Problem sa viberom

Vilgefortz

Aktivan član
Poruka
1.085
Sinoć se pojavio jedan vrlo neobičan problem. Otvorim aplikaciju viber i samo me izbaci iz nje. Nije ugašena, ali me izbaci. Otvorim opet, opet me izbaci. Obrišem keš, probam - neće. Obrišem podatke, opet unesem broj telefona i "ulogujem se" ali opet me izbaci. Reinstaliram aplikaciju - isto. Update uradim za android software, restart i opet ništa.

Telefon mi izbaci prvo poruku da očistim keš je viber često krešuje, a posle sledeća poruka da kontaktiram viber podršku jer postoji neki bug.
Gledam na netu da i drugi imaju sličan problem ali se sam od sebe rešio.

Neka solucija?
 
Sinoć se pojavio jedan vrlo neobičan problem. Otvorim aplikaciju viber i samo me izbaci iz nje. Nije ugašena, ali me izbaci. Otvorim opet, opet me izbaci. Obrišem keš, probam - neće. Obrišem podatke, opet unesem broj telefona i "ulogujem se" ali opet me izbaci. Reinstaliram aplikaciju - isto. Update uradim za android software, restart i opet ništa.

Telefon mi izbaci prvo poruku da očistim keš je viber često krešuje, a posle sledeća poruka da kontaktiram viber podršku jer postoji neki bug.
Gledam na netu da i drugi imaju sličan problem ali se sam od sebe rešio.

Neka solucija?
Ubaci stariju verziju Vibera.
 
Evo sad sam reinstalirao Viber na Win.10 bez problema.S tim sto mora biti ispravan na telefonu.Probaj skini sa neta verziju,nemoj sa Google pleja,pa instaliraj na telefon.Nesto su upropastili aplikacije na google playu,ima duze vreme.
Ma radi meni na računaru. Problem je nastao na telefonu, što sam i rekao. Telefon mi nije dozvoljavao da pokrenem aplikaciju. Sada je sve okej.
 

Back
Top