Protesti "Srbija protiv nasilja"

Dakle mislite , pitam sada pre nego sto se desi krvoprolice uskoro, da je buna protiv nasilja preterana reakcija na nepostojece nasilje u Srbiji????
I da treba odhebati takve pojedince kojima smeta trenutni nivo nasilja u Srbiji koji po vama nije uopste povisen nego je kao i kod svih drugih naroda na svetu ....

Da su ljudi koji se gnusaju nasilja koje je ovoliko samo pekmeze
 
Mislim da će ovaj SPN biti iznenađenje na ovim izborima. Predviđam im 20%. Oduvaće Dveri i Zevetnike.

Са 20% могу да се сликају! Преузели су Народни слоган и протест, режим их вуче за нос а они су од себе мајмуне направили.


п.с. Ако је правде патриЈоте нећени 3% добити. :ok:
 
- Život je lep, mnogo lepši nego što ste zaslužili. Uživajte u životu kada ste već imali sreće da se rodite. Tako ste slučajno i lako došli do života, a toliko ste mu našli mana. Ko ume da se raduje, ima čemu da se raduje. A ko ume da pati, često pati i bez razloga. Ako vas novac opseda, ako patite zbog toga što niste bogati, izračunajte sami koliko miliona dolara vredi samo jedno vaše oko. Sram vas bilo, strašno ste glupi i nezahvalni. I nemojte mi samo pričati o tome šta ste sve zaslužili a niste dobili, jer ću vam ja lako pronaći šta ste sve dobili a niste zaslužili. Živite i uživajte, kada već niko ne pravi pitanje oko toga - ovo su reči Duška Radovića koje mogu da nam oplemene život, ako mi to prihvatimo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top