Prva beogradska gimnazija ( I beogradska gimnazija)

Ako si ovo uputila mojem postu,onda jos da dodam da ti 'kasni' poceci casova vaze samo za vece gradove u Srbiji,mi u varosicama smo ceo zivot isli tako rano.Nije samo tako ovde kod mene na Ubu,ali mi smo izgleda dugo drzali rekord....
Mada smo navikli,tako da ima to i svoje prednosti,sta znam,imamo vise dana pred sobom kad se vratimo iz skole :).
 
Ako si ovo uputila mojem postu,onda jos da dodam da ti 'kasni' poceci casova vaze samo za vece gradove u Srbiji,mi u varosicama smo ceo zivot isli tako rano.Nije samo tako ovde kod mene na Ubu,ali mi smo izgleda dugo drzali rekord....
Mada smo navikli,tako da ima to i svoje prednosti,sta znam,imamo vise dana pred sobom kad se vratimo iz skole :).

Jeste bilo kao komentar na tvoj post...;)
*** ja ne bih mogla tako rano da ustanem i još da pazim na času ili da radim neki test.:eek:
Nema to veze da l' je veliki grad ili manji.;)

Prosle godine je trebalo 87,98.

Fino.:cool:
 
Meni je sestra moje drugarice (koja je chetvrta godina u prvoj gimn.) isprichala smeshnu prichu o nekoj nastavnici (mislim biologicharki): Bio je chas, nastavnica ugasi svetla i poche da pricha: Zamislite da idete petom avenijom, gledate izloge, sneg vam svetluca pod nogama, u izlogu jelkice koje svetlucaju... a onda tresne po stolu i ukljuchi svetlo i kazhe: DOBRODOSLI U SUROVU REALNOST: PITAM!!!!!!!!!!! :):):)
 
Ako si ovo uputila mojem postu,onda jos da dodam da ti 'kasni' poceci casova vaze samo za vece gradove u Srbiji,mi u varosicama smo ceo zivot isli tako rano.Nije samo tako ovde kod mene na Ubu,ali mi smo izgleda dugo drzali rekord....
Mada smo navikli,tako da ima to i svoje prednosti,sta znam,imamo vise dana pred sobom kad se vratimo iz skole :).

Da li to rano počinjanje ima veze sa polascima autobusa za ove đake što putuju? Tj. onim autobusima poslepodne koji treba da ih vraćaju kući... Mi imamo neku rodbinu blizu Uba i kad sam bio mali znam da su autobusi poslepodne jako rano prestajali da voze... mislim da je bio taj jedan "đački" i ko ga propusti nema autobusa do sutra z:((
Ali verovatno je u međuvremenu uveden malo redovniji saobraćaj, davno je to bilo
 
Poslednja izmena:
Da li to rano počinjanje ima veze sa polascima autobusa za ove đake što putuju? Tj. onim autobusima poslepodne koji treba da ih vraćaju kući... Mi imamo neku rodbinu blizu Uba i kad sam bio mali znam da su autobusi poslepodne jako rano prestajali da voze... mislim da je bio taj jedan "đački" i ko ga propusti nema autobusa do sutra z:((
Ali verovatno je u međuvremenu uveden malo redovniji saobraćaj, davno je to bilo
Ja nisam putnik,ne zivim u selu,tako da ne znam kakva je situacija sa prevozom.Stvarno nemam ideju :/.
 
Cao svima!Evo ja siurno upisujem prvu :) Pomirila sam se sa sudbinom sto se tice prof...Ne znam koji cu smer.Zanima me kakvo je drustvo u kom smeru,ono tipicno ponasanje.Npr vecina koja ode u trecu gimnaziju ide sa se ladi,bleji po kaficima,devojke nalickane i tako to,a ima i dosta burzuja,bla bla...Tako sam cula...Pa sad kakvo je stanje u prvoj po tom pitanju? I koliko je bodova porebno ove god za upis ? plizz za odg :D
 
Upisala sam ove godine Prvu gimn,prirodni smer... z:) Nakon ovih nekoliko meseci ovakav sam utisak stekla...:drustvo je super po tom pitanju se neces pokajati,bar je tako iz mog iskustva...z:lol: U pocetku je tesko,novi profesori,u potpunosti novi sistem rada,ali ako redovno ucis i uspes da prebrodis te prve mesece posle sve ide lakse...naravno ni tad ne smes da se opustis... Nije lako,ali u svakom slucaju nije ni neostvarljivo da budes odlican djak u Prvoj... Za prirodni je trebalo 88,a za drustveni 91... z:poz:
 
Upisala sam ove godine Prvu gimn,prirodni smer... z:) Nakon ovih nekoliko meseci ovakav sam utisak stekla...:drustvo je super po tom pitanju se neces pokajati,bar je tako iz mog iskustva...z:lol: U pocetku je tesko,novi profesori,u potpunosti novi sistem rada,ali ako redovno ucis i uspes da prebrodis te prve mesece posle sve ide lakse...naravno ni tad ne smes da se opustis... Nije lako,ali u svakom slucaju nije ni neostvarljivo da budes odlican djak u Prvoj... Za prirodni je trebalo 88,a za drustveni 91... z:poz:

Znam jednu Minu sto ide u I bg prirodni z:pz:p xD.Ako si ta definitivno me znas z:lol:z:lol:
 
aaa, ljudi ja idem u prvu, plava smena prirodni smer, skola je vrhunska, drustvo je extra...teska jeste al nije istina da je crvena teza od plave, smene su podjednake samo sto se ljudi istripuju, da su tamo tezi profesori..ma kakvi...matematiku imam kod Nevene Lukic, zena je gotivna jako, dolazi bajsom u skolu, stalno se zajebava, mada ako upadnete kod nje istrulicete od matematike, imacete 11 ocena po polugodistu al na kraju uvek svima pokloni...cuvajte se Domazetovcke (predaje biologiju) zena gotivi samo decake, voli da ponizava ljude, odvratna je.....sto se tice Lujicke zena je kralj ma sta god pricali o njoj....ako vam treba jos nesto pitajte <3
 
nemojte ljudi upisivati 1. zaebacete se....jeste crvena teza al normalniji su ljudi...ovo za domazetovicku je tacno al posle je zgotivite...kad je ukapirate krene zaebancija...ali ima mnogo drugih prof. koji su mnogo veci dbli...nemojte se tripovati - nije bitno koju gimnaziju zavrsite, vec sa kakvim prosekom...i naravno kakvo drustvo u njoj steknete..tako da savetujem neku drugu...poz ;)
 

Back
Top