Pretnje totalnim uništenjem: "Saterajte nas u ćošak i svi ćete umreti; Udaramo na Kijev, London, Vašington..."

Rusi znaju da imaju veliku prednost u hipersonicnim raketama i nema razloga bilo koga da se plase ili da su uznemireni. Spremili su se dobro za ovaj trenutak tako da nije slucajno sto su sve svoje projekte zavrsili u poslednjih godinu dve od balisticke rakete Sarmata, Prometeja i Posejdona, do hipersonicnih raketa Avangard, Cirkon, Kinzal, od kojih odbrane nema .
Nema odbrane, ali ima odmazde. A odmazda je totalno unistenje Rusije. Daleko bilo da dodje do toga da krene da se lansira stratesko nuklearno naoruzanje - tu nece biti pobednika. Okej, pobedice bubasvabe.
 
1664193086017.png
 
da vas apdejtujem:

ameri, blinken rece da ce rusi da trpe konsekvence ako bace nuklearnu bombu na ukrajinu, a one ce biti najstrasnije sankcije, a i to je receno zato sto se zna da sledi ravnanje ukrajine, ali konvencionalnim raketama, bez nuklearnog punjenja, koje se cuva za zapad [to ce rusi morati opet da pojasne]

druga stvar je zakazano demonstriranje ruske premoci hipersonicnim specijalno za amere koji ce otputovati u rusiju i imati priliku da se licno uvere u sarmate nove, apdejtvane valjda - dakle, ako ne verujete da putin NE BLEFIRA, uvericete se - uvericemo se, rok je negde do februara

orban poziva na ukidanje sankcija, za novu godinu, nada se cena gasu da ce pasti upola, ali rusi bi bili budale da ih ukinu tada - u svakom slucaju rat u ukrajini konvencionalnim oruzjem [ne nuklearnim] ce trajati bar do kraja godine, a januar ce biti presudan, jer ce svabama i eu ponestati gasa, pa ce poceti smrzavanje i umiranje, protesti, ulica itd

drzavni udar u kini je navodno bila lazna vest, ali ja i dalje ne verujem, vec mislim da su kinezi odustali od blokade tajvana, da ne bi buknuo rat za koji je bajden vise puta rekao da je spreman - da brani tajvan, te stoga da je si morao da se skloni, jer je bruka ispala, kinezi su napunili gace

linkove trazite, nemam ih sve pri ruci, ali mogu da ih nadjem
 
Док сам ја те аргументе користио, нико није баш ни реаговао.
И даље ћу да причам о злу НАТО пакта и о њиховим злочинима широм света.
Али је изгледа сензационализам у Србији када причаш против Русије.
Људима не иде у главу да можеш бити и против једне и друге стране.
Обе стране се боре за неку доминацију у свету.
Русију сам подржавао, све до ове инвазије. Али нека хвала више, нисам толико болестан.
Јеси, болестан си више него што можеш замислити.
 
da vas apdejtujem:

ameri, blinken rece da ce rusi da trpe konsekvence ako bace nuklearnu bombu na ukrajinu, a one ce biti najstrasnije sankcije, a i to je receno zato sto se zna da sledi ravnanje ukrajine, ali konvencionalnim raketama, bez nuklearnog punjenja, koje se cuva za zapad [to ce rusi morati opet da pojasne]

druga stvar je zakazano demonstriranje ruske premoci hipersonicnim specijalno za amere koji ce otputovati u rusiju i imati priliku da se licno uvere u sarmate nove, apdejtvane valjda - dakle, ako ne verujete da putin NE BLEFIRA, uvericete se - uvericemo se, rok je negde do februara

orban poziva na ukidanje sankcija, za novu godinu, nada se cena gasu da ce pasti upola, ali rusi bi bili budale da ih ukinu tada - u svakom slucaju rat u ukrajini konvencionalnim oruzjem [ne nuklearnim] ce trajati bar do kraja godine, a januar ce biti presudan, jer ce svabama i eu ponestati gasa, pa ce poceti smrzavanje i umiranje, protesti, ulica itd

drzavni udar u kini je navodno bila lazna vest, ali ja i dalje ne verujem, vec mislim da su kinezi odustali od blokade tajvana, da ne bi buknuo rat za koji je bajden vise puta rekao da je spreman - da brani tajvan, te stoga da je si morao da se skloni, jer je bruka ispala, kinezi su napunili gace

linkove trazite, nemam ih sve pri ruci, ali mogu da ih nadjem

Kad nestane gas - zalozice se ugalj. Malo ce se zaprlja, al procistice to vetrovi sa severnog mora 😎

