Prevara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hellen, sta bi ti uradila da si na mom mestu. Zamolio bih te da odgovoris. Pozzz.

Kако да ти одговорим кад од свег вашег заједничког живота ја знам само да те је она варала 5 година - ништа више!
Ја не знам како се вас двоје слажете, како функционишете као пар, како вам је у кревету, како функционишете као родитељи, каква је она мајка, каква је као човек, да ли ти је била пријатељ, подршка и ослонац све ове године, да ли ти осећаш да те воли, да ли ти волиш њу....да не набрајам сад хиљаду ствари које чине један брак....
Оно што је суштинско питање а што си изоставио то је: А шта ОНА каже на све то???? Шта ОНА у ствари хоће и како ОНА доживљава целу ствар, ваш брак, своју превару....

Причај са ЊОМ, човече, па заједно дођите до решења, не можемо ми (нити ико други) да одлучује уместо вас.....

Ниједан психолог, а ни прави пријатељ (ма колико био упознат са детаљима са којима ми нисмо), никада ти неће рећи ''уради то и то'', нити ''ја бих урадио то и то'' он ће ти само помоћи да сагледаш ствари из различитих углова и да САМ донесеш одлуку....
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih.
Kako nisi mogao da primetiš...i otkud njoj toliko muškaraca oko nje...Malo neverovatno,pa da je i Angelina
Ako misliš da će ti biti teško bez nje, nemoj da mučiš sebe a svaki problem se rešava razgovorom.
 
Poslednja izmena:
Ako ti nju voliš i sve ostalo vam štima šta te briga šta drugi misle. Nećeš se valjda razvoditi zbog okoline već zbog sebe. I ostaćeš sa njom zbog nje a ne zbog dece.

Мени се овај одговор допада.
Нико од нас не може да пресуди шта треба урадити.
У браку се не остаје због деце.
У браку се остаје јер људи функционишу, поштују се, сарађују...
И није један Бановић Страхиња.

Каже Лала, радије би имао лепу жену која га вара, него никакву која му је верна. ,,Боље торту делити са другима, него г.о.в.н.а јести сам''
 
Pitaj Hellen - Mislim da je njeno stanoviste da je sve to izvodljivo i cak sta vise i uredu

Нисма сигурна да те разумем...:confused:
Људи су различити и имају различите приоритете у животу.... Оно што је теби важно - некоме можда није, оно што је теби можда мање важно - некоме је важније...

Тебе не познајемо нити твоју жену, а само вас двоје можете да знате одговоре на сва ова питања.....:confused:
 
Нисма сигурна да те разумем...:confused:
Људи су различити и имају различите приоритете у животу.... Оно што је теби важно - некоме можда није, оно што је теби можда мање важно - некоме је важније...

Тебе не познајемо нити твоју жену, а само вас двоје можете да знате одговоре на сва ова питања.....:confused:

Jos nesto mi je palo na pamet. Sta mislite o tajnim vezama. Toliko ljudi seta ulicama gradova bez partnera. A u pozadini svega toga je da I nije bas tako. Niko nikada nije uzeo da seta dva momka ili dve devojke u isto vreme. Evo teoretski zasto neko ili neka nebi imali po nekoliko njih ali u tajnosti. Ja mislim da je to bas tako.
 
Jos nesto mi je palo na pamet. Sta mislite o tajnim vezama. Toliko ljudi seta ulicama gradova bez partnera. A u pozadini svega toga je da I nije bas tako. Niko nikada nije uzeo da seta dva momka ili dve devojke u isto vreme. Evo teoretski zasto neko ili neka nebi imali po nekoliko njih ali u tajnosti. Ja mislim da je to bas tako.

Ја ово ич не разумем... :confused:

Шта је баш тако?
Ко не шета са две особе заједно? Онај ко их има више?
Па има људи који шетају.
Различити људи различито гледају на приоритете у животу, различито живе...
И што бих ја мислила о неком ко мене не угрожава? А не угрожава ни околину?
 
Jos nesto mi je palo na pamet. Sta mislite o tajnim vezama. Toliko ljudi seta ulicama gradova bez partnera. A u pozadini svega toga je da I nije bas tako. Niko nikada nije uzeo da seta dva momka ili dve devojke u isto vreme. Evo teoretski zasto neko ili neka nebi imali po nekoliko njih ali u tajnosti. Ja mislim da je to bas tako.

i ja baš nisam razumela...
 
