Punk-nacin zivota ili izgovor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SoBlue:
child in time:
svidja mi se six pack, da li neko zna kada ce im biti svirka u bg-u? :o :o :o
Zivim u gradu iz kog je i six pack i mogu ti reci da ne verujem da ce biti skoro,jer mickey,pevac six pack-a trenutno svira tj. peva u "Covek bez sluha",mada,mozda i bude,posto nisam bas najsvezije informisana,ali,nekako cenim da nece
mnogo mi se svidja njihov novi albumi pesma 2 min.straha(ne znam da li sam dobro napisala, ali mislim da znate na koju mislim)u svakom slucajuhvala na informaciji :D bilo bi strava da dodju zbog moje drugarice ivane koja ih gotivi!! :D
 
. . .:
SoBlue:
child in time:
svidja mi se six pack, da li neko zna kada ce im biti svirka u bg-u? :o :o :o
Zivim u gradu iz kog je i six pack i mogu ti reci da ne verujem da ce biti skoro,jer mickey,pevac six pack-a trenutno svira tj. peva u "Covek bez sluha",mada,mozda i bude,posto nisam bas najsvezije informisana,ali,nekako cenim da nece
a sto nebi bilo svirke Six Pack-a kad su izdali nov album? :?
A na koji album mislis??Koliko ja znam,poslednji album su izdali 1999(Dva min. straha) i kasnije pripremili jedan,koji je,mozda ovih dana izdat,ali,kao sto rekoh nisam bas najsvezije iformisana.Da nisu skorije izdavali nesto???
 
SoBlue:
. . .:
SoBlue:
child in time:
svidja mi se six pack, da li neko zna kada ce im biti svirka u bg-u? :o :o :o
Zivim u gradu iz kog je i six pack i mogu ti reci da ne verujem da ce biti skoro,jer mickey,pevac six pack-a trenutno svira tj. peva u "Covek bez sluha",mada,mozda i bude,posto nisam bas najsvezije informisana,ali,nekako cenim da nece
a sto nebi bilo svirke Six Pack-a kad su izdali nov album? :?
A na koji album mislis??Koliko ja znam,poslednji album su izdali 1999(Dva min. straha) i kasnije pripremili jedan,koji je,mozda ovih dana izdat,ali,kao sto rekoh nisam bas najsvezije iformisana.Da nisu skorije izdavali nesto???
Koliko ja znam pre neki dan su izdali nov albu
 
SoBlue:
. . .:
SoBlue:
child in time:
svidja mi se six pack, da li neko zna kada ce im biti svirka u bg-u? :o :o :o
Zivim u gradu iz kog je i six pack i mogu ti reci da ne verujem da ce biti skoro,jer mickey,pevac six pack-a trenutno svira tj. peva u "Covek bez sluha",mada,mozda i bude,posto nisam bas najsvezije informisana,ali,nekako cenim da nece
a sto nebi bilo svirke Six Pack-a kad su izdali nov album? :?
A na koji album mislis??Koliko ja znam,poslednji album su izdali 1999(Dva min. straha) i kasnije pripremili jedan,koji je,mozda ovih dana izdat,ali,kao sto rekoh nisam bas najsvezije iformisana.Da nisu skorije izdavali nesto???
ovaj pa mislim na taj 2 min. straha.. :oops: :cry:
uglavnom strava su!!
 
Mislim da mnogi, koji govore o PUNK muzici, zapravo ne znaju kakva je to muzika. Za mnoge je to samo "divljacka" muzika i ne shvataju da se iza svakog pravca u umetnosti, pa i u muzici krije neka filozofija. Osnovna stvar punk pokreta je negiranje svakog vida klasicne kulture. Da li sam punker ili ne, to nije samo pitanje muzike koju slusam, ili cipela koje nosim. Volim punk muziku i nosim martinke, idem na koncerte, ali mislim da ne pripadam punk pokretu. Mozda je pokret, kao pokret propao, ali muzika ostaje, kao sto se Mozart slusa mnogo godina posle nestanka kulturnog ambijenta u kojem je takva muzika nastala!
 
jao pa ja ne mogu verovat da ja ovu temu nisam videla....nisam sve citala sta ste pisali ali upuceno keeperu muka mi je od ljudi koji govore ja sam punk prevaziso to coveka drzi par meseci,godinu dana....
punk dakako nije samo muzika,to je dakako pokret....
punk ima svoju filosofiju....
nije istina da je to samo drkanje instrumenata kako keeper kaze....kao i ... tvrdim da nije cuo nista od pravog punka...
punk je zanimljiv i po textovima koji imaju veliku ulogu....teme su najrazlicitije:politicke,socijalne,ljubavne,namerno glupe.....
pored "obicnog" anarho punka simpatican je oi! koji je nesto agresivniji
new wave of punk je ok donekle...nas new wave je totalno karakteristican po meni...bendovi kao sto su pekinska,paraf,pankrti,sarlo,disciplina,zbl itd su imali veliku ulogu
ako uzmemo analizirati textove videcemo kolko ima filosofije.... eto vaskrsla i ova tema :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top