PROSLI ZIVOT,KARMA

Zvezdana9 imam jos jednu molbu za tebe.. Moje dve drugarice su se bas zainteresovale za ovu temu kada sam im pricala o ovome pa su me zamolile da pitam tebe za njihove prosle zivote i karmu... Naravno ako nadjes vremena... Njihovi podaci : 24.08.1986. u Sapcu u 01:05h, a za drugu : 18.04.1986. u Sapcu u 08:50h Hvala... Veliki pozz!
 
i ja te cekam,i zivo me zanima zasto me ne sluzi sreca u ovom zivotu...imam osecaj da sam predodredjena da za sve sto zelim u zivotu moram da prodjem najgore da bih do toga stigla,sama...zasto je to tako?i zasto uvek nailazim na osobe koje me ne razumeju ili sam se ja pogresno postavila...zanima me najvise,da li cu ostati u braku koji se klima odavno...eto,svi imamo neke probleme...pomozi.
 
i ja te cekam,i zivo me zanima zasto me ne sluzi sreca u ovom zivotu...imam osecaj da sam predodredjena da za sve sto zelim u zivotu moram da prodjem najgore da bih do toga stigla,sama...zasto je to tako?i zasto uvek nailazim na osobe koje me ne razumeju ili sam se ja pogresno postavila...zanima me najvise,da li cu ostati u braku koji se klima odavno...eto,svi imamo neke probleme...pomozi.

Pogledacu,,,i pisem ti...:)
 
ej ljudi i mene zanima jako taj prosli zivot,pa ako moze neko da mi pomogne...meni je u 12-toj kuci venera i true node..ne znam sta znaci to ali ako moze little help... tnx unaprijed :)
 
Znak u kome se nadje vrh 4.kuce (IC)moze nam ukazati na to koliko je vremena proslo od poslednje do ove inkarnacije.takodje ova kuca govori o karmickom genetskom nasledju,kao i o okolnostima u kojima smo u prosloj inkarnaciji ziveli.

Ukoliko je 4.kuca u nekom vatrenom znaku,a pogotovo u Ovnu(kardinalni),znaci da smo vrlo brzo rodjeni posle svoje smrti.Strelac(promenljiv)govori da je to takodje bilo brzo ali ne kao kod Ovna.Lav kao fiksni znak u ovoj grupi je najsporiji ali i on upucuje na brzu inkarnaciju.obicno se ovakva rodjenja desavaju najvise godinu dana posle smrti.

Druga grupa po brzini su vazdusni znaci.Prvi i najbrzi medju njima je Vaga(kardinalni),zatim Blizanci(promenljiv),pa Vodolija(fiksni).oni govore o rodjenju koje se desava nekoliko godina nakon smrti.
Vodeni znaci su dosta sporiji a medju njima je najbrzi Rak(kardinalni).pa Ribe(promenljiv).pa Skorpija(fiksni).Oni govore o inkarnacijama nakon desetina godina.

I na kraju dolaze zemljani znaci koji su najsporiji,pa samim tim govore o velikim vremenskim razmacima.vise stotina godina.a mozda i duze.Najbrzi medju njima je Jarac(kardinalan),zatim Devica(promenljiv),pa onda Bik(fiksni).
:D
 

Back
Top