Prolećni umor - osećate li ga?

Kako reagujete na promene koje donose smene godišnjih doba ?
Proleće volim,ali jeste mi i izazovno što se tiče energije. Pospanost,manjak energije (početkom proleća), varijacije krvnog pritiska.

A vi ?
to je uglavnom kod svih..pa i kod mene.srecom ne traje dugo , brzo se prilagodim smeni godisnjih doba sa hladnog na toplo
jer mi prakticno vise nemamo 4 godisnja doba vec 2
 
Kako reagujete na promene koje donose smene godišnjih doba ?
Proleće volim,ali jeste mi i izazovno što se tiče energije. Pospanost,manjak energije (početkom proleća), varijacije krvnog pritiska.

A vi ?
E, ja imam ovu pospanost, a što je najgore, jako visok pritisak. Danima ne pada ni pored terapije medicinskih stručnjaka iz više oblasti.
 
Kako reagujete na promene koje donose smene godišnjih doba ?
Proleće volim,ali jeste mi i izazovno što se tiče energije. Pospanost,manjak energije (početkom proleća), varijacije krvnog pritiska.

A vi ?
Jedino што примећујем је да је топлије, па се радујем што ћу пити кафу на тераси ЧП
 
E, ja imam ovu pospanost, a što je najgore, jako visok pritisak. Danima ne pada ni pored terapije medicinskih stručnjaka iz više oblasti.
Samo iz jedne oblasti. Pa nece ti dat dermatolog tablete za tlak.
Jesi li probala alternativu cesnjak? Pitanje je smijes li uopce ako imas stalnu terapiju.
Moguce da je vreme za promenu jacine terapije, sa zimske na letnju i obrnuto, pred zimu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Na mene i dalje toliko intezivno deluju one mentalne slike proleća koje sam još kao dete imala, da mi ovo godišnje doba uvek označava opštu aktivaciju i akciju... i jedino čime mogu da budem nezadovoljna je to što dan ne traje duže!
Temperaturne promene u toku prolećnih dana su mi mali izvor nelagode, ali ne mogu reći da me to crpi i umara.
Baš juče se neko društvo na mene malo drnulo kad sam rekla da nisam nikakav meteoropata. Način na koji sam to rekla je ostavio utisak da ne priznajem da meteoropate uopšte postoje ili da ne saosećam sa njima, ali uopšte nije tako.
Možda čak nepovoljne reakcije na smenu godišnjih doba ni ne pokriva izraz "meteoropata"?
 

Back
Top