Ta propaganda da je EU toliko zavisna od ruskog gasa je tacna samo donde dokle EU brine o zivotnoj sredini.
Kad nestane gasa - mnogo ce bilo koga da boli tuki za zivotnu sredinu, nego uzmi ugalj i loži!
 
nego uzmi ugalj i loži!
aha, a ugalj odakle dolazi? iz juzne afrike svabe cak vuku, iz donbasa ga nece dobiti, i gde ces da ga lozis, jel imas pec? ne haluciniraj, nemas pec, i nemas dovoljno uglja, jedino svabe ako nakradu drva ubosni, zato su i tamo, ja sam vec rekao da im se ne da da kradu!
i fabrike, jel ima neka na ugalj? ti si bre sarlatan. poljaci nemaju dovoljno uglja

moras prvo da otvoris rudnik, pa da iskopas ugalj, znaci pisi propalo.
 
Poslednja izmena:
aha, a ugalj odakle dolazi? iz juzne afrike svabe cak vuku, iz donbasa ga nece dobiti, i gde ces da ga lozis, jel imas pec? ne haluciniraj, nemas pec, i nemas dovoljno uglja, jedino svabe ako nakradu drva ubosni, zato su i tamo, ja sam vec rekao da im se ne da da kradu!
i fabrike, jel ima neka na ugalj? ti si bre sarlatan. poljaci nemaju dovoljno uglja

moras prvo da otvoris rudnik, pa da iskopas ugalj, znaci pisi propalo.

Rurska oblast (u kojoj, btw, zivim) ima druge najvece rezerve uglja na planeti :)
Rudnici su otvoreni ponovo, zalihe su vec iskopane i spremne.

Skoro svi kotlovi koji su na gas, ujedno mogu i na struju.
Od uglja dobijes struju, i grejes se.

Ali okej, verovatno ti iz neke vukojbine bolje znas kako je u mom dvoristu od mene 😁
 
Skoro svi kotlovi koji su na gas, ujedno mogu i na struju.
Od uglja dobijes struju, i grejes se
a kako dobijes od uglja struju?
taj kotao na gas i na struju kako ce da radi na ugalj, gde zalozis ugalj?
od uglja dobijes struju, ali prvo moras da imas termoelektranu gde se lozi ugalj

stali ste tek kod druge, znaci - pisi PROPALO

Germany plans to phase out coal-fired power generation by 2038, but now a second plant will be back in service next week under a new regulation aimed at saving gas.

Germany reactivates coal-fired power plant to save gas


DA ''SACUVA GAS'', ZNACI DA RACUNAJU NA GAS, ALI AKO GASA NEMA?
2 NA UGALJ, A TREBAJU 22.
 
a kako dobijes od uglja struju?
taj kotao na gas i na struju kako ce da radi na ugalj, gde zalozis ugalj?
od uglja dobijes struju, ali prvo moras da imas termoelektranu gde se lozi ugalj

Pa jel ti mislis da Nemacka nema dovoljno termoelektrana? 😁

Ču mene, i ja pitam gluposti, pa ti sigurno sve bolje znaš, kao što rekoh već u prethodnom postu :)
 
Pa jel ti mislis da Nemacka nema dovoljno termoelektrana? 😁

Ču mene, i ja pitam gluposti, pa ti sigurno sve bolje znaš, kao što rekoh već u prethodnom postu :)
pa jel si pismen, nemacka je otvorila tek drugu - a second plant, a trebaju joj dvadeset i dve!
Germany plans to phase out coal-fired power generation by 2038, but now a second plant will be back in service next week under a new regulation aimed at saving gas.
tekst dojce velea, je od
  • Date 22.08.2022
vidi i ovo sa istog teksta:
The Heyden coal-fired power plant, one of the most powerful in Germany, will return to service from August 29 until the end of April 2023

znaci nista ove zime, samo dve - 2 3 termoelektrane, nayebali ste, DO aprila 2023 je pitanje, ako radi ova treca, sad videh radi
dakle , ispravljam se:
za ovu imate samo 3 i slovima tri TE, I ZATO SU SVABE U BOSNI, KRADU DRVA.
 
Poslednja izmena:
Okej, trebalo je odmah da kazes da troluješ 😁
samo hrabro, ja isto verujem da cete preziveti zimu, ali vasa ekonomija da nece
jedina nada vam je orbanu da se priklonite i rusi od januara da vam puste gas [ako su ludi, i u pola cene, ako su idioti]

Orbán Calls For Sanctions On Russia To Be Lifted By End Of Year


PM Orbán predicts that lifting sanctions will lead to a significant drop in inflation and a halving of energy prices..
ja mislim da orban sanja, i zove vas u njegove snove
 
Poslednja izmena:

Back
Top