Protesti u više gradova Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne.

Protesti upravo ne uspevaju zato što se rade pod motoom "DS je smrad, ali nije jedini. SNS je takođe donekle imperfektan možda."

Protesti će uspeti kada usvoje bogougodan moto: "Dajte nam DS, želimo DS."
Vidi ti si npr DS bot kao i komsija...

Ja sam bio slobodan da glasam i za Tadica , Jankovica a i Radulovica ... uglavnom sve ono sto je kontra od smrdikalske politike aka SRS /SNS i SPS.
 
:hahaha: ni kurta ni murta ... ni botovi komsija.
Ниси ти толико глуп нити баш толико необразован, па да до сада ниси схватио да Савез за Србију није идеолошка коалиција већ група за притисак. СзС је тако састављен да би вршио стални притисак на Вучића, као и на његов конгломерат који окупља све што је негативно у Србији у широком распону од Јулина до Мише Вацића. И ниси ти толики дебил па да не видиш да је та група за притисак у тешким условима медијског мрака и диктатуре ипак успела да створи један улични покрет и да доведе до масовних протеста који су пре само неколико месеци били пусти сан.
Ниси ти глуп већ си ти бот.
 
Poslednja izmena:
Пад Вучића, СНС-а и потоња забрана те странке + њених сателита као и лустрација, управо ће бити нешто попут револуције, а коју Зоран Ђинђић није хтео да одради 6. октобра 2000те па је три године то касније платио главом, а 2012 побеђена зликовачка клика се (уз помоћ Немачке и Русије) вратила се на власт. "Ђитлеру" се та омашка неће десити.
Мора се такође демонтирати и дебе и друге тајне службе које су остале из Милошевићевог времена.
Ако се то не одради, нема бољитка за Србију.
А да ли ће спровођење наведеног бити мирно или не, суштински је небитна ствар.

Demokratske snage su trebale da 1946. dignu revoluciju, skinu Tita sa vlasti, zabrane KPJ, demontiraju Udbu i da krenu u izgradnju demokratskih institucija.
 
Komsija ne lupetaj gluposti molim te.

Kapiram da imas neke smetnje u lobanji pa vidis oko sebe neke botove posto si i sam bot.

Ja cu svakako da glasam za SSP.

561306


Tu je Borko , ne moze tu da bude lose.
 
Pa ne, jer mogao je DS da pravi loše poteze koliko hoće, ali da su fanovi (birači) na to reagovali: "Baš nas briga, volimo DS pa to ti je!" Vučić nikad ne bi došao na vlast.

Ima sve ovde , pricaju i razocarani SRSmrdikali i Tadic ...

Politika oko Kosova je sjebala Tadica ... a ovaj je obecao da ce to resiti , inace svaka politika ovde je 20 godina i duze pod uticajem stranih faktora ... pa tako i SNS.
 
Vidi ti si npr DS bot kao i komsija...

Ja sam bio slobodan da glasam i za Tadica , Jankovica a i Radulovica ... uglavnom sve ono sto je kontra od smrdikalske politike aka SRS /SNS i SPS.
Komsija ne lupetaj gluposti molim te.

Kapiram da imas neke smetnje u lobanji pa vidis oko sebe neke botove posto si i sam bot.

Ja cu svakako da glasam za SSP.

Pogledajte prilog 561306

Tu je Borko , ne moze tu da bude lose.
Ти си бот из оне групе ботова који имају задатак да причају како су "сви исти".
 
Ти си бот из оне групе ботова који имају задатак да причају како су "сви исти".
:hahaha:

Komsija ja te iskreno zalim ali lopovluka i kriminala je bilo i pre SNS-a ... to bi trebalo da znas ... seti se Kolubare ... npr.


Imas na Insajderu koliko hoces o tome.

Tako da ne serendaj o botovima ,ti si jedan od njih. Ja u ni jednoj stranci nisam , zato i imam slobodu da glasam za koga hocu npr manje zlo a to nije SNS i SRS SPS.
 
