Pretučeni Nijemci : nikada se više nećemo vratiti!

Nemate vi ljubo ništa sem tog mora i malo tradicije (mahom italijanske). Imate daleko manje časti, morala, istorije i (navedi sam) od Srba. Džaba su tvoje provokacije i lupetanja, to ionako izgleda kao lečenje frustracija, a to vi hrvati baš prečesto radite. Bolje ćuti ;)

To je tvoje gledište druže! :D
Ja opet smatram da imamo daleko više časti, morala, povijesti i (navedi sam) od Srba! :cool:
Naravno da svak svoje smatra najboljim. I sve je u redu dok ne omalovažava druge.
Tad to prestaje biti pozitivna pojava i postaje negativna. :D
 
To je tvoje gledište druže! :D
Ja opet smatram da imamo daleko više časti, morala, povijesti i (navedi sam) od Srba! :cool:
Naravno da svak svoje smatra najboljim. I sve je u redu dok ne omalovažava druge.
Tad to prestaje biti pozitivna pojava i postaje negativna. :D

Može biti, ali ne mora da znači :D
 
To je tvoje gledište druže! :D
Ja opet smatram da imamo daleko više časti, morala, povijesti i (navedi sam) od Srba! :cool:
Naravno da svak svoje smatra najboljim. I sve je u redu dok ne omalovažava druge.
Tad to prestaje biti pozitivna pojava i postaje negativna. :D

severina vam je bez premca, postali ste suvereni vladari interneta
 
Ма био у гужви ових дана, а да су се ови наши боље прихватили посла оних дана неб сад ми водили ваке теме и разговоре.
Ал ето, тако ти је то кад нису били темељни при извођењу ... дезинфекационих радова на терену.
И сад се тога накотило. Коров расте ди год стигне.
 
Човека који је три пута банован трајно због усташтва ти називаш комунистом?!?!?!

Љуба је усташа

Јоооој Љубо извини.:hahaha::hahaha::hahaha:

А тебе ФИНИ господине питам
КАКВА ЈЕ РАЗЛИКА ИЗМЕЂУ КОМУЊАРЕ И УСТАШЕ?
 
Мачак и Калуђер немо да ми дирате у фамилију ,мир?
Ма нико те бре не дира него те ја пито тамо на теми: што не спавате,
оћеш ићи за Београд у Недељу, а видим не одговараш па реко да те раздрмамо овде.
 
Poslednja izmena:
Braco...

Kako se nadju ove uje i komunjare...to je cudo..:mrgreen: Prosto se lepe jedni za druge..samo jos da pristigne neki crnogorac (od onijeh sa Cetinja) i eto celog drustva na okupu.

Eh..sto mi milo em drago sto nama niko ne treba..:) Mi mozemo i sami..odrasli smo..:mrgreen:

У праву си.
Чујем да им долази у помоћ они јунак КА ПИЧИЋ
:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top