Pusti me malo da oladim...

jel to kaznjivo po zakonu? i da li me to cini losim covekom, to sto sam sebe seksualno iskoriscavam? volim sve normalne i razumne ljude na ovom svetu. i oni vole mene... :)

pa naravno da te cini losim covekom...nije u redu da se tako odnosis prema babinom unucetu...trebas i da provodis vreme s njim a ne samo da ga seksualno iskoriscavas..kapiras

znaci volis samo desetak ljudi na ovom svetu..pa to je lepo :lol:
nego otkud znas da i oni vole tebe :hahaha:
 
pa naravno da te cini losim covekom...nije u redu da se tako odnosis prema babinom unucetu...trebas i da provodis vreme s njim a ne samo da ga seksualno iskoriscavas..kapiras

znaci volis samo desetak ljudi na ovom svetu..pa to je lepo :lol:
nego otkud znas da i oni vole tebe :hahaha:

nisam siguran da sam razumeo prvi deo, ja sam babino unuce...

mislim da ti vrlo malo vremena provodis medju ljudima cim si misljenja da na ovom svetu postoji samo deset osoba koji su normalni i razumni... cak i da je tako, meni je ok... meni je u stvari najbitnije sto me voli moja devojka i sto ja volim nju... :)
 
Desavalo se da mi nije do seksa kad ga u nekom periodu bude previse, pa se zasitim, kao sto je i uobicajeno u zivotu. Nevolja je lezala u tome sto sam pored sebe imala muskarca kome je granica zasicenja lezala mnogo vise nego meni, kako se ispostvljalo, pa njemu nije bilo dosta nikad. Nezasiti stvor :)
 
nisam siguran da sam razumeo prvi deo, ja sam babino unuce...

mislim da ti vrlo malo vremena provodis medju ljudima cim si misljenja da na ovom svetu postoji samo deset osoba koji su normalni i razumni... cak i da je tako, meni je ok... meni je u stvari najbitnije sto me voli moja devojka i sto ja volim nju... :)

polako ima vremena razumeces :)
nije to misljenje to je cinjenicno stanje..i kako bih to znala da ne provodim..think
joj to je bas slatko..stvarno :) :ok:
 
Veoma se ponosim sobom kada i u najvećem bedaku postizavam da drugi ne trpe posledice mog stanja, idealno i da ne primete da mi nije u tim momentima posebno loše - i još više se ubedačim kada mi to ne uspeva, ili pak uhvatim sebe da pokušavam da druge uvučem u svoje rastrojstvo, sa sve 'nije mi ništa, šta me diraš bre' i kandžama zagrebem po ruci koja bi da me pomazi.
 
pa da nisi ti pitao bi a ko je goxy..tako bi reagovao covek koji ne zna o cemu pricamo hehehe :lol:

kako ti mudro zakljucujes i logicki razmisljas... bila bi ti u pravu da meni taj sindrom "znamo li se mi od pre" ili "imas li ti neki drugi nick" nije odavno poznat. ja tumacim par godina vec taj sindrom kao blazi oblik paranoje ili kao zapaljenje odredjenih delova tela...
 

Back
Top