Prevara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

А ти си до сад живео у убеђењу да се само лепе жене крешу, да само лепе жене варају мужеве, да само лепе жене побуђују пажњу мушкараца????
Окрени се мало око себе! ;)
 
А ти си до сад живео у убеђењу да се само лепе жене крешу, да само лепе жене варају мужеве, да само лепе жене побуђују пажњу мушкараца????
Окрени се мало око себе! ;)

Nije svuda tako , ne, ne.
Imam ja primere i ovakve i onakveDobro sam se ja raspitao pa sam onda poceo ovu temu. Nisu sve zene k. Nisu.Znam. Mozda i bi ali nece iz raznoraznih razloga - da ne povrede muza, decu, roditelje, crkvu, drustvo...
 
Nije svuda tako , ne, ne.
Imam ja primere i ovakve i onakveDobro sam se ja raspitao pa sam onda poceo ovu temu. Nisu sve zene k. Nisu.Znam. Mozda i bi ali nece iz raznoraznih razloga - da ne povrede muza, decu, roditelje, crkvu, drustvo...

Знаш ли бар ти о чему сада причаш? :confused:
 
Знаш ли бар ти о чему сада причаш? :confused:

A znas li ti sta me sada pitas. Pa vi bre ljudi niste normalni. Pa normalno je da ja necu da vam pricam nesto vise o svom zivotu. Od toga nema nista. Ja sam postavio temu, sebe uzeo za primer - da li je u redu, tj. ispravno sa moralne, eticke, humane, religijske ili bilo koje druge tacke ziveti sa zenom koja ima ljubavnika ili ljubavnike. Ko ume neka da odgovor ko ne ume neka se vise ne javlja. Pa cek ni ti Hellen.
 
A ja svratih samo da stavim tacku na temu,jer si dobio dovoljno odgovora...a za zakljucak se pobrini sam...koliko vidim imas dovoljno godina pa mozes sam da doneses odluku hoces li ili neces...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top