PROSLI ZIVOT,KARMA

Cetvrta kuca moze da govori o uslovima u kojima smo ziveli i iz kakve karmicke price dolazimo ali ne mora nuzno da govori o nasem tadasnjem zanimanju,odnosno cime smo se u proslom zivotu bavili.To se obicno vidi kroz 12.kucu.Obicno se 4.kucom opisuje okruzenje,zemlja i atmosfera u kojoj smo ziveli,dok planete u njoj daju dopunsko objasnjenje.
Cetvrta kuca,pored okolnosti,moze moze govoriti o predelima ili zemljama u kojima smo ziveli.

Tako ce Ovan govoriti o nekoj ratnickoj zemlji,agresivnim narodima,ili o onima koji su nekada osvajali kao sto su Nemacka,Engleska,Japan i sl.
Bik ukazuje na ravnicu,sumu,njivu,zivot na sele,mestu gde je klima povoljna za sve sto se uzgaja na zemlji.Zemlje su Holandija,Kipar,Bliski istok i sl.
Blizanci su znak vazduha pa samim tim govore o predelima gde su lagani vetrovi,intelektualni i komunikativni narodi,oni koji brzo pricaju i koji su po prirodi veseli.Zivot je bio okruzen intelektualnim ljudima,bracama,sestrama,a vrlo cesto se i putovalo,mozda kuca na tockovima i sl.Zemlje koje su pod uticajem su Italija,SAD,Belgija i dr.
Rak ukazuje na mesta sa puno vode,pogotovo na jezera,ali i na lepe predele i bogatu prirodu,na gradove kao sto su Venecija ili Istambul.
Lav se vezuje za mesta sa suncanom klimom i velika carstva kao sto je Rimsko.To su obicno bogate zemlje sa visokim standardom,kao sto je Kalifornija,Francuska,grad Rim itd.
Devica predstavlja obale,pa samim tim u pitanju su zemlje koje izlaze na more i koje imaju mnogo lepih,peskovitih plaza.Takodje veoma vredne nacije i zemlje.Pod ovim znakom to moze biti Svajcarska,Grcka,grad Pariz i dr.
Vaga ce govoriti o mestima sa umerenom klimom,o umetnickom okruzenju u zivotu,o skladu u kome smo ziveli.Od zemalja to su Madjarska,Kina,Egipat,Libija,Austrija,a gradovi Bec,Budimpesta,Prag,Beograd i dr.
Cetvrta kuca u Skorpiji govori o mestima gde se ratovalo,gde je bilo puno stradanja,o teskim zivotnim okolnostima punim borbe,preokreta,svadja i sukoba.To su predeli sa opasnim,otrovnim zivotinjama,zmijama,skorpijama,paucima i opasnim ljudima.Od zemalja to su Sicilija,Albanija,Sahara,Kosovo,a gradovi Beograd,Studgart.
Stelac na vrhu 4.kuce govori o bogatim zemljama.Mozda je zivot bio u okruzenje obrazovanih ljudi,filozofa,svestenika,profesora i sl.Zemlje koje se povezuju sa Strelcem su Madjarska,Spanija,Malta i druge.
Jarca povezujemo sa planinama,golim brdima,mestima sa velikim stenjem i kamenjem,hladne oblasti.Ovo govori i o siromasnim uslovima zivota,beda kojoj je osoba mogla biti izlozena i o teskoj sudbini.Indija,Srbija,Avganistan su pod uticajem ovog znaka.
Vodolija predstavlja oblasti sa jakim vetrovima,uraganima,hladnom klimom.To su mesta gde je vlada jak rezim komunizma,gde su bile velike revolucije,preokreti,zemlje kao sto su Rusija,Svedska i druge.
Ribe na vrhu 4.kuce ukazuju na zivot na moru,ostrvima,brodu,tamo gde je morska klima ali i pustinja,zatim na udaljena mesta,necivilizovane krajeve,dzungle.Ovo moze biti i zivot u manastiru,hramu ili nekoj drugoj religioznoj ustanovi.Zemlje su Tahiti,Portugalija,Panama,Rusija i druge.
 
