PROSLI ZIVOT,KARMA

al bi onda tek bilo zanimljivo raditi hipnotichku regresiju ili kako se vec zove proces kroz koji se vracamo u proshli zivot...:)

:)
Postoji nacin koji nam daje vracanje i secanje u prosli zivot.
Kada ste u tom stanju potpuno ste u drugoj slici...
Vidite sebe i jako osecate sebe da ste to vi ali u nekom drugom fizickom izdanju.
Emocije i misli su vam takodje jako specificne i izrazene.
Takvo iskustvo moze biti ponekad jako bolno kada saznajete i prepoznajete neke stvari.
Isto tako moze biti i veoma korisno jer se mozete osloboditi nekih unutrasnjih strahova i mnogo toga sto postoji u vama a ne znate odakle vam i koji je njihov koren.
Ali isto tako morate biti dosta jaki da se uopste odlucite na takav korak...
 
konachno...:-D valjda sam zasluzila da mi prvoj pogledash? 8-):D

Helena...
Znas li da si zivela u Japanu u prosloj inkarnaciji..
Bila si magneticna zavodnica koja je bila neobicno lepa.
Vodila si vrlo zanimljiv i neobican zivot.
Poducavala si ljude da kroz svoje telo upoznaju sebe...kroz neki ples si ih poducavala...
Svaki detalj si naglasavala na telu i zahtevala od ljudi da ga upoznaju i koriste...neguju
Imala si neobicne oci,boja jako cudna(poput boje izvora)...neobican pogled bistar...neobicne pokrete tela...
Ljudi su te obozavali...tvoje prisustvo ih je dovodilo do neobicnog stanja...
Izuzetno si emotivna ,saosecajna...
Ubijena si u proslom zivotu jer si bila slobodnih shvatanja a tada nazalost vecina naroda koja je tada zivela nije mogla da razume i prihvati ta siroka i neobicna shvatanja koja si imala i negovala pokusavajuci najpozitivnije da ih prenosis ljudima.
Mozda zbog toga imas jako cudne i teske snove....
 
:)
Kako je na poslu ima li nekih prosirenje i novina?
Sledi mnogo lepa ljubav koja ti dolazi..
Mnogo si u ovom periodu razdrazljiva...opusti se malo sve ide svojim tokom....
Uzivaj malo ....opusti se...
Ima li nesanica pomalo?

na poslu je sve ok... manje posla, shto mi bash i ne odgovara jer volim hektiku, ali je sve ok... ljubav? teshko mi je zamisliti hehe ali, sve je moguce... nisam razdrazljiva uopshte, u stvari nema shta da me nervira...:-? opushtena manje-vishe i jesam, samo mi je malo dosadno...:lol: nikad nisam imala problem sa nesanicom, al zato imam problem sa jutarnjim ustajanjem... (spavalica sam)...:D
 
na poslu je sve ok... manje posla, shto mi bash i ne odgovara jer volim hektiku, ali je sve ok... ljubav? teshko mi je zamisliti hehe ali, sve je moguce... nisam razdrazljiva uopshte, u stvari nema shta da me nervira...:-? opushtena manje-vishe i jesam, samo mi je malo dosadno...:lol: nikad nisam imala problem sa nesanicom, al zato imam problem sa jutarnjim ustajanjem... (spavalica sam)...:D

Ide malo specificniji period za tebe ali nece dugo trajati,..zato i pitam:)
 
Helena...
Znas li da si zivela u Japanu u prosloj inkarnaciji..
Bila si magneticna zavodnica koja je bila neobicno lepa.
Vodila si vrlo zanimljiv i neobican zivot.
Poducavala si ljude da kroz svoje telo upoznaju sebe...kroz neki ples si ih poducavala...
Svaki detalj si naglasavala na telu i zahtevala od ljudi da ga upoznaju i koriste...neguju
Imala si neobicne oci,boja jako cudna(poput boje izvora)...neobican pogled bistar...neobicne pokrete tela...
Ljudi su te obozavali...tvoje prisustvo ih je dovodilo do neobicnog stanja...
Izuzetno si emotivna ,saosecajna...
Ubijena si u proslom zivotu jer si bila slobodnih shvatanja a tada nazalost vecina naroda koja je tada zivela nije mogla da razume i prihvati ta siroka i neobicna shvatanja koja si imala i negovala pokusavajuci najpozitivnije da ih prenosis ljudima.
Mozda zbog toga imas jako cudne i teske snove....

neobichan pogled imam i u ovom zivotu...(oshtar) sam bila emotivna i saosecajna ili sam to sada? svoje snove dozivljavam teshko samo kada ne umem da ih rastumachim...:-? a, shto sam se rodila opet zvezdana? shta je to shto mogu da uradim u ovom a nisam uradila u proshlom zivotu?
 
zvezdana, molim te za moju karmicku analizu. negde sam procitala da sam bila sluzavka, ili slicno, ali da sam ipak zasnovala porodicu.
http://img164.imageshack.us/my.php?image=cartephpro9.png
hvala, unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapreeeeeeeeeeeeeeeed :-)


nemojte mene da zaboravite:-))))))
oko te sluzavke me muci, i do da sam bila razlozna osoba, bez mnogo emocija, sve crno na belo, pa sada mi se to vraca sa kamatom, emocijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ili je ipak nesto drugo????
 
i ja sam tu.... :) nemojte me zaboraviti :-(

:)
Tvoj prosli zivot je bio veoma,veoma zanimljiv....
Duhovni ucitelj i ...neko ko je ceo zivot proveo u duhovnij istituciji i radio na svom duhovnom usavrsavanju...
Sto bi rekli potpuno predan sebi i tom duhovnom zivotu.
Sve kulture drevnih naroda su ti bile poznate...
Tvoji koreni su jako,jako,jako drevni ...stari..
Nazvala bih te ...mudrim kamenom koji vredi imati i znati...
Ti si jedno od retko drevnih dusa koja je odlucila da se ponovo rodi i dovede svoju dusu ovde.
U sebi imas toliko znajnja kao neka stara skrinja si od koje mogu mnogi korisni odgovori o zivotu da se nadju i dobiju.
Neko je izgubio zivot zbog tebe...
Dupli karmicki dug,ali nista strasno ...samo ces sa vise ljudi doci u kontakt od ostalih ...
Svoje kvalitete nikako ne zapostavljaj...nikako...
 
neobichan pogled imam i u ovom zivotu...(oshtar) sam bila emotivna i saosecajna ili sam to sada? svoje snove dozivljavam teshko samo kada ne umem da ih rastumachim...:-? a, shto sam se rodila opet zvezdana? shta je to shto mogu da uradim u ovom a nisam uradila u proshlom zivotu?

Ponovo si se rodila jer si koristila i svoju moc koju si posedovala...manipulisala si nekim odredjenim ljudima kojima sada moras da das svoj dug.
I tada si bila emotivna a takodje i sada ...
Snove posmatraj,povezuj i odgovori ce se pojaviti jednom...
Ti sama znas kakva si koje su tvoje vrline i manice...tako da te male manice poravi i karmica ce zasijati pozitivno:)
 
Ponovo si se rodila jer si koristila i svoju moc koju si posedovala...manipulisala si nekim odredjenim ljudima kojima sada moras da das svoj dug.
I tada si bila emotivna a takodje i sada ...
Snove posmatraj,povezuj i odgovori ce se pojaviti jednom...
Ti sama znas kakva si koje su tvoje vrline i manice...tako da te male manice poravi i karmica ce zasijati pozitivno:)

uff... nisam valjda? a, shta sam im to radila?:shock:
 

Back
Top