Prilazak na ulici

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.791
Pozdrav svima,

Nov sam na forumu, elem zanima me misljenje zenske populacije kako bi volele da im momak pridje na ulici a da ne izgleda napadno, posto je sad takvo vreme doslo da se devojka moze naci ili preko interneta, ili uzivo da se pridje a da nije neka zurka zbog dobro poznate situacije, pa da vas cujem devojke :D
Dobrodošao na forum i neka ti je sa srećom. :mrgreen:

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.548
Pozdrav svima,

Nov sam na forumu, elem zanima me misljenje zenske populacije kako bi volele da im momak pridje na ulici a da ne izgleda napadno, posto je sad takvo vreme doslo da se devojka moze naci ili preko interneta, ili uzivo da se pridje a da nije neka zurka zbog dobro poznate situacije, pa da vas cujem devojke :D
Oces od devojaka ces cuti nekad istinu

Poruka
18.156
Pozdrav svima,

Bez maske ne prilazi.

Manastirka

Elita
Poruka
24.786
Pozdrav svima,

To jeste napadno...osim ukoliko se stalno srećete na istom mestu! Onda je jednom nešto pitaš, pa ako deluje zainteresovano...pitaš sl. put da'l bi sa tobom popila kafu negde?
P. S. Inače samo manijaci spopadaju žene nasred ulice!

faraonn

Elita
Poruka
17.712
...cesto to radim i radio sam...
svidi mi se necim
ili sobom
...samo krenem u momentu
kad sam najskepticniji
...promasivao bezbroj ali isto tako
i krene me...
Uglavnom ne ocekujes
ima tako lijepih sjecanja
zadnji to/ na bombu/
bio je u Kanjizi
..sjedi na terasi s nekim
on ode u Toalet
ja pridjoh i ubjedljivo joj rekoh sto pridjoh
kako to ubjedljivo,
e pa tako sto se tako prijatno osmjehivala
i ja odoh astalu da ne bih pravio problem
kad otisli dodje
...za par minuta prilazi mi pristojan gospodin
i zahvali se na rijecima koje sam uputio njegovoj
Vjerenici...
Poslao sam im Sampanjac
i od Toga zivio sledeci mjesec dana
a i sad/ kako vidim/...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.