Puno ime i prezime, avatar može

Šta mislite da li bi naša komunikacija bila ista i da smo potpisani punim imenom i prezimenom, mjestom stanovanja i sl.
Ako ne bi kakva bi bila.
Zbog čega čovjek ima potrebu da se ovako sakrije čak i na ovom, trebao bi biti najotvoreniji (iskreniji) forum, filozofija?
Ovo je vjerovatno ovako od nastanka interneta, pa do kada?
:think:

Ah, cudnog li pitanja! Normalno da cemo biti vise opusteni i iskreniji kad ne znaju nase podatke i ne mogu da upiru prstom!...jao, zamislite kako ce biti u buducnosti...svi sa cipom u glavi...brrrrr:sad2::sad2::sad2:
 
...erm... ok, poceo-la si da odredjujes momenat iskrenosti prema strasti a onda u sledecoj recenici koristis pojam nagona... definicija nagona je u ovom slucaju presiroka... "to je sto se mnogo zeli"... ovde koristis pojam zelje, koji nije identican sa pojom nagona niti sa pojom strasti...

laganje ili govorenje istine nije prirodni nagon, to je tacno, medjutim... ukoliko nije jedno onda nije ni drugo... ili ti, ne moze da bude da su pojmovi koji su generisani od strane coveka da jedan bude a drugi ne bude po prirodi...

...nije to da ljudi nesto proglasavaju prirodnim nagonom da bi govorili da je neko manje a neko vise normalan... ako i jeste tako to je onda upravo zbog onoga sto si rekao-la, a to je da imaju manjak uposlene sive mase izmedju usiju...

...pre bih rekla da se to cini zbog nemogucnosti da se preuzme odgovornost...

...konformizam nema nikakve veze sa plitkoumnoscu ili dubokoumnoscu... ako ce po iskustvu, poznajem mnogo ljudi koji su izuzetni mislioci a koji su konformisti... to je nesto sto ima veze sa karakterom licnosti...

...ja bih te zamolila da se ipak vratis i da mi pokusas jos jednom objasniti pokusaj definiciji a onda i da pokusas da definises nagon... ili strast... ili zelju... koji god oces... ali da svaki ukoliko ga koristis prethodno definises...

...ovo je suvise empiricarsko objasnjenje...

:eek::eek::eek::hahaha::rotf:
 
Šta mislite da li bi naša komunikacija bila ista i da smo potpisani punim imenom i prezimenom, mjestom stanovanja i sl.
Ako ne bi kakva bi bila.
Zbog čega čovjek ima potrebu da se ovako sakrije čak i na ovom, trebao bi biti najotvoreniji (iskreniji) forum, filozofija?
Ovo je vjerovatno ovako od nastanka interneta, pa do kada?
:think:

Ne bi bila ista, iz dva sasvim jednostavna razloga -
- postoje teme na kojima govorimo privatne stvari
- drugi je razlog procenat manijaka na internetu


E, drago mi je.:)
Da se upoznamo:

Borac za prava zivotinja
Moderator
Datum rođenja
03.06.
Učlanjen
02.09.2007.
Ukupno poruka
12.432
Tekstova u blogu
34

Nacionalnost: srpska
Religija: nema
Pol: fem.
Mesto stanovanja: i međ javom i međ snom (malo ovde, malo tamo)
Boja kose i očiju: plava
Karakter: zayeban

hello, hello.... :mrgreen:

unsaie ♀
Registrovan član

Učlanjen 25.08.2008. :mrgreen:
Ukupno poruka: 21 :mrgreen:
Tekstova u blogu 0

Nacionalnost: hr
Religija: nema
Pol: ♀
Mesto stanovanja: kuća
Boja kose i očiju: ljubicasta/smedje sa malko zelenog
Karakter: se vidi :mrgreen:
 
Što mi izbrisaste post ???????
Serdar komander mene može da vrijeđa, jel moderatorice koja si da si.
Lijepo sam zamolio jednu od vas da ga banujete ili što drugo no vi ne obrćete glave.
Kad sam ja njega izvrijeđao i pozvao da mi to kaže u lice, brišete mi post.
Jeste li svaka od moderatorica borci za zaštitu životinja te takve štitite, jal šta?
 
Što mi izbrisaste post ???????
Serdar komander mene može da vrijeđa, jel moderatorice koja si da si.
Lijepo sam zamolio jednu od vas da ga banujete ili što drugo no vi ne obrćete glave.
Kad sam ja njega izvrijeđao i pozvao da mi to kaže u lice, brišete mi post.
Jeste li svaka od moderatorica borci za zaštitu životinja te takve štitite, jal šta?

