Pretučeni Nijemci : nikada se više nećemo vratiti!

Braco...

Kako se nadju ove uje i komunjare...to je cudo..:mrgreen: Prosto se lepe jedni za druge..samo jos da pristigne neki crnogorac (od onijeh sa Cetinja) i eto celog drustva na okupu.

Eh..sto mi milo em drago sto nama niko ne treba..:) Mi mozemo i sami..odrasli smo..:mrgreen:

Eh sad!
Pa mi smo četnicima duševna hrana!
Da nije nas, normalnih, ne bi četnici imali po kome da pljuju!
Pa bi opet nastao belaj!
I opet bi ih morali smirivati. :per:
 
Braco...

Kako se nadju ove uje i komunjare...to je cudo..:mrgreen: Prosto se lepe jedni za druge..samo jos da pristigne neki crnogorac (od onijeh sa Cetinja) i eto celog drustva na okupu.

Eh..sto mi milo em drago sto nama niko ne treba..:) Mi mozemo i sami..odrasli smo..:mrgreen:

E pa ne meremo sami, nismo sami i necemo ni biti sami.

Ako pojedinci, pa i vece grupe, zele da se sami izdvoje od ostatka sveta samo napred, ali kuda cete?

Na Mars? Jupiter? Jedino na takvim mestima nema nikoga...

Mada, kad malo razmislim, Mars je crveni planet, 100% su komunjare vec i gore...:think:
 
Ма нико те бре не дира него те ја пито тамо на теми: што не спавате,
оћеш ићи за Београд у Недељу, а видим не одговараш па реко да те раздрмамо овде.

Samo da se fino ušminkate i utegnete!
Nemo da se sramotite tamo pred "veseljacima" iz cijelog svijeta! :per:
 
Samo da se fino ušminkate i utegnete!
Nemo da se sramotite tamo pred "veseljacima" iz cijelog svijeta! :per:
Наравно, па нећемо ваљда да се брукамо пред толиким светом. Сви фино подшишани, чизме намазане да се сијају, јел нема смисла да кажу: "види их са каљавим мартинкама" и тако то. Мора да се пази на углед.
Дис пито нисам видо, врло могуће
Дешава се, ево овде http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11120949&postcount=2723
Ја конто иће пар ових мојих још у Суботу па реко да се нађете евентуално негде.
 
Poslednja izmena:
E pa ne meremo sami, nismo sami i necemo ni biti sami.

Ako pojedinci, pa i vece grupe, zele da se sami izdvoje od ostatka sveta samo napred, ali kuda cete?

Na Mars? Jupiter? Jedino na takvim mestima nema nikoga...

Mada, kad malo razmislim, Mars je crveni planet, 100% su komunjare vec i gore...:think:

Dakle..za komuniste je vreme stalo..:mrgreen: Da li im je neko rekao da je srusen Berlinski zid?:think:

Nema vise..Ende..Fine..The end..:mrgreen:
 
Имам и ја екипу.
Мала али обдарена :hahaha:
Чак шта више надасве талентована
Искуство је искуство
Предводи их Миле познатији као: Миле фрка у кафани.
Одма лете столице, по потреби и особље

А шта беше иначе овде тема :think:
 
Па јел ти идеш да их ебеш?

Брена је Брена, ал' два пут је два пут!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Сем тога и ви ћете имати секс са њима!!!
Само онај "духовни", ПРАВО У ГЛАВУ!!!
Мачак ће да се баци на онај физички део!!!
Је6ига неко мора и то да ради!!!:sad2::sad2::sad2:
САМО ДА ОНИ БУДУ СЈЕ6АНИ!!!:ok::ok::ok:
Ваљда ће уживати у томе,:think: така им сорта!!!:per::per::per:
 
Poslednja izmena:
Dakle..za komuniste je vreme stalo..:mrgreen: Da li im je neko rekao da je srusen Berlinski zid?:think:

Nema vise..Ende..Fine..The end..:mrgreen:

:lol:

Bas je pad berlinskog zida oznacio pocetak nove epohe, novi svetski poredak i globalizacija, tu nema mesta za one koji oce da budu sami.

Na scenu stupa najbrutalniji oblik kapitalizma, tek sad kad nema komunizma upoznat cete sta znaci diktatura.

;)

Simptomi su vidljivi svuda, a naivni se raspravljaju koja stranka je bolja a koja losija.
 
latini imaju stila, nema govora:) kao : u redu je:hahaha:

- Svađa između moje supruge i vozača BMW-a je djelovala benigno, u početku. Porječkali su se, bilo je povišenih tonova, ali – tada smo se i mi i oni primirili, čak smo se i rukovali - kazuje nam Lothar, koji je nakon verbalnog sukoba s mještaninom Brela Mladenom Šošićem, sa suprugom i sinovima nastavio šetnju prema mjesnoj plaži.

Odjednom, kao grom iz vedra neba, krenula je skupina muškaraca prema nama, s nekim šipkama u rukama, nisam se pravo ni snašao kad je pao prvi udarac - prepričava Lothar, koji će umjesto suvenira, s Makarske rivijere, kao uspomenu, kući ponijeti masnice po glavi i podlakticama.

Nije se bio voljan fotografirati, ne treba mu to, veli, baš kao što je odbio i da se o događaju obavijesti njemačko veleposlanstvo.

Supruga mu Renate, od suza nije smogla snage a ni volje niti riječ prozboriti, baš kao ni sinovi, pogled im sve govori...

- Čim postupak na Prekršajnom sudu u Makarskoj završi, čim dobijemo natrag svoje dokumente, pakiramo se i idemo doma - kaže.

Imat će o čemu i pričati, kad stignu u rodni Breuningville, Timo će moći pokazati krvave podljeve desne šake, a brat mu Michael masnice na lijevoj podlaktici.

Nije ni Renate, premda žena, dobro prošla. Nju je netko 'zahvatio' po donjoj vilici, no svoju ozljedu nije dala pregledati u KBC-u Split, premda su je makarski liječnici tamo uputili na preventivni pregled
 

Back
Top