Protest u Požegi: Srbiji je potrebna lustracija

Nakon pauze tokom majskih praznika, u Požegi je večeras održan protest, 24. put od februara prošle godine, protiv lokalne i centralne vlasti.

Pozega_protest_Foto-Inicijativa-za-Pozegu-678x381.jpg


Piše: N. Kovačević 13. maja 2019. 04.02

Okupljanje na Trgu slobode bilo je posvećeno odbrani dostojanstva i građanskih prava koja se u Srbiji svakodnevno krše, o čemu su, pred oko sto ljudi, govorili aktivisti iz Kraljeva, Valjeva i Beograda i istakli važnost aktivizma i udruživanja građana.
Gordana Milanović, aktivistkinja iz Beograda, navela je da su „sve dosadašnje vlasti predavale jedna drugoj sudbine građana i prilagođavale sistem radi pljački i zloupotreba“, da je „vrhunac ironije nazvati sadašnje vreme zlatnim dobom“, te da su nam „gospodari života i smrti ostavili samo strah, jer je uplašenog čoveka najlakše kontrolisati“.
Založivši se za lustraciju, ona je poručila da je potrebno da se građani udružuju i razmenjuju ideje u borbi za svoja prava.
„Pružajte otpor. Dižite glas protiv nepravde. Prijavljujte probleme, povežite se u slobodnoj internet zoni, pišite zvaničnim institucijama, zovite ih telefonom. Sistem koji zloupotrebljava ljudska prava ne sme da opstane. Moramo da ga demontiramo i da uspostavimo novi sistem koji će služiti svim građanima. Kao planinska reka kuljaj narode i nosi sve pred sobom, sve dok ne ispereš i u zaborav ne oteraš sve one koji su bili spremni da prodaju ne samo svoj obraz i čast, već živote i slobodu svojih sunarodnika“, rekla je Gordana Milanović.
Ocenivši da se „vlast posebno plaši uspravnih i dostojanstvenih građana, koji žele da žive u normalnoj zemlji“, Vladan Slavković iz Lokalnog fronta Kraljevo je istakao da je „aktuelna vlast „postigla“ potpuni ekonomski i diplomatski fijasko, da su naši gradovi prazni i da bi trebalo spasiti ono što se spasiti može“.
„Srbiji je potrebna lustracija, koju će sprovesti novi i sposobni tužioci i pravnici, da rskrče ovaj svinjac koji su napravili ovi za sedam godina. To nije nikava nauka, pobeda ili osveta. To je pravda. Čeka nas ozbiljan i težak posao, jer ništa ne može preko noći“, poručio je Slavković i čestitao Požežanima na istrajnosti u protestima i borbi za građanska prava, koji traju od februara prošle godine.
Radica Munjić, aktivistkinja Lokalnog fronta Valjevo, kazala je da „oni koji sede u svjim domovima misle isto kao i oni koji su na protestima, ali ne izlaze iz straha ili misle da ništa ne može da se promeni ali“, kako je rekla, „greše i trebalo bi da se pridruže sugrađanima“.
Nakon protesta i protestne šetnje, građani su nastavili druženje u prostorijama Inicijative za Požegu, koja organizuje proteste, a novo okupljanje biće za sedam dana.
 
Prva „Slobodna zona“ u Nišu 25. maja

Savez za Srbiju u Nišu najavio je da će od sledeće subote 25. maja biti organizovane „Niške slobodne zone“, u kojima će građani biti u prilici da razgovaraju sa predstavnicima opozicionih političkih organizacija koje su potpisale Sporazum sa narodom.