Ja rekoh sledeće:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7326450&postcount=41

Ubuduće izvol'te pa se prepucavajte preko p.p.
Ovaj pdf. neće biti mesto na kome ćete se javno vređati.:)
Svaki naredni post, koji je off topic, biće izbrisan, a diskutanti, koji se ne budu pridržavali Pravilnika, kažnjeni.
 
evo odgovoricu ja - pravi covek za to, posto sam klon na
jednom drugom forumu a ne na www.krstarica.com:

Zato sto nas moderator pusta cak i kad vidi da nas stil i ideje odaju.

Pustas li kao ti tamo moderatori i ti ljude da se kloniraju Borac?
[al ja sam tamo klon zato sto su me banovali, a ne zbog razmnozavanja]
 
Poslednja izmena:
Dobro, bar nema kloniranja(http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=7212696&highlight=000202c6+gif#post7212696
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=7347527&highlight=000202c6+gif#post7347527), pa za pocetak ce ga opomenuti a ako te opet uvredi onda ce i da ga banuje. Inace, primecujem da grend commander koristi neke iste slicice i ideje kao i WEISHAUPT jeli se to samo meni cini, ili i moderatorima?
Svakako je za forumsku komunikaciju tolerantniji, pristojniji, nesvadljiviji i manje zakeralo od tebe. :mrgreen:
 
evo odgovoricu ja - pravi covek za to, posto sam klon na
jednom drugom forumu a ne na www.krstarica.com:

[ al ja sam tamo klon zato sto su me banovali, a ne zbog razmnozavanja ]

A kako izgleda razmnozavanje klonova?Nesta ovako:

PCELA%20CVET.jpg


Ili nesto drugacije?
 
Poslednja izmena:
evo odgovoricu ja - pravi covek za to, posto sam klon na
jednom drugom forumu a ne na www.krstarica.com:

Zato sto nas moderator pusta cak i kad vidi da nas stil i ideje odaju.

Pustas li kao ti tamo moderatori i ti ljude da se kloniraju Borac?
[al ja sam tamo klon zato sto su me banovali, a ne zbog razmnozavanja]

Nebitno je ko je ko, dok ne počne da pravi probleme.
Mene zanima otkud ta potreba za kloniranjem. Logoreja? Potreba da se uvek, i po svaku cenu, bude prisutan i u centru pažnju? Neka posebna strast?
Ili igra ... :roll:
Skoro sam čula jednu neverovatnu priču o ženi koja je otvorila sopstveni forum, na kome je imala preko 50 nickova... i ne bih sad išla u detalje te priče... Bila je to surova igra prema ljudima koje je svesno dovodila u zabludu.
 
ne znam stvarno nikad se nisam tamo na tom forumu klonirao radi razmnozavanja. Inace, kako neki klonovi veruju u "nagon produzenja vrste" onda veruju i u to da se oni kloniraju (i ako nisu banovani) da bi "klonirani" mogli da budu primljeni od "svete zenke" i da produze vrstu verovatno.

"Kad bi bio neko ko nisam i pravio se neko drugi mozda bi mi mala dala". Verovatno se zato kloniraju. Ja se nikad ne bih klonirao ako nisam banovan (tamo na tom forumu).
 
Nebitno je ko je ko, dok ne počne da pravi probleme.
Mene zanima otkud ta potreba za kloniranjem. Logoreja? Potreba da se uvek, i po svaku cenu, bude prisutan i u centru pažnju? Neka posebna strast?
Ili igra ... :roll:
Skoro sam čula jednu neverovatnu priču o ženi koja je otvorila sopstveni forum, na kome je imala preko 50 nickova... i ne bih sad išla u detalje te priče... Bila je to surova igra prema ljudima koje je svesno dovodila u zabludu.

Bitno je ko je ko, valjda cemo da postujemo pravilnik koji smo popisali. Tu pise da se klonirati ne sme. Ja sam za to
 
ne znam stvarno nikad se nisam tamo na tom forumu klonirao radi razmnozavanja. Inace, kako neki klonovi veruju u "nagon produzenja vrste" onda veruju i u to da se oni kloniraju (i ako nisu banovani) da bi "klonirani" mogli da budu primljeni od "svete zenke" i da produze vrstu verovatno.

"Kad bi bio neko ko nisam i pravio se neko drugi mozda bi mi mala dala". Verovatno se zato kloniraju.

Ali, u suštini, ispod svih tih nickova i avatara smo samo JEDNA te ista osoba.
Nema bežanja od samog sebe.
A ona koja bi mu dala, dala bi mu jer joj se on sviđa takav, kakav je... nemaskiran, ogoljen. To je suština davanja. U tom smislu kloniranje je kontraproduktivno. Žene vole tajnu, ali ne laž i glumu.
 

Back
Top