Prevara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JUG

Obećava
Poruka
93
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.
 
Treba da je bude stid sto je na taj nacin povredila tebe i vase dete.Ako joj nisi odgovarao trebala je da ti kaze to u lice a ne ovako.Izvini,sto sam tako odreagovala ali zaista ne podnosim takvo ponasanje.
Ok je da se covek ili zena zaljube u neku drugu osobu dok su u braku,ali je tada najpostenije partneru reci to otvoreno i biti spreman za posledice.Ljudi smo,i,ne mozemo garantovati za sebe a ne nekog drugog.Ja sam u braku,ali ako ikada pozelim da prevarim svog muza jer sam se zaljubila u nekog drugog,ili jednostavno osetim strast vecu prema nekom,nego prema njemu sve cu mu reci.To ocekujem i od njega.Toliko postovanja svako mora da ima.
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.


Valjda je bar dete tvoje...
 
Poslednja izmena:
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.

Mislila sam da ovog ima samop na filmovima....:mrgreen:

A sto reci? Papire u ruke i u sud, nema se tu puno sto govoriti, u svakom slucaju sretno!
 
e a znate ono po filmovima kao kad npr muž ima dve žene u dva grada i dve porodice i to
a ni jedna ne provaljuje
e to mi je kad sam bila mala bio najveći ljis strah
to i da ću da zatrudnim kad još malo porastem pa se budem ljubila sa dečkom u parku.
ne pitajte
 
е сад кад си доста ударао чежњу и вато на емоције лепо тражи мејловер и бројеве телефона да нам се нека од цењених форумапшица неби самоубила због твоје несреће
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.

Kresni joj kevu iz osvete i sestru ako ima
 
e a znate ono po filmovima kao kad npr muž ima dve žene u dva grada i dve porodice i to
a ni jedna ne provaljuje
e to mi je kad sam bila mala bio najveći ljis strah
to i da ću da zatrudnim kad još malo porastem pa se budem ljubila sa dečkom u parku.
ne pitajte

bila ja na sahrani gde se pored zvanične porodice pojavljuje još jedna ožalošćena oparalelan žena sa detetom....
i bilo je bljak
mislim pokojnik nije imao išta da kaže u svoju odbranu
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.

Jos da dodam da mi je rekla da bi volela da se vrati ali da ona kod sebe nema sta da menja po tom pitanju. Dalje, njeni roditelji imaju komentar na to da se ona spasila od mene.
 
Vidi ovih mojih DIP forumasa sto se sablaznise i na zenu se kamenom bacise pa zaboravise na onu Biblijsku: Ko grijeha svoga nema neka kamen baca...:mrgreen:


Naprasno ti sazna sve, cak i ono sto se desavalo konstantno vec 5-6 godina i nisi nista primetio!? Bas nista!? Pa mozda onda stvarno i nisi za brak. :(
Muz i ja se ne mozemo pohvaliti nekom velikom bliskoscu (barem ne ovakvom kakvu ima 98% ostalih forumasica u braku ;) ) ali jos nikad nisam bila lose ili dobro raspolozena zbog i najmanje sitnice a da on to nije primetio, kad bih ne daj Boze pocinila takvo nesto, pa to bi se videlo u svakom pokretu, glasu, pogledu, ali hajde sad...

A videh i neku tvoju temu Jug od prosle godine jos, pa pitas za ceznju devojke koja ceka neko vidjenje na pocetku veze, pa tako nekih postova...:think:
A da i o sebi kazes rec-dve? Ne brini ne bi te pljuvali ovako, ne radimo mi forumasi to tako "u lice", to ostavljamo za one pomenute, koji ne mogu i ne zele nista reci u svoju odbranu.

I drago mi da imamo priliku napisati stosta o preljubi, evo ovolike godine ovde i tek sad nam se ukazala prilika da iznesemo svoje misljenje a prevara nije redak slucaj. :mrgreen:
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.

......znas li sta je jedino pametno reci za to...more teraj djubre od sebe....i ono djubre sto ga je okotilo i krilo njene hirove...i to nicim drugim nego ...dobrom govnjavom motkom....
...sto se tice deteta.....biti dobar i plemenit otac svom detetu nije nemoguce i kao slobodan muskarac...pozzz :bye:
 
Poslednja izmena:
Jos da dodam da mi je rekla da bi volela da se vrati ali da ona kod sebe nema sta da menja po tom pitanju. Dalje, njeni roditelji imaju komentar na to da se ona spasila od mene.

Da budem precizniji, ona je meni rekla da sve zene varaju svoje muzeve, sveeeee. E, ne varaju one koje su sa muzem u braku npr. sest meseci ili godinu i po . Inace za nju ne mogu reci ovako da ima neki poremecaj ili da nam je nesto bilo lose u braku dok smo ziveli zajedno. Jos je ona meni kad je otisla rekla i da me jos uvak voli i da zali sto ja nisam kao neki.. pa da te rabote eto, ne branim..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top