Problem sa Mazdom 3

Itekako si promasio.
95% mojih sutomobila su iz Italije. Za svo ovo vreme sam shvatio da su italijanska kola najbolja.
Sta vredi Svajcarska,Nemacka,Austrija,Holandija kad imaju koroziiju ili ogromnu kilometrazu kao hilandska kola. Doduse i tu ima slucajeva kad je sve dobro ali uglavnom su tu kilometri veliki.
Italija zna da ima i limariju i dobre motore i zato su najbolja kola.
 
U italiji se vozi dok se ne raspadne potpuno a onda pravac srbija. Uopšte mi je nebulozna tvoja tvrdnja jer tamo sirotinja i dan danas cepa fiat bravo i izgledaju bolje od bilo kog auta koji se iz reciklažnih dvorišta šalje za srbiju.
 
To ti mozda lepis plocice kod Gige jer smo mi videli na slikama servis od Gige kod kog ides ali ti nisi nigde video da ja idem kod Gige.
Samo lupetas i pokazujes ko si i sta si.
Jednom sam remontovao,sli damo jednom,jer su delovi za te tvoje kosooke toliko povoljni da sam trebao dve mesecne plate da dam za dva ramena pa je logika nalagala da temontujem i to traje dan danas. Uostslom na cerkinom Fiatu 500 sam remontovao lamelu sa oblogama iz Spanije koje su kvalitetnije od fabrickih i evo 4 godine dsvrseno radi a ti samo trućkaj dvoje gluposti.
Italija je zakon ma sta ti lupetao a uostalom tebi ne bi valjala ni Nemacka ni Svajcarska ni Francuska ni Holandija kao ni sve ostale drzave jer ti si takav lik kom nista na ovom svetu ne valja.
 
Nisam se hvalio nego sam rekao zasto sam to uradio a plocice jedino ti lepis jer smo videli kako si ih trazio da budu sto jeftinije pa si ih na kraju lepio jer od toga jeftinije nema.
Hvalio si se,seti se. 😁
Krs je u tvom dvoristu,ne brini se jer uskoro ces to ustanoviti.
 
Pre neki dan kod drugara sa kojim sam isao da pregledam Kiu Rio 2008 i koji ju je tad kupio menjam sijalice tablice a plastike krte i popucale a onda kaze sijalica iabine takodje ne radi i ja da skinem a ono krto samo tako.
Vidite, to kod najniskobudzetnijeg Fiata iz te godine nije slucaj.
Menjao je kvacilo na sta sam mu ukazao da je pri kraju a auto je presao pravih 160k km i kupljen je nov u Srbiji i izaslo ga je 300€ a radi se o benzincu 1,3.
Motor doduse stvarno dobro radi i zato sam mu i dao zeleno svetlo. Felne su zardjale tamo gde nisu pokrivene od ratkapne sto opet govori o kvalitetu tog brenda,klima ne radi a auto nije lupan i u prvoj je boji ali eto neki ih hvale a videce i sami za koju godinu sta voze.
 

Back
Top