Bio sam dovoljno jasan. Govorim o tajnim vezama. Takvi tzv.parovi nece javno da setaju niti da idu zajedno u bioskop niti na vecere i sl. vec ce se vidjati tajno - da ih niko ne vidi, da niko ne zna da izmedju njih ima neceg

Па, види, да јавно шетају, не би били у тајној, него у јавној вези! :rtfm::rtfm:
 
Па, види, да јавно шетају, не би били у тајној, него у јавној вези! :rtfm::rtfm:
To sam i ja htela da kažem...pa ajde da ne ponavljam...
Nisi mi odgovorio na pitanje oko zapostavljanja...jer da si bio sa njom ona ne bi mogla da bude sa drugim ...
I nemoj to sad da te zamara koliko ljudi još ima tajnih veza...Čini mi se ko da ideš ulicom i proučavaš prolaznike...Pusti druge ...ti si bitan...nema svako tvoj problem
 
To sam i ja htela da kažem...pa ajde da ne ponavljam...
Nisi mi odgovorio na pitanje oko zapostavljanja...jer da si bio sa njom ona ne bi mogla da bude sa drugim ...
I nemoj to sad da te zamara koliko ljudi još ima tajnih veza...Čini mi se ko da ideš ulicom i proučavaš prolaznike...Pusti druge ...ti si bitan...nema svako tvoj problem

More,:klap: mislim da ima, pre ili kasnije...
 
Tebi je, izgleda, glavni problem hoćeš li ispasti majmun u očima drugih ako ostaneš sa njom.
I onda si sebe ubedio da su i ti drugi, u stvari majmuni, jer ih žene varaju, samo što ne šetaju javno sa svojim ljubavnicima. :confused:
 
Tebi je, izgleda, glavni problem hoćeš li ispasti majmun u očima drugih ako ostaneš sa njom.
I onda si sebe ubedio da su i ti drugi, u stvari majmuni, jer ih žene varaju, samo što ne šetaju javno sa svojim ljubavnicima. :confused:

Pa, to je u stvari ono. Inteligentan zakljucak, nema sta:ok:
 
Tebi je, izgleda, glavni problem hoćeš li ispasti majmun u očima drugih ako ostaneš sa njom.
I onda si sebe ubedio da su i ti drugi, u stvari majmuni, jer ih žene varaju, samo što ne šetaju javno sa svojim ljubavnicima. :confused:

Nevolim tabue. Borac sam protiv tabu tema. Taj sam.
 
Nevolim tabue. Borac sam protiv tabu tema. Taj sam.

E ovako, posto sam odlucila da od sutra postanem dobra osoba i takticna moram danas da ti kazem da si ti pravo bezveze tip.
Postovi su ti nejasni, ne kazuju nista, ne umes sastaviti misao duzu od dve recenice a i ako sastavis te misli su uglavnom ogovaranje ili jadikovanje, ne odgovaras ni na jedno jedino logicno i normalno pitanje koje ti se postavilo u zelji da te se razume ili cak i pomogne. Pises ono sto si zamislio da napises iako to nema veze sa pitanjem koje ti je postavljeno. Saltas se sa teme na temu bez ikakvih prelaza i uvoda (u jednom postu jadikovka prevarenog muza a vec u drugom neki se tajno vodaju gradom :eek: ), a i prvi post ti je onako da se bas blago izrazim sumnjiv, lici na preuvelicavanje a onim vise cinicnim i na laz.
Meni je uopste cudno da se uopste zena udala za tebe, a ako te stvarno varala ne opravdavam je (trebala te je prvo ostaviti) ali je razumem.
 
Ti ustvari i nemaš problem...samo želiš da se boriš protiv tabu tema...
Samo bojim se da ću da te razočaram kad ti kažem da to više nije tabu tema ,mladi se obično ne vezuju i žele da im brakovi budu slobodni..
 
Ti ustvari i nemaš problem...samo želiš da se boriš protiv tabu tema...
Samo bojim se da ću da te razočaram kad ti kažem da to više nije tabu tema ,mladi se obično ne vezuju i žele da im brakovi budu slobodni..

Sjajno. A gde su sada odgovori s pocetka price - aaaaaa, uzas, kao na filmu, nemoral...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top