Pričajte mi .

Kako ste se sinoc proveli ?

da li ste se zaljubili?
Osvanuli u krevetu sa osobom sa nekog slavlja?
Ili ste zaprosili devojku (vidjela sam na tv-u da čak i toga bilo pred kamerom )
Da li ste se napili?
Povracali? (Procitala sam satiru kaže konačno se i wc školjke obradovase cjelu godinu samo vide dupeta a sad je došao red i na face )

Ajde

Rezime i utiske sa slavlja


Cmok
Provela sam vece u najboljem drustvu, sa moja dva deteta 🙂 bili smo do grada, docekali ponoc, dosli kuci i tako…
 
pa vako...posle susreta koji nije bio obican, malo sam poco da filozofiram o zename kad me neka ufati :sad2:

dakle, ona makintajerova uznemirujuca sugestija o moralu bas kao i cuvena niceova da nam je svima potrebna kritika moralnih vrednosti i da samu vrednost tih vrednosti treba staviti pod znak pitanja mi se nekako sama nametnula kad sam poceo sporo da mislim al da pisem brzotrzno.

odnos sa nekom zenom ako zelimo da ga imamo na nivou ciste ezoterije mora biti takav da nam je sa njom svaki dan kao onaj prvi.... njoj pogotovo. ako nas uhvati zabokrecina dosade ili jos gore navike, onda senzibilnost, ona esencijalna tu nema sta da trazi i odnos postaje negacija svega sto je bio onim prvim treptajem leptirica u njenom stomaku, slabinama ili vec gde nize… zene su sklone da svojim poneki put racionalnim reakcijama na musku iracionalnost kao npr. neku njegovu recenicu, sruse ceo poredak koji su zajednicki gradili....neki zbog takvih stvari postaju muski sovinisti, neki postaju nesigurni, neki stvore zid oko sebe ne dopustajuci nijednoj zeni da na bilo koji poznat nacin udje u tvrdjavu njihove duse osim ako nije dovoljno mudra i vesta da nadje skriveni put do njegovog srca i porusi te zidove.... jer budimo realni... zene vladaju svime, imaju apsolutnu kontrolu nad muskarcima ako oni samo nagovestajem daju na znanje da su njini….

eufemizam za ludilo kod zena je kad nemaju samo jednog leptira no ih imaju nekoliko komada, a interesantne su one koje ih imaju malkice jos vise….. sustina je u tim leptirima, od pretezno onih sa 20tak leta jer svaka zena ma koliko godina imala dala bi sve sto ima da ih oseti ponovo u pravom trenutku i na pravi nacin sa pravom osobom makar na jedan tren... to muskarci ne znaju sa 20 ili 30... treba iskoraciti malo vise iz sebe i shvatiti samu sustinu strasti kao takve pa ako treba i u nekoj formi apstrakcije i onda ostati uvek mlad duhom za sve, pa i to.. jer samo cist i neopterecen duh podstice strast i on je najaci afrodizijak od svih poznatih za neku zenu. sve ostalo, ono trivijalno vezano za kontakt ide posle i samo nadgradjuje ovo prvo.... mis ima i ono drugo a i ono sto podstice na ono, bas kao sto ima zena i zena, al' necu sad o tome.

prenebregavanje cinjenice prvog utiska.. cinjenica fascinacije koja se kod zena javi u sekundi... cinjenice fluida koji se isto javi jako brzo skoro u trenu.... cinjenice da tada mozda urade nesto sto nikad u zivotu pre nisu uradile na prvom date-u pod dejstvom ne adrenalina vec neceg sto ne znaju da ih tera na iracionalno kao npr. zelje da samo ovlas dodirnu tu osobu... znaci mali milion spleta stvari koje znaju da vas drage zene nateraju da vam srce brze zakuca u ritmu onog rahmanjinovog drugog klavirskog i gde naopako iz tog adaga u drugom idete oma u mahlerovu prvu sa sturmish bewegtom i pojeli bi ga sa slascu.... mis' ne mahlera vec tog baju...

i sminkali i sredjivali se za taj date misleci da ce to biti samo jedan blagi prelid ili jedan od onih satijevih gnoisena u lentu koji uspavljuju i koji su tralala kao mnogo drugih ranije....sta cemo onda ako ga dodirnete, osetite trnce, osetite zelju, pocnete da crvenite i gorite iznutra... necete li pomisliti ybt... sta da radim da ga imam za sebe... pa makar ako treba i za stalno ...

ravnodusnost je za mene cesto gora od bilo koje vrste mrznje ili prezira jer ne implicira apsolutno nikakvu strast.... jer i mrznja je deo neke strasti, one naopake al' opet strasti.... da li ste ikada upoznajuci nekog muskarca makar delom svesti u glavi dok ste jos na prvom date-u iskonstruisali u glavi tok, da kazem vase moguce veze i razloge koji bi doveli do njenog prekida, dok ste ga slusali sta vam prica i analizirajuci ga kako samo zene umeju.. da li idete tako daleko u taj pomalo apstraktni flash in future ili stojite cvrsto na zemlji i samo se odnosite tet a tet na trenutno ono sta se desava ispred vasih ociju sad dok pricate sa njim i ne mislite aspolutno ni na sta drugo.... naravno, dok ne ostanete same i pocnete mozda da merite za i protiv?
 

Back
Top