Koga vise hocete u Srbiju?

Koga ocete:

  • Pakistanci

    glasova: 1 7,1%
  • Arapi

    glasova: 2 14,3%
  • Filipinci

    glasova: 7 50,0%
  • Afrikanci-Nigerijanci

    glasova: 2 14,3%
  • Indijci

    glasova: 2 14,3%

  • Ukupno glasova
    14
@guslar1389 piše 'ošišanom' latinicom i ubacuje mekano Š sa tim nepostojećom oznakom koju si pomenuo.
Да, тако да то тенденциозно ради и знамо да то ради да би провоцирао, а тако и пише. То је његов избор, па док не претера.
Међутим, тај знак (слово) не постоји у српској латиници, тако да је против правила форума писати га.
 
Весели се Србски Роде!

Pogledajte prilog 1506943
Па шта, ионако смо најстарији народ на свету, сви остали народи и расе су потекли од нас Срба. Сад се сви нама враћају. Што би рекла песма: ,,Ђе је зрно клицу заметнуло, онде нека и плодом почине".
Какве будале ходају овом земљом напаћеном.
 
A sto ces ti u Srbiju kada oces samo o krajini da pricas?
Право питање је шта ћеш ти на Врачару и зашто ти није забрањен улазак због антисрпског деловања? Или си овде, као и већина Монтенегрина мала маца и већи Србин од било кога одавде?
 
I posle kad opet popijemo bombe đavo će biti kriv, a ne mi, je li tako?
Srećom pa zemlju ipak ne vode takvi kao ti niti će je voditi.
Не примај се као саучешће Длугомире, мислио сам да си то прерастао. Шали се човек. Монтенегро треба Србији отприлике као рупа у мозгу.
 
:deda2:

Screenshot_20240229_173713.jpg
 
Pakiji i Arapi su najgora opcija. Ako vam dođe nekoliko tisuća njih, dovoljno je da među njima bude 1% radikalnih muslimana pa da bude belaja. Osim toga, teško se integriraju a po onome što vidimo na primjeru Engleske i Francuske ni ne žele se integrirati. Zabiju se u svoje četvrti i često ne znaju ni beknuti jezik zemlje u koju su došli. Te njihove mini enklave postaju no go zone za domaće stanovništvo, gdje vladaju paralelne institucije, kao što su npr. šerijatski sudovi.

Tu kod mene u Hrvatskoj najčešće dolaze Nepalci i za sad nije bilo nekih većih problema sa njima. Mislim da bi i vama u Srbiji bilo najpametnije da počnete uvažati Nepalce a i Filipinci mi se čine O.K.
 
Pakiji i Arapi su najgora opcija. Ako vam dođe nekoliko tisuća njih, dovoljno je da među njima bude 1% radikalnih muslimana pa da bude belaja. Osim toga, teško se integriraju a po onome što vidimo na primjeru Engleske i Francuske ni ne žele se integrirati. Zabiju se u svoje četvrti i često ne znaju ni beknuti jezik zemlje u koju su došli. Te njihove mini enklave postaju no go zone za domaće stanovništvo, gdje vladaju paralelne institucije, kao što su npr. šerijatski sudovi.

Tu kod mene u Hrvatskoj najčešće dolaze Nepalci i za sad nije bilo nekih većih problema sa njima. Mislim da bi i vama u Srbiji bilo najpametnije da počnete uvažati Nepalce a i Filipinci mi se čine O.K.

Al Srbija je malo za*ebanija mislim da arapi i pakistanci bi vise uklopili tamo. Mogu oni zajedno na mitinge Nestorovica i drugih protiv globalnog svjetskog poretka i dzihad
 

Back
Top