PUNK (ujedinjene teme o njemu)

• Začetnik teme nancy_spungen
  • Datum pokretanja

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.212
da,za godinu dana 8) a onda ce ona imati 16...:p
i kakve veze ovo ima punk-om? :shock: :lol: :lol:

nabavila sam neke spotove od pistolsa:
anarchy in the UK-ima par odvratnih scena,ali mi se sviDza;
god save the queen-i ovaj mi je skroz OK
my way-ovde sam se :lol: :lol: kako se Sid zajebava
Something else-dobro,bas nije morao u gacama :lol: ....al je skroz OK..
Submission-nije nista posebno,ali je Johnny presladak... :D
i
Rock n Roll swindle-simpatican...

jel gledo neko...:I

Lost_soul

Obećava
Poruka
65
Bio u NS kebrin koncert a gore bio koncert jednog jazz banda. Naravno bila sam na jazz bandu. Pre svirke dolazi jedan punker i kaze pianisti "Znas ti sta je jazz? Jazz je sranje, a vi jazzeri ste *" bez ikakve potrebe. To me natera da se prisetim istorije jazza. Ako medju vama ima onih koji pljuju po ovoj kvalitetnoj muzici neka samo procitaju isotriju jazza. Vas PUNK se razvio iz jazza. Samo sto je jazz bio komentar, a punk je bio bunt bez cilja. Mislim da bi bio red da se svi vi stvarno zapitate sta to slusate i zasto. Zasto nosite martine i iscepane farke, zasto ste bez ikakve potrebe napadni i agresivni, zasto, do djavola divljate, i imali stvarno vrednosti u toj muzici.
Ne kritikujem, samo komentarisem, zato sto su punkeri unistili NS i svake noci sve vise kvare njegovu lepotu.
Cast izuzecima.
:roll:

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.212
Lost_soul:
Bio u NS kebrin koncert a gore bio koncert jednog jazz banda. Naravno bila sam na jazz bandu. Pre svirke dolazi jedan punker i kaze pianisti "Znas ti sta je jazz? Jazz je *, a vi jazzeri ste seratori" bez ikakve potrebe. To me natera da se prisetim istorije jazza. Ako medju vama ima onih koji pljuju po ovoj kvalitetnoj muzici neka samo procitaju isotriju jazza. Vas PUNK se razvio iz jazza. Samo sto je jazz bio komentar, a punk je bio bunt bez cilja. Mislim da bi bio red da se svi vi stvarno zapitate sta to slusate i zasto. Zasto nosite martine i iscepane farke, zasto ste bez ikakve potrebe napadni i agresivni, zasto, do djavola divljate, i imali stvarno vrednosti u toj muzici.
Ne kritikujem, samo komentarisem, zato sto su punkeri unistili NS i svake noci sve vise kvare njegovu lepotu.
Cast izuzecima.
hej bre :? pa nisu svi takvi!npr ja imam izuzetno dobro misljenje o jazzu,iako ga ne slusham preterano.....taj ko je to rekao-no comment!
ali u svakom sluchaju daleko od toga da su svi punkeri destruktivni,agresivni itd! :roll:
i naravno da ima vrednosti......ne bi 'London Calling' i 'never mind the bollocks' bili medju 20 najboljih albuma svih vremena....
a sta fali martinkama i iscepanim farkama?zar to mora da znaci da je osoba koja ih nosi losha? :shock: :roll:

. . .

Poznat
Poruka
8.587
Lost_soul:
Bio u NS kebrin koncert a gore bio koncert jednog jazz banda. Naravno bila sam na jazz bandu. Pre svirke dolazi jedan punker i kaze pianisti "Znas ti sta je jazz? Jazz je *, a vi jazzeri ste *" bez ikakve potrebe. To me natera da se prisetim istorije jazza. Ako medju vama ima onih koji pljuju po ovoj kvalitetnoj muzici neka samo procitaju isotriju jazza. Vas PUNK se razvio iz jazza. Samo sto je jazz bio komentar, a punk je bio bunt bez cilja. Mislim da bi bio red da se svi vi stvarno zapitate sta to slusate i zasto. Zasto nosite martine i iscepane farke, zasto ste bez ikakve potrebe napadni i agresivni, zasto, do djavola divljate, i imali stvarno vrednosti u toj muzici.
Cast izuzecima.
Ja sam isto iz NS-a i ne delim toliko tvoje misljenje. Ja licno ne slusam jazz jer mi ne odgovara ali zato slusam PUNK jer mi on odgovara i sebe pronalazim u njemu. Dalje od PUNK-era u NS-u niko nije agresivan ni napadan niti ista slicno. Od ovih novih klinaca mozda i ima neko ali to je neko je PUNK-er samo privremeno. A to divljanje je mozda ono sto se zove izbacivanje negativne energije i koliko ja znam ono se desava samo za vreme svirke. A da su PUNK-eri unitili NS su same gluposti. PUNK-eri ne kvare njegovu lepotu niti ista drugo oni su njegov sastvani deo jos od izlaska "Plitke Poezije".

Lost_soul

Obećava
Poruka
65
Nemam ja nista ni protiv punkera, ni protiv martina itd. sve je to ok do god ima neku granicu. A u NS je nema...Sto se tuca i agresivnosti tice toga ima, i to ne samo na svirkama, ti "klinci", punkeri su svake noci na centru, jebeno piju i jos jebenije posle divljaju...Prodji nekad centrom oko 2...kakvih sam ja scena videla i to me je nateralo da pokvarim svoje misljenje o njima (nekad sam bila ravnodusna), a sada me iskreno nerviraju, ali kao sto vec rekoh svaka cast Moon Child i svim ostalim izuzecima itd.
Anyway o ukusima ne vredi raspravljati, ja sam samo izlozila svoje misljenje....

. . .

Poznat
Poruka
8.587
Lost_soul:
Nemam ja nista ni protiv punkera, ni protiv martina itd. sve je to ok do god ima neku granicu. A u NS je nema...Sto se tuca i agresivnosti tice toga ima, i to ne samo na svirkama, ti "klinci", punkeri su svake noci na centru, * piju i jos * posle divljaju...Prodji nekad centrom oko 2...kakvih sam ja scena videla i to me je nateralo da pokvarim svoje misljenje o njima (nekad sam bila ravnodusna), a sada me iskreno nerviraju, ali kao sto vec rekoh svaka cast Moon Child i svim ostalim izuzecima itd.
Anyway o ukusima ne vredi raspravljati, ja sam samo izlozila svoje misljenje....
Ti sigurna da su toi PUNK-eri? Da nisu mozda boneheads ili metalci?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.