PROSLI ZIVOT,KARMA

Ja sam nova.I ova tema mi je strasno zanimljiva.Bas bih volela da znam sta sam bila u proslom zivotu!!!Jel bi mogao neko nesto da mi kaze o tome??Plizzz!
Ne znam da li cu dobro ubaciti moju natalnu kartu,ali ako to ne uspe rodjena sam u Novom Sadu 29.08.1986 u 10:45 pre podne.Hvala unapred!
chart.cgi
 
Надам се да би неко могао да ми погледа наталну карту и каже ми нешто о претходном животу?

Дешава ми се да ми одједном пред очима буде слика неких догађаја којих нисам доживела, имам утисак као да ми се то десило у неком прошлом животу. Звучим као неки чудак вероватно, али да пробам :)

Хвала унапред!
 

Prilozi

  • astro_2gw_02_.jpg
    astro_2gw_02_.jpg
    35,7 KB · Pregleda: 17

Nije dobro,tema je zanimljiva,ali preko natalne karte se nemogu videti prosli zivoti.Sklonost ka proucavanju i prozivljavanju moze reci,ali za samo direktno iskustvo je zaduzena regreso terapija ili neki oblik misticne prakse i duhovnog rada.Astrologijom se moze odrediti najpovoljniji period za samo iskustvo onoga ko je spreman na ovako nesto ,i kao takva je idealan pomagac.
 
12 kuća uvek opisuje onaj onaj deo karme za koji je duša bila vezana u prethodnom životu.
Sarurn ukazujena princip karme: kako si sejao-tako ćeš žnjeti( dovodeći te u situaciju koju si nekada drugima činio, sada to rade tebi) Ne kaže se bezveze da je današnji Saturn u prethodnoj inkarnaciji bio Mars te osobe.
Poslednja Mesečeva konjunkcija opisuje prirodu prethodne inkarnacije i glavnu lekciju koju je Duša polagala.
Retrogradne planete govore o ,,prenesenim ispitima"
DAKLE, karmička astrologija postoji i sasvim lepo može da potvrdi regresoterpije ili da objasni natusu i bez njih-ZAŠTO mu se nešto sada zbiva, za razliku od natalne koja priča o potencijalu i za razliku od prdiktivne koja kaže-KADA se nešto zbiva.
Karmička astrologija je kompleksna, veoma volim tu oblast, možemo čak ,,vrteti" natal unazad, kao što u prediktivnoj činimo unapred i pronaći i kada se šta zbivalo.
 
Ako će i da bude braka, partner će ti biti prilično teška ličnost, karkterno i mentalno. Da li će biti braka to se zaključuje iz serije 7, Meseca i koječega još. a delom se taj aspekt odnosi i na opis tvoje volje i stava prema autoritetima...Nisi ni ti laka ličnost, da znaš...Ali to nije tema ove teme :)
 
12 kuća uvek opisuje onaj onaj deo karme za koji je duša bila vezana u prethodnom životu.
Sarurn ukazujena princip karme: kako si sejao-tako ćeš žnjeti( dovodeći te u situaciju koju si nekada drugima činio, sada to rade tebi) Ne kaže se bezveze da je današnji Saturn u prethodnoj inkarnaciji bio Mars te osobe.
Poslednja Mesečeva konjunkcija opisuje prirodu prethodne inkarnacije i glavnu lekciju koju je Duša polagala.
Retrogradne planete govore o ,,prenesenim ispitima"
DAKLE, karmička astrologija postoji i sasvim lepo može da potvrdi regresoterpije ili da objasni natusu i bez njih-ZAŠTO mu se nešto sada zbiva, za razliku od natalne koja priča o potencijalu i za razliku od prdiktivne koja kaže-KADA se nešto zbiva.
Karmička astrologija je kompleksna, veoma volim tu oblast, možemo čak ,,vrteti" natal unazad, kao što u prediktivnoj činimo unapred i pronaći i kada se šta zbivalo.


Draga devojko,lepo je sto imas bar neko misljenje o proslim zivotima i karmi,pa makar ono bilo onakvo kako su drugi pisali..logike ima i zato si prihvatila,ali astrologija je takva,postoji more razlicitih kombinacija i od koje god se krene moze se pogoditi,..

Zivot ne dolazi jedan za drugim LINIJSKI ,kad covek umre,pa se opet radja,vec su postojanja ISTOVREMENA.

Dusa prevazilazi okvire vremena i prostora,ego zalisci jedne dusevne individualnosti se istovremeno pojavljuju u razlicitim epohama i na razlicitim mestima.

