Prilazak na ulici

Mi jos ne kapiramo koliko je net dobra stvar zapravo. To kao zurke, kafici kao to je za prave ribe frajere. Pa ti naplati ulaz, pa se smrznes dok predjes tamo, pa unutra guzvara, gde cu jaknu, neko ce me odzepariti, svi nesto nafurani, besni, gledas one face kao svi se super provode uujeee a u stvari nervozni, zbijeni, buka, dimcina...
 
Ili jos ovaj i ulica. Kao da pridjes na sred ulice. Pa batice ima da pridjes jedno 50 njih na ulici da ti upali kod neke za br. Ostale ce da uzurbano produze i mole boga da ih ne pratis. I nije to cak toliko strah da nisi manijak nego ni one ne umeju da odreaguju na to.
 
Stvarno, ja sam prilazio svojevremeno i na ulici. Vecina se zbuni brate. Krenu da se smeskaju i trce kuci. Ko da joj je neko prvi put pokazao koka kolu. Razumes? Ne zna sta da radi. Pa ovo sisti na nos kukuuu
 
Pa nije stvarno spontano nego treba da namestis tako, da budes neutralan na pocetku. Pa i meni bi bilo sumnjivo kad bi mi prisla i pitala za br tek tako mislio bi da je iz sns. Dobro to za knez to jeste teze izvesti ali nista nije nemoguce.
 
Pozdrav svima,

Nov sam na forumu, elem zanima me misljenje zenske populacije kako bi volele da im momak pridje na ulici a da ne izgleda napadno, posto je sad takvo vreme doslo da se devojka moze naci ili preko interneta, ili uzivo da se pridje a da nije neka zurka zbog dobro poznate situacije, pa da vas cujem devojke :D
pitas je u kom filmu je glumila i da li je moguce da je izvisila za oskara sa takvim talentom
 
na pesackom je pitas dal mozes da je prevedes
ako jede nesto iz pekare pitas jel moze griz
ako pije jel moze srk
ako lize jel moze liz
il otkacis pa kazes :think: licite mi na onu zbog koje je mišima uradio sepuku
il budeš direktan i kažeš gledajući je ravno u oči oš daš ******
a mozes i ko ljigavac da parlaš ko francuz i da se keziš al samo pod uslovom da imas svih 32 komada u ustima...ako nemas pisi propalo
 
na pesackom je pitas dal mozes da je prevedes
ako jede nesto iz pekare pitas jel moze griz
ako pije jel moze srk
ako lize jel moze liz
il otkacis pa kazes :think: licite mi na onu zbog koje je mišima uradio sepuku
il budeš direktan i kažeš gledajući je ravno u oči oš daš ******
a mozes i ko ljigavac da parlaš ko francuz i da se keziš al samo pod uslovom da imas svih 32 komada u ustima...ako nemas pisi propalo
Ljudi imaju 32 zuba?
 

Back
Top