Beta-rs9g0ovdu9-678x382.jpg


Piše: Z. Miladinović 15. maja 2019. 16.01 Izmenjeno: 16. maja 2019. 04.01

U ovom opozionom savezu su kazali da su „slobodne zone“ nastavak niškog građanskog protesta „1 od 5 miliona“, koji se održavao svakog petka, od 11. januara do 19. februara ove godine.
– Pošto republička vlast i dalje odbija da razgovara o uslovima za slobodne i poštene izbore, a lokalna vlast i dalje ignoriše zahteve građana Niša, došlo je vreme da nastavimo sa protestima. Naš cilj ostaje isti, ali će forma protesta biti drugačija – rekli su u niškom SZS.
Oni su kazali da će „Slobodne zone“ biti organizovane svake subote na različitim lokacijama u gradu, ali još uvek nisu saopštili lokaciju prve takve zone, kao ni početak i kraj razgovora sa njihovim predstavnicima.
Niški SZS se zahvalio svim građanima koji su četiri meseca učestvovali na niškim građanskim protestima, čiji je osovni cilj da se „građanima Srbije i Niša obezbede fer i pošteni izborni uslovi i slobodni mediji“.
– Zajedno smo protestovali četiri meseca i pored toga sto su nas sve niške televizije ignorisale. Bili smo zajedno na hladnoći, kiši i snegu. Ostali smo zajedno i pored ideoloških i drugih razlika- naveo je niški SZS u saopštenju.
 
Valjda treba da ubedi glasace u to a ne da primi DS npr ove Smrdikale cim krene propadanje SNS.org ...

Biraci su kljucni u tome ... samo tesko , oni traze isto od jednih i drugih a tu promena nema ... na zalost.
Pa moraju SNS članovi i birači početi da glasaju za SZS i PSG da bi se oni uopšte približili vlasti, to posle vodi i u preletanje. Tako je bilo i 2000 i 2012. Takav je mehanizam promene vlasti, nema drugog.
 
Pa moraju SNS članovi i birači početi da glasaju za SZS i PSG da bi se oni uopšte približili vlasti, to posle vodi i u preletanje. Tako je bilo i 2000 i 2012. Takav je mehanizam promene vlasti, nema drugog.
Znaci bez lustracije ...

Cemu onda sve ovo ... do sada ?
Hoces da kazes da obecavaju nesto sto nece ispuniti? Lustraciju...
 
Inače i ideološki fanatici Tito i partizani su primali u svoje redove četnike, ljotićevce, nedićevce i ustaše koji su preletali posle 1943 i 1944. Čak ni oni nisu sprovodili totalnu revoluciju i lustraciju a mi smo to očekivali od DOS, SNS i sada od SZS i PSG. To je zato što Tito i sve te stranke znaju da bez preletanja nema vlasti, moći i kontrole tj većine.
 
Inače i ideološki fanatici Tito i partizani su primali u svoje redove četnike, ljotićevce, nedićevce i ustaše koji su preletali posle 1943 i 1944. Čak ni oni nisu sprovodili totalnu revoluciju i lustraciju a mi smo to očekivali od DOS, SNS i sada od SZS i PSG. To je zato što Tito i sve te stranke znaju da bez preletanja nema vlasti, moći i kontrole tj većine.
A zamisli tek da jesu ...

A zamisli tek dansju Srbiju bez SRS i SPS i SNS ... imao bi samo Dveri i DSS sa desne strane i to bi bilo to ... sto u sustini i nije lose , neko mora i to.
 
:hahaha:

Komsija ja te iskreno zalim ali lopovluka i kriminala je bilo i pre SNS-a ... to bi trebalo da znas ... seti se Kolubare ... npr.


Imas na Insajderu koliko hoces o tome.

Tako da ne serendaj o botovima ,ti si jedan od njih. Ja u ni jednoj stranci nisam , zato i imam slobodu da glasam za koga hocu npr manje zlo a to nije SNS i SRS SPS.
У Колубари су пљачкали ДСС функционери у време владе Коштунице, а не ДС тј "жути" како ти боте на кварно сада покушаваш овде да пласираш. Но, и то је данас смешно наспрам размера пљачке и ДИКТАТУРЕ (које за време Коштуницине владе ипак није било) Вучића и његових кримоса-зликоваца за које овде ботујеш све вичући "сви су исти".
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top