivot mrdnuli niste..........sankcije se ne osecaju u rusiji??? pogledaj koliko je aranzmana otkazano za crnu goru, grcku , tursku....nema rus vise para ni za gace pocepane , a bice i gore

Evo, upravo sad blejim na tvom zapadu i onako mi lagano šište jaja za mnogo toga. I naravno da ću verovati pre nekome ko živi u Rusiji, nego onome ko priča na osnovu ***** li ga kakve propagande...
 
usrali se americki generali sve im niz noge curi :))))) ....ebiga, ja sam stvarno mislio da ce mocna ruska armija da uleti u ukrajinu , razyebe za dan dva sve dalje do londona.......kad ono medjutim. U okrilju mraka , kao stakori prebacuju poneki tenk ili ljude da ih ne vidi neko...posle ce da bude po usima
Ти мислиш да је Русија земља Трећег света са полуинтелигентним корумпираним политичарем на челу?
И мислиш да ће трпети да се неко са њом поиграва као са земљама Трећег света?
Сећаш се ваљда да је Јапан тражио пре пар година руска Курилска острва и да га је после тога задесио Цунами, а Руси им послали брод за деконтаминацију.
Са Империјама нема шале и то добро знају амерички генерали зато и апелују преко медија да се Русија не изазива.
Зар ти није чудно да амерички генерали који су били орлови када је требало да се нападне Југославија, Авганистан, Ирак,..., сад постадоше голубови?
 
Poslednja izmena:
Evo, upravo sad blejim na tvom zapadu i onako mi lagano šište jaja za mnogo toga. I naravno da ću verovati pre nekome ko živi u Rusiji, nego onome ko priča na osnovu ***** li ga kakve propagande...

blejis ti na mom qrzu vidim ja.............:hahaha::hahaha::hahaha:

pa sto nisi u rusiji , kad je toliko volis ??? ono, umesto na mrskom ti zapadu, zabodes doope u neku rusku vukoyebinu i onda ljubi mamicu ti rusiju koliko hoces :rotf:

- - - - - - - - - -

Ти мислиш да је Русија земља Трећег света са полуинтелигентним корумпираним политичарем на челу?
И мислиш да ће трпети да се неко са њом поиграва као са земљама Трећег света?
Сећаш се ваљда да је Јапан тражио пре пар година руска Курилска острва и да га је после тога задесио Цунами, а милосрдни Руси им послали брод за деконтаминацију.
Са Империјама нема шале и то добро знају амерички генерали зато и апелују преко медија да се Русија не изазива.
Зар ти није чудно да амерички генерали који су били орлови када је требало да се нападне Југославија, Авганистан, Ирак, сад постадоше голубови?

rusija je bila i uvek ce biti azijska despotovina, nikad civilizovana zemlja............danas se ozbilje americke trupe iskrcale u estoniju , onako , reda radi a rusi su ulozili ostar protest ...e , do moga :)))))))))
 

Back
Top