Puno ime i prezime, avatar može

Pa, sudeći po sličnim Patkovim ispadima prema ljepšem polu, još uvek sam u dilemi. Al' nek bude i ovo šala. :D

A mozda sam i tvoj rodjak koji svira gitaru i zivi u beogradu
(i ovo je, naravno, sala)

A sto ti si neki filozof voajer pa posmatras tuzne patkove "ispade" prema ljepsem podu a ne pravis sam svoje ili i ti pravis ispade, ili si savrsen muskarac, ili sta? Nisam shvatio
[i ovo je sala]
 
Poslednja izmena:
"Sunce gospodnje grije i klonove i registrovane korisnike" Mat. 6.8:2 valjda je to tvoj motiv ristobe?
E sad, tu se misli na klonove koji nemaju vec neke nikove, nego su se klonirali posle bana, verovatno, posto sunce gospodnje ne bi trebalo (to nije receno) da grije i duplikate ljudi, jer ne moze te sunce grijati 50 (kao u gore primeru) x odjednom.
 
Poslednja izmena:
Za njih je proporcija bila savršenstvo. Kažeš da je piramida sa GRAND-ovog avatara glupost i bolest? Iako su piramide gradile drevne civilizacije. Simetrija može da bude dosadna, često i jeste, ali ona nikako nije glupa i bolest. Nije to izmislio čovek. Da jeste, bilo bi tačno sve ono što si ti rekao.
 
Da,proporcije,simetricnost itd.Ipak me zbunje par stvari.

@eippie
Inace, kako neki klonovi veruju u "nagon produzenja vrste"

@eippie
da bi "klonirani" mogli da budu primljeni od "svete zenke" i da produze vrstu verovatno.

Sta je to sveta zenka?

@eippie
"Kad bi bio neko ko nisam i pravio se neko drugi mozda bi mi mala dala".

Kakva mala...i sta bi to mala dala?:???:

@eippie
A sto ti si neki filozof voajer pa posmatras ... "ispade" prema ljepsem podu a ne pravis sam svoje.

Ipak smatram da ne bi trebalo praviti ispade prema lepsem podu.

foto-parket-1.jpg
 

Back
Top