...a je l moze neko,ko zna naravno,da mi malo objasni KARMICKE VEZE???u natalu,kompozitu,dejvisonu????Desila mi se jedna jako interesantna i neobicna prica sa osobom cija Venera na 29. stepenu Raka u 11. pada na moj S.M.cvor na 29. stepenu Raka too u mojoj 4.???:confused:
 
...a je l moze neko,ko zna naravno,da mi malo objasni KARMICKE VEZE???u natalu,kompozitu,dejvisonu????Desila mi se jedna jako interesantna i neobicna prica sa osobom cija Venera na 29. stepenu Raka u 11. pada na moj S.M.cvor na 29. stepenu Raka too u mojoj 4.???:confused:

Evo, pokušat ću pomoći:
meni su za njegov SMC u konjukciji s mojim Mjesecom rekli da po pitanju emocija od njega mogu puno naučiti ( aspekt je iz sinastrije ).
U skladu s tim, kod tebe bi moglo značiti da on, s obzirom da je tvoj SMČ na njegovoj Veneri može od tebe po pitanju ljubavi mnogo naučiti.
Kako, između ostalog aspekti SMČ u sinastriji ukazuju na karmičku povezanost, rekla bih da je i kod tebe u pitanju karmička veza.
Naravno, iskusniji me uvijek mogu ispraviti ili nadopuniti:).
 
Pozdrav od trece smene :) Ako neko bude imao vremena...Hvala.
 

Prilozi

  • VIOLETA.jpg
    VIOLETA.jpg
    35,3 KB · Pregleda: 4
Moze li mi neko odgovoriti da li brakovi koji su takozvani karmicki mogu da puknu, odnosno dodje do razvoda? Kakva je konjukcija SMČ i Saturna u sinastriji? Kazu da je to losa karma? hvala. :)

Mogu, ukoliko ne shvatimo šta je to što u prošlom životu nismo "dovršili" sa tom osobom, sa kojom smo bili u ko zna kakvom odnosu, ne znači da smo bili u braku, pa onda sve ponovo prenosimo u sledeći život...

Značenje ove konjukcije ne znam, ali loša karma samo znači da smo nešto propustili da naučimo u prošlom životu, pa ponovo moramo proćo kroz to, ovog puta bolje.
 
Dobro.A moze li nesto o mom proslom zivotu? 01.06.1973. u 23.30.h u Beogradu.
POLOZAJ PLANETA U ZNACIMA
sunce na 11 stepeni 19 minuta blizanaca
mesec na 21*49" blizanaca
saturn na 22*29" blizanaca
venera na 25*20" blizanaca
merkur na 25*51" blizanaca
pluton na 1*42" vage (R)
uran na19*18" vage (R)
neptun na 5*51" strelca (R)
mes. cvor na 7*46" jarca
jupiter na 12* 1" vodolije (R)
mars na 17*18" riba

POCETCI KUCA U ZNACIMA
pocetak 10.kuce na 9*23" strelca
pocetak 11.kuce na 28*3" strelca
pocetak 12.kuce na 20*21" jarca
poc. 1.kuce na 20*8" vodolije
poc. 2.kuce na 29*47" riba
poc. 3.kuce na 9*31" bika
poc. 4.kuce na 9*23" blizanaca
poc. 5.kuce na 28*3" blizanaca
poc. 6.kuce na 20*21" raka
poc. 7.kuce na20*8" lava
poc. 8.kuce na 29*47" device
poc. 9.kuce na 9*31" skorpiona.
CMOKIC unapred zahvalna
 
Znak u kome se nadje vrh 4.kuce (IC)moze nam ukazati na to koliko je vremena proslo od poslednje do ove inkarnacije.takodje ova kuca govori o karmickom genetskom nasledju,kao i o okolnostima u kojima smo u prosloj inkarnaciji ziveli.

Ukoliko je 4.kuca u nekom vatrenom znaku,a pogotovo u Ovnu(kardinalni),znaci da smo vrlo brzo rodjeni posle svoje smrti.Strelac(promenljiv)govori da je to takodje bilo brzo ali ne kao kod Ovna.Lav kao fiksni znak u ovoj grupi je najsporiji ali i on upucuje na brzu inkarnaciju.obicno se ovakva rodjenja desavaju najvise godinu dana posle smrti.

Druga grupa po brzini su vazdusni znaci.Prvi i najbrzi medju njima je Vaga(kardinalni),zatim Blizanci(promenljiv),pa Vodolija(fiksni).oni govore o rodjenju koje se desava nekoliko godina nakon smrti.
Vodeni znaci su dosta sporiji a medju njima je najbrzi Rak(kardinalni).pa Ribe(promenljiv).pa Skorpija(fiksni).Oni govore o inkarnacijama nakon desetina godina.

I na kraju dolaze zemljani znaci koji su najsporiji,pa samim tim govore o velikim vremenskim razmacima.vise stotina godina.a mozda i duze.Najbrzi medju njima je Jarac(kardinalan),zatim Devica(promenljiv),pa onda Bik(fiksni).
:D

Kako to znas?
 

Back
Top