PUNK (ujedinjene teme o njemu)

  • Začetnik teme nancy_spungen
  • Datum pokretanja
Black_Swan:
8)
Zanimljiv topic mada verovatno vec ima nekoliko ovakvih...

Ja nisam punkerka,al slusam punk,najvise Oi!(nisam ni skins daleko bilo),i onaj cisti '77...Dakle SEX PISTOLS forever No#1,Ramonsi,CLASH,Dead Kennedys,Cockney rejects,Sham 69,Anti Nowhere League,Die toten hosen,Public image limited,Exploited,rancid,NOFX,Misfits......Sigurno sam nesto zaboravila...
A domaci slabo poznajem...Goblini,Satan Panonski,Hladno pivo i ovo ostalo stvarno sam slabo cula ali pokusavam da nabavim...

Ramonse,pistolse,clash slusam mozda ima godinu dana od pre nekih pola godine sam pocela malo vise bendova...

Zbog cega?Pa svidja mi se ta vrsta muzike...Nema tu nikakve filozofije...

A oblacim se ionako samo da bi se obukla-skroz obicno,najcesce sareno a ne po nekom sablonu(kao panker,metalac sta-god)mada dobro,mogu i pankeri da budu originalni nekad...znam primere...

Sta je punk revolucija...na to vec ne znam da odgovorim dobro....prepustam drugima:)

Ne znam da li sam ti dao ovu adresu http://www.geocities.com/SunsetStrip/Amphitheatre/1991/ ili ne, pp da nisam, ali u svakom slucaju idi na nju i nacices nesto domaceg PUNK-a. Imas tu ZBL, Six Pack, Satana Panonskog, Hocu! Necu!, KBO!, TK, ZB. . .
 
. . .:
mortishaaa:
. . .:
mortishaaa:
Moon Child:
ej mala pisi dole neko vreme da si ex- Black Swan za ljude koji ne znaju (;
POZ

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Odajes tudje indentitete. . . C c c c. . .
ma to je jer znam da zeli da znate ko je :pPp (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Aha. A sto nam sama to ne kaze? :P

:evil: noooooooooooooo odala si moju velikuuuu tajnu :evil: :evil: :p znas da me trazi FBI!ccc :roll:

hehe ma salim se
nego,da,to sam ja b_s i jednog dana kad budem imala vremena instaliracu real player :da: :da: :wink:
 
Moon Child:
. . .:
mortishaaa:
. . .:
mortishaaa:
Moon Child:
ej mala pisi dole neko vreme da si ex- Black Swan za ljude koji ne znaju (;
POZ

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Odajes tudje indentitete. . . C c c c. . .
ma to je jer znam da zeli da znate ko je :pPp (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Aha. A sto nam sama to ne kaze? :P

:evil: noooooooooooooo odala si moju velikuuuu tajnu :evil: :evil: :p znas da me trazi FBI!ccc :roll:

hehe ma salim se
nego,da,to sam ja b_s i jednog dana kad budem imala vremena instaliracu real player :da: :da: :wink:
Pa sto si menjala nik?
 
ja imam dve pesme od njega :oops: :oops: ali hocu jos :oops: on je legenda :da: :da:

a nismo pricali o KUD idijotima??e njih mnooooooogo volem i od njih imam svasta....najvise volim onu baj baj bejbe...i B.S.N.S.K. i mir no alternativ... :wink: 8)

P.S. yeeha...hvala :wink:
 
Ma opusteno :wink:
Ja ne znam,nisam bas nesto imala prilike da slusam Satana,ali ono sto sam cula mi je bilo poprilicno bolesno...ili ja prosto ne kapiram...pa zato pitam vas sta mislite...
A Idijoti,pa oni su stvarno legende!Dakle B.s.n.s.k. , Mir no alternativ,Baj,baj bejbe,**** the sistem,Glupost je neunistiva :wink:
 
Satan Panonski. . . Pa ono nije los kad hoces da se zaj. . . kad si besan i sl. E da ima jednu dobru pesmu i zove se "Ti Ces Doci U Svojoj Moci" mada je nekad prevodi i kao "Kecer" sto mu je inace isti bio naziv, a zapravo se zove Ivica Culjak. Ono malo idite po web-u pa cete naici na njega.
 

Back
Top