Stvar je mnogo dublja da bi se mogla povezati astroloskim Marsom iz jednog sa Saturnom iz drugog.Cak i regresija sa kojom se osoba moze vratiti u svoje detinjstvo i prozivljavati scene iz prvih godina zivota,kod proslih zivota daje samo simbolicno prozivljavanje.

Sam naziv PROSLI je pogresan,jer ne postoje prosli i buduci,vec samo JEDAN ZIVOT,jedna Dusa koja je razbacala ega po postojanju.

Dakle,mora se uci u Dusu,a ne u astrale koje daju regresije.Moraju se prevazici i vreme i prostor,u regresiji je prevazidjeno vreme ali ne i prostor.To je ravan niza od Dusevne individualnosti koja se inkarira i kao takva moze dati samo simbolicna prozivljavanja,koja se tumace psiholoski kako bi osoba imala koristi u nazovimo ga ovom zivotu.
 
Draga devojko,lepo je sto imas bar neko misljenje o proslim zivotima i karmi,pa makar ono bilo onakvo kako su drugi pisali..logike ima i zato si prihvatila,ali astrologija je takva,postoji more razlicitih kombinacija i od koje god se krene moze se pogoditi,..

Zivot ne dolazi jedan za drugim LINIJSKI ,kad covek umre,pa se opet radja,vec su postojanja ISTOVREMENA.

Dusa prevazilazi okvire vremena i prostora,ego zalisci jedne dusevne individualnosti se istovremeno pojavljuju u razlicitim epohama i na razlicitim mestima.

Stvar je mnogo dublja da bi se mogla povezati astroloskim Marsom iz jednog sa Saturnom iz drugog.Cak i regresija sa kojom se osoba moze vratiti u svoje detinjstvo i prozivljavati scene iz prvih godina zivota,kod proslih zivota daje samo simbolicno prozivljavanje.

Sam naziv PROSLI je pogresan,jer ne postoje prosli i buduci,vec samo JEDAN ZIVOT,jedna Dusa koja je razbacala ega po postojanju.

Dakle,mora se uci u Dusu,a ne u astrale koje daju regresije.Moraju se prevazici i vreme i prostor,u regresiji je prevazidjeno vreme ali ne i prostor.To je ravan niza od Dusevne individualnosti koja se inkarira i kao takva moze dati samo simbolicna prozivljavanja,koja se tumace psiholoski kako bi osoba imala koristi u nazovimo ga ovom zivotu.
Prvo i osnovno što svaki čovek sa iole mozga treba da zna-jeste da je vreme radialno, a ne da teče linijski, tako da nisam osetila potrbu to da naglašavam, pomislila sam da sa takvim spoznajama i pristupamo astrologiji, a obzirom da tebe smatram kao nekoga ko poznaje materiju, nisam to dodadtno naglašavala. Ljudima koji imaju potrebe da sve sebi vizuelno dočaraju, najbanalnije bih to predstavila brojem 8, e to je život, pa neka taj broj 8 prate prstom i vide da on ne počinje i ne završava se onako kako većina ljudi doživljava, a mali akcenat je i na tački koja spaja dva kruga, te čini osmicu. Hvala.
 
Da li je sad neophodno da naglašavam koliko široko i duboko treba posmatrati, da bi ljudski um shvatio da jedno ne poništava drugo ( tehnike) i da tu nema mesta sujeti, to je osnovna ljudska mana-kada se nadmeću u stručnosti...Dakle, sveobuhvatnije posmatrati...
 
ćao, prvi put sam na ovom forumu i veoma me interesuje tema.volela bih ako bi mi neko rekao vise o mom karmickom horoskopu jer sam jako radoznala.
Evo moji podatci: 16.06.1988 u 05.55 prije podne u Sarajevu,
Hvala unaprijed!
 
sada bih i ja nesto pitala....citala sam skoro sve napisano od pocetka teme ali nisam nasla ono sto me zanima...gledala sam jednu emisiju na tv gde su gosti bili astrolozi...pricali su o svojim iskustvima ...narocito o neobicnim...jedan od njih je rekao da kada je uradio horoskop nekoj osobi ...tri puta mu je izlazilo da je ta osoba u prethodnom zivotu bila isidora dankan i da sada ne prepricavam emisiju ...moje pitanje bi bilo da li na primer te duse menjaju pol...ovaj...moze li biti da je prethodno bio zensko sada musko i obratno? menjaju li mesta na kojima se "ponovo radjaju"?....znaci moze li sada da zivi na primer u srbiji a da je prethodno ziveo u danskoj ?
 

Back
Top