Prevario je mene i tebe će..

Neno

Elita
Poruka
20.446
Iliti.. zašto žene "trče" za muškarcima koji su varljivi, i koji jednostavno nisu za duge veze?

Ono, kao - vidi, našao je u meni nešto posebno jer je eto, napustio nju da bi bio sa mnom. Ali ako je već prevario, zašto mislite da ne bi i tebe?
Uistinu, to ipak ne mora da bude pravilo ali kao što kažu; jednom prevarant.. nikad mu se ne može do kraja vjerovati.
I da.. na početku to tako i izgleda.. za njega si stvarno posebna dok te ne odvede u krevet. Njegove potrebe su površne, tanke.. posebne ste u njegovim očima sve dok ga dublje ne "zagrebete", očekujući i sa pravom tražeći nešto više od njega.
U pravom smislu, takav muškarac po prirodi je neiskren i neozbiljan prema vama, kako god mislile da nije. Jer, uvjek će biti spreman da vas prevari, pitanje je samo vremena..
Mnoge žene ne misle "na vrijeme" kada ulaze u takvu vezu, pa posle malo duže veze, posle braka, djece.. ostanu same.
Šarm, ljepota, dopadljivost, galantnost ne garantuje sreću u vezi punu ljubavi, iskrenosti i razumijevanja.. visoka je to cijena za krah, za ostavljenost, suze, za samoću..
 
Ја се више питам шта је са оним женама које праве децу са мушкарцима који не брину о оној коју већ имају. Или са мушкарцима који праве децу са женама које су децу коју већ имају оставиле и занемариле.
 
Ја се више питам шта је са оним женама које праве децу са мушкарцима који не брину о оној коју већ имају. Или са мушкарцима који праве децу са женама које су децу коју већ имају оставиле и занемариле.
Odlično zapažanje.. neki bi rekli - bitno da se djeca radjaju i da su živa i zdrava.. već će se snaći nekako.
 
Ја се више питам шта је са оним женама које праве децу са мушкарцима који не брину о оној коју већ имају. Или са мушкарцима који праве децу са женама које су децу коју већ имају оставиле и занемариле.
Ali ima onih koji odu zasnuju nove porodice naprave drugu decu i ostanu s njima
 
А ово за превару... Не мислим да ако особа вара једног партнера вараће све. Различити људи буде различито у нама.
Друго ако је то некоме манир кроз живот да стално шара.
 
Има... Ни то не разумем. Таквима су та прва деца бивша. Како деца могу бити бивша?
Kazem ti da je problem u tom partneru,lako deca povuku na drugu stranu i veruju sta im se servira od malih nogu+sto je gore gledati povremeno kako se odricu tog roditelja i tako se podgrevati emocijama nego prekinuti svaki kontakt
 
Kazem ti da je problem u tom partneru,lako deca povuku na drugu stranu i veruju sta im se servira od malih nogu+sto je gore gledati povremeno kako se odricu tog roditelja i tako se podgrevati emocijama nego prekinuti svaki kontakt
Може тај партнер бити токсичан и навлачити на своју воденицу, тровати... слажем се. Али то није оправдање.
Знаш када би ме неко могао удаљити од мог детета? Никад! Нема те силе. Да успе, успео би што ја дозволим, попустим, одустанем.
 
Може тај партнер бити токсичан и навлачити на своју воденицу, тровати... слажем се. Али то није оправдање.
Знаш када би ме неко могао удаљити од мог детета? Никад! Нема те силе. Да успе, успео би што ја дозволим, попустим, одустанем.
Zakon podrzava majke uglavnom,bolje mi je da ne verujem da oca nije zanimalo da me vidja, jer ima drugu decu s kojom je ostao za zivota
 
Zakon podrzava majke uglavnom,bolje mi je da ne verujem da oca nije zanimalo da me vidja, jer ima drugu decu s kojom je ostao za zivota
Па има и оних који занемаре своје, а воде рачуна о новој партнерки и њеној деци из претходне везе/ брака.
Или жена које оставе своју децу, дају на усвајање, абортирају... а онда се брину о партнеровој деци после као да су њена.
Свега има на овом свету. Што не значи да има и оправдање.
 

Back
Top