Pretučeni Nijemci : nikada se više nećemo vratiti!

Pa dobro šta je sa tim "kulturnim i gostoljubivim Hrvatima"?
Za razliku od divljih "Bizantinaca" Srba, oni ove godine pretukoše:

- Srbe
- Čehe
- Italijane
- Nemce

Kako su krenuli, ima Jadran da bude rezervisan samo za Hrvate...

Драго.
Па пустите људе нека туку.
Само ви удрите БРАЋО Хрвати.
Боли вас таки за ове приче. Нећете ваљда дозволити да вас поколебају
ови са форума. Наступајте као до сада, онако групно, силно и удрите:hahaha:
Ко их ...знаш ти знаш.... што долазе у Лепу вашу.
 
MOGU SAMO DA KAZEM DA BALKAN OSTAJE BALKAN....zar je drugacije po drugim banana drzavicama bivse jugoslavije ???? zar nisu svuda izrazene frustracije....nasilje...kriminal...svi deklerativno hocemo u evropu ali se niko ne odrice balkanskog primitivizma....taj primitivizam i sve sto se pod nji podrazumeva polako prelivamo u evropu.....blago evropljanima...

Prelivamo?:eek:...pa koliko ja znam mi smo daleko od Evrope..ili sam opet neobavestena:D
Smo postali clanica?:D
 
petuceni nijemci : nikada se vise necemo vratiti!

Nemci se uvek vracaju..:) Ovako...ili onako..:)

:hahaha:

Боље онако...да их доведу у ред..

Један у низу доказа да су хрвати неспособни сами да воде државу...да је ту била Српска жандармерија..лепо би се завршило...за Немце..
 
Prelivamo?:eek:...pa koliko ja znam mi smo daleko od Evrope..ili sam opet neobavestena:D
Smo postali clanica?:D

pa kako si neobavestena..??? koliko ekscesa sa nasim drzavljanima je bilo u evropi u zadnjih 2-3 godine ??? racunaj sve gde je bilo malo vise srba u gomili....navijaci--eskurzije--itd.. a to sto evropi godinama izvozimo najuspesnije kriminalce to na stranu....
 
pa kako si neobavestena..??? koliko ekscesa sa nasim drzavljanima je bilo u evropi u zadnjih 2-3 godine ??? racunaj sve gde je bilo malo vise srba u gomili....navijaci--eskurzije--itd.. a to sto evropi godinama izvozimo najuspesnije kriminalce to na stranu....

pa ja se drzim teme....a tema je Nemci nece da se vrate...tako gde su dobili batina...i mi sa tim nemamo veze....mislim sa ovim slucajem
a ostale stvari gde smo mi ucesnici nisu tema...bar ne ovde
ps
da je tema kako gradjani bivse Juge tuku..pa onda da kazemo eto i mi istukli Francuze...sto je btw katastrofa i sramota...i sve ono sa izvozom i prelivanjem sto si rekao
 